Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén a gyermekelhelyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén a gyermekelhelyezés kérdésében nyerhetek?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 3 gyermeket nevelünk. A legnagyobb az Ő előző házasságából van de már nagykorú. 9 éve vagyunk házasok,de az utobbi évek problémái miatt "kihült" a házasságunk. Szerintem még nem lenne minden veszve, de Ő már nem akarja megpróbálni rendbehozni. Talált magának valakit, aki beígért neki mindent. A másik férfi is egyedül nevel egy 7 éves kisfiút. A feleségem nem dolgozik, és kijelentette hogy nem is akar, mert Ő "élni szeretne". A gyermekeimet 200km akaja vinni tőlem egy bizonytalan kapcsoltaba, ahol nem is magához költöztetné Őket, hanem bérelne nekik lakást. A feleségem orvosilag bizonyitottan szorongásos betegségben szenved. Lehetséges lenne, hogy válás esetén a gyermekeket nálam helyezzék el?
2008. ápr. 12. 14:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyerekek nálad lesznek elhelyezve, és abból indulok ki, hogy te mondtad, a feleséged nem akar együtt élni velük, hanem bérelne nekik egy lakást. Tehát gyakorlatilag nem is lenne velük. Így inkább nálad fogják elhelyezni.
2008. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
tényleg ne hagyd hogy a gyerekeket vigye. ha ténykleg ennyire makacs, megy majd nélkülük is. De az is igaz, hogy figyeld meg, nemsokára visszajön, és vissza akarja csinálni az egészet.
2008. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Összeomlott egy kicsit idegileg amikor észre vette hogy eltüntettem az anyakönyvi kivonatokat. Ma éjszaka megindult a gyerekek nélkül, küldött egy sms-t hogy vigyázzak a fiúkra, nagyon szeret minket és soha többé nem találkozunk. Rájött hogy az feltételeivel nem tudja, sőt nem is engedem, hogy elvigye Őket. Azt hittem először valamit akar csinálni magával. Nekiálltam megkeresni, még a rendőrséget is utána küldtem. Egy óra múlva találtam meg, de szerencsére nem tett semmit magával. Probáltam beszélni vele de nem akart, azt mondta majdnem infarktust kapott, hogy el akarom Tőle venni a gyerekeket. Arra akarom rábeszélni menjen el egy pchiológushoz, de Ő nem akarja. Nem tudok mit tenni hogy lebeszéljem, kénytelen vagyok beadni a válóper, hátha megjön a józan esze.
2008. ápr. 26. 12:00
 14/20 anonim válasza:
100%
Kicsit félre értetted amit írtam. Nem azt mondtam, hogy ne bizz meg bennük, hanem pont az ellenkezőjét. Ha mindenki melleted van akkor neked adnak igazat.
2008. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
azóta mi történt?
2009. aug. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Kapott egy esélyt. Idén februárban visszavontam a válópert, hogy legyen ideje bizonyítani. De őszinte leszek MEGBÁNTAM! Végig kellet volna vinnem a válópert.(a gyerekek nálam lettek volna a per végén, ez biztos)
2009. aug. 30. 09:00
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát igen, nehéz helyzet! Van amikor összejön a pasival, van amikor nem! Arra gondolok, hogy én is válás után összeköltöztem valakivel, de nem volt hosszú életű a dolog, mert a pasi nem jött ki a gyerekemmel, ezért szétmentünk. A második kapcsom már jól sikerült, lett egy közös gyerekünk, és boldogok vagyunk. Na, ebből annyit akartam mondani neked, hogy tuti, 100% hogy ha összecuccol az exed azzal a pasival, tuti hogy jól nem jön majd ki belőle, a gyerekeket is megfogja viselni hogy ott lesz az az idegen kisgyerek is. Most ezt nem azért írom hogy ijesztgesselek, csak tapasztalat./ sajnos/Szerintem próbáld rábeszélni az exed, hogy ha mindenképp menni akar, akkor hagyja ott neked a gyerekeket , csinálj úgy, mintha az ő javát akarnád és csak segíteni akarod hogy ő élhesse az életét, te meg majd jól elleszel a gyerekekkel. Úgyis a lányát is ott akarja hagyni, nem? Akkor annyira nem is nagyon szeretheti őket ha simán el tudja dobni. A bíróság nálunk tényleg nagyon anyapárti, DE! Nem biztos hogy tolerálják ha anyucinak nem lesz állása, dobálja a gyerekeket jobbra-balra, plusz ha van nagyobb gyerek őt már meglehet hallgatni, és ha az exed még depis alkat ráadásul, akkor simán kérjél majd egy pszihológiai vizsgálatot is, mert úgy gondolod veszélyezteti a gyerekeket! Szerintem azért van esélyed nyerni ilyen ügyben! Amúgy meg, még a gyámügyre is elmehetsz, tök segítőkészek ha kultúrált, normális apukával találják magukat szembe, akin látják hogy nem az a cél hogy az anyukát pocskondiázza, hanem tényleg csak a gyermekei érdekeit tartja szem előtt! Kérdezz tőlük bátran hogy ilyenkor mit lehetne tenni? Csak szépen beszélj az exről, mármint ne szidd meg hasonló, mert hát ott is nők dolgoznak:-)))Na, azért összességében szerintem nyert ügyed lehet! :-)) Kitartást neked a továbbiakhoz: Brigi
2010. szept. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
uccsó vok! Apám, most nézem hogy már azért halad a dolog, ja én csak az első oldalig olvastam:-))))))))))))))szőke vok! Na, de azért leírod mi újság azóta? Együtt vagytok még?
2010. szept. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Eltelt 3év az utolsó kommentem óta. Eddig együtt voltunk(de minek azt nem tudom), helyesbítek egymás mellet. Jobb nem lett semmi. Belefáradtam, elköltöztem otthonról 2 hete. Lassan 5.éve tojik az egész világra én meg nyögjem ki az összes számlát, hitelt a betevőre valót egyedül. Mindenre talál kifogást, de dolgozni esze ágában sincs elmenni. Inkább orvostól-orvosig megy(egészségügyileg semmit nem találnak nála). Részemről ennyi feladtam. Tudom, hogy most hülyének néz mindenki, amikor nyerő helyzetből visszakoztam. Megbántam! Senki ne kerüljön ilyen helyzetbe, mert még a legrosszabb ellenségemnek se kívánom ezt.
2012. aug. 22. 19:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Épp itt volt az ideje, hogy véget vess annak, hogy kihasználhasson. Az ilyen ingyenélők szégyent hoznak a női nemre.
2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!