Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az exfeleségek miért utálják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exfeleségek miért utálják az exférjük új párját és új családját?

Figyelt kérdés
Vannak olyan helyzetek, amikor az "új nő" miatt megy tönkre a házasság, bár szerintem 2 fél egymáshoz való viszonyán és törődésén múlik legföbbképpen, hogy ne menjen tönkre. De amikor nem egy harmadik ember miatt megy szét a kapcsolat, akkor is ugyanúgy utálják az exfeleségek a volt férjük párját. Akkor miért??
2012. márc. 19. 09:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Irigység.
2012. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

persze, csúnya dolog - de szerintem maximálisan érthető

aki ellenkezőjét állítja (vagyis azt, hogy örül ennek, meg semmi gondja a volt párja új életével) az képmutató és hazug

mindenkinek fáj legalább egy picit, ha elveszít valakit, aki régen szeretett

2012. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Én arról tudok írni, hogy több ok miatt ment tönkre kapcsolat (sosem volt közös program és érdeklődés, de a barátnő gyereket akart és véletlenül lett is, ezt a barát nem tudta megemészteni, tekintve hogy megbeszélték, h a barátnő sosem akar gyereket korábban), a fiú megismerkedett egy lánnyal, aki az igazi neki. És az irigység itt jön be, mert ők szinte mindent együtt csinálnak, rengeteg program, amit élveznek, évek óta süt róluk a boldogság, nem utolsó sorban a gyerek is jobban szeret ott lenni, mint az anyjával. Ezt az exbarátnő utálja, feltehetőleg nem érti ha neki gyerekkel sem sikerült egy pasit megfognia, másnak miért sikerülhet anélkül is.
2012. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Anyáméknál pont nem így van, régen barátnők voltak, aztán anyám elvált apámtól, pár évvel később apám összejött anyám barátnőjével és a csaj azóta utálja anyámat. Apám meg anyám jóban vannak, nem haragban váltak el, lehet ez piszkálja a csőrét, nem tudom.
2012. márc. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én ezt értem! De akkor amikor már az exfeleségnek is van új kapcsolata, akivel állítólag boldogabb mint valaha, akkor miért utálkozik és miért nézi le az exférje új kapcsolatát, ami már lassan 5 éve tart, amit nem tudott szétbomlasztani a gyerekekkel és egyébb trükkökkel? Ha ő boldog, mert ő neveli a gyerekeket és van új kapcsolata, akivel közösen élnek , akkor mit számít már neki, hogy mit csinál az exférj és kivel?
2012. márc. 19. 09:28
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Az ok lehet a féltékenység.Mert amikor az exférjnél/exfeleségnél vannak a gyerekek akkor a szülő akinél lakik a gyerek fél hogy az ex párját túlságosan megszereti.Inkább a féltékenység az oka.
2012. márc. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Bence_ ***** válasza:
63%
Mert érzelmileg még kötődik,féltékeny.
2012. márc. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%

jaj nálun is nagyon durva a helyzet. Nálunk párom volt felesége volt az aki éveken át félre lépett, ez kitudódott, és párom elvált tőle. Én akkor ismertem meg páromat mikor ő már külön költözött a feleségétől.


Amint megtudta a gyerektől, hogy apának vagyok én, na onnantól fogva eldurvult a helyzet, elidegenítések, tiltások sokasága. Lelki terror a gyereken stb. "ne szeresd az új lányt, hisz ő nem az anyukád" ezt a gyerek mondta vissza sajnos.


Viszont mindezek ellenére a kislány imád engem, érzi hogy nem vagyok rossz ember, bármennyire is ezt hallja.

gyereknek már azzal tömte a fejét, hogy hamarosan jön az új baba apánál, és te már nem leszel fontos. (hozzáteszem abszolút nincs napirenden még nálunk a közös baba)


Azért nincs napirenden, ugyanis a bíróság fél éve nekünk ítélte a kislányt, ugyanis mint említettem nagyon eldurvult az édesanyuka és jobbnak látta a bíróság ha nálunk nevelkedik. Tehát először is a kislány lelki világát szeretnénk rendbehozni, aztán esetleg szóbajöhet a családbővítés.

Ja elvileg úgy tudjuk hogy együtt van azzal a férfivel akivel csalta éveken át páromat. tehát elvileg mi is úgy tudjuk hogy ő egy boldog nő, aki megtalálta élete párját, ellenben még a mai napig velünk foglalkozik, olyannyira, hogy még mindig páromról tesz ki intim képeket közösségi oldalra...:S


tehát a kérdésre a válaszom: Irigység, irigyek hogy esetleg a volt férjük boldog, és irigylik ezt.

és van egy másik vonala is a dolognak, szerintem sok anyuka nem tudja elviselni azt, hogy az új barátnőt is megkedveli a gyerek.

2012. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

Én az a bizonyos "új kapcsolat" vagyok, akit az ex utál.

A gyerek jobban szeretett nálunk lenni mint otthon. Mára ez sajnos megszűnt, az ex tett róla.

A párom jobban szeret, törődik velem, mindent együtt csinálunk.

Én aranygyűrűt kaptam a páromtól, míg az ex csak acél eljegyzési gyűrűt. Ez is nagyon szúrja a szemét.

Mi együtt lakunk, az ex a szüleivel él és csak néha néha alszanak együtt a párjával.

2012. márc. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
78%
Exfeleségként: nem utálom a volt férjem párját, családját. Nem az új nő miatt ment szét a kapcsolatunk. A mai napig beszélgetünk, elég sokat, és tényleg örülök, hogy most boldog az új feleségével :) én is boldog vagyok az új férjemmel. :)
2012. márc. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!