Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel éppen elég rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel éppen elég rossz a házasságunk, nagy a valószínűsége, hogy elválunk? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Férjem állítólag megszüntette a bankszámláját. Ma találtam egy bizonylatot ami az ő kátya számához tartozik. Egyenleg ratajt van, de az, hogy milyen műveletet végzett az nincs. Tehát, hogy pénzfelvétel vagy mi. Egy bank automata bizonylata. Ez azért fontos, mert hónapok óta egy fillért nem ad haza,semmibe nem fizet bele és ezek szerint nem szüntette meg a számlát és arra pakolja. Hogy tudom kideríteni, hogy miről szól a bizonylat?
2012. márc. 16. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem mit akasz. Add be a válópert és kész.Ne nyomozgass.
2012. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy csak lekérdezte az egyenlegét. Tehát nem vett le pénzt, nem tett rá, csak megnézte, mennyi van rajta. A számlaszámot meg a számlavezető bank nevét jegyezd meg, ez alapján a bíróság kikéri az egyenleget. Már ha az a gond, hogy nem lesz hajlandó elszámolni veled. Bizonyítanod kell, hogy mikor romlott meg a kapcsolat, ha az után tünteti el a pénzt, akkor még közös vagyonnak számít, vagyis fele a tiéd.
2012. márc. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 2. válaszoló. Igen őneki kell majd engem kifizetni, mert ő marad a házban így fontos, hogy hol mennyi pénzt dugdos.
2012. márc. 17. 10:15
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha már látod, hogy vége, akkor viszont minél előbb add be a papírokat. Mert így, hogy mindent te fizetsz, semmivel nem vagy előbbre, csak lenullázod magad teljesen. Kérdezd meg, hajlandó-e a közös megegyezésre, ha nem, akkor ügyvédet fogadj inkább, ne a számlákat fizetgesd. Ha ő marad a házban, akkor neki fontos, hogy ne kapcsolják ki a villanyt, gázt. A bíróság nyomozni nem fog, de az említett bizonylatokat kikéri és figyelembe veszi. Készíts magadnak egy leltárt a vagyonotokról, azért ne fizess amit magad is meg tudsz oldani. Mindennek amit a házasság alatt szereztetek a fele a tiéd. Ragaszkodj is hozzá, az ellenkezőjét később nagyon megbánnád.
2012. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!