Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is lett hasonló rossz...

Másnak is lett hasonló rossz eredménye a kombinált teszten? Pozitívra hozták ki,1:230 a valószínűsége. A tarkóredő normális volt, de a véreredmények nem voltak tökéletesek.

Figyelt kérdés

Elmentünk genetikai uh-ra is, ott újra nézték a tarkóredőt, rendben volt, megvan az orrcsontja is, combcsont is elég hosszú volt, szívműködés is megfeleleő, bár az mondták, hogy azt igazából csak a 18. hét után tudják alaposan vizsgálni.

Most veszik majd le az afp-t, de szerintem az is rossz lesz, mivel már az első babával is alacsony volt, így már felkészültem rá, hogy most is az lesz. Azt mondták, van olyan, hogy alkatilag eltérőek a véreredmények, ráadásul én erősen túlsúlyos is vagyok, ez is befolyásolhatja az értékeket.

Most a 16. héten vagyok, 18-19 hétnél hamarabb nem jutok el a Baross u-i genetikai tanácsadóba. Ha a magzatvízvételt javasolják, 21-22 hétnél hamarabb akkor sincs eredmény... Rettegek... Szerintetek az UH alapján megnyugodhatok?


2009. márc. 31. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
sztem megnyugodhatsz s ne rettegj esetleg mostanában menjetek el az Istenhegyi klnikára egy kivzsgálásra s még egy uh ra
2009. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem beszélj az orvosoddal hogy mit tanácsol.Ha mégis a magzatvízvétel mellett döntesz akkor sincs késő nekem a 21.héten csinálták meg.Nem volt kellemes de legalább megnyugodtam igaz nekem a korom(39) miatt kellett megcsináltatnom pedig a tesztem 1-6000 lett az orvosom mégsem vállalta a kockázatot.Szerencsére azóta megszületett a kisfiam aki most 5 hónapos és makk egészséges.Ne rettegj biztosan nem lesz semmi baj de ha bizonytalan van akkor inkább csináltasd meg a magzatvízvizsgálatot.

Jó babavárást és egészséges kisbabát kívánok!

2009. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!