Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbocsássak a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsássak a férjemnek, vagy váljak el?

Figyelt kérdés
Férjemmel 6 éve ismerjük egymást és 4 éve vagyunk házasok. Van egy szép 1 éves kisfiúnk. Két hete azon kaptam a férjemet, hogy virtuálisan több nővel is szexelet, "MEGCSALT". Arra hívatkozott, hogy a gyerek miatt elhanyagoltam és máshol kereste a szexet. Nagyon ki vagyok azóta borulva, nem tudom mit csináljak mert néha azt érzem, hogy hagyjam el, néha meg azt hogy lépjünk túl ezen a botlásán. Ha valaki járt már hasonló cipőben, kérem ossza meg velem a tapasztalatát!
2012. márc. 23. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Hát ezt én nem szívnám annyira mellre. Egy jelzés arra, hogy figyeljetek jobban egymásra, ennyi.
2012. márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Tudod itt a kommunikációval vannak gondok. Ő képtelen elmondani mit akar. Ez pedig nem vezet jóra. Neked kell majd mindig kitalálni mit szeretne.
2012. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Ha csak virtuálisan csinálta,nem válnék el.
2012. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%

Én többet foglalkoznék vele, és leültetném beszélgetni.

NEKEM mondja el, milyen igényei vannak a szex terén, ne idegen nőknek az interneten.

2012. márc. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%

A virtuális megcsalás ugyanannyi, mintha fantáziálna. Ezért elválni nem sok értelme lenne.


Viszont nem árt, ha odafigyelsz, hogy a férjed se legyen elhanyagolva, mert az rendben van, hogy a gyerekkel foglalkozol, de a férjedet sem szabad elfelejteni. A szex meg fontos egy kapcsolatban, arra is kell idöt szánni.

2012. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 DannyZuko ***** válasza:
54%
Gyakori probléma hogy elhanyagolja egy nő a férjét gyermek születése után. Ne csodálkozzon senki, ha pótlólagos megoldást keres a férj. Másik oldala, hogy ezek valóban a hiány fedezésére valóak, ha másként lennének, akkor már nem élne veletek, hanem elment volna egy másik nővel. Tessék odafigyelni a férjekre. /F
2012. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Na ja, a férjekenek meg tessék szólni, ha vmi nem tetszik, nem lelépni.Főleg, ha van gyerek.Örülhetne is pl., hogy jó anya vagy , sokat foglalkozol a gyerekkel.Ha vmit akar, akkor meg szóljon.Természetesen ilyesmiért nem válnák, nem tudom, hogy merült fel benned, pláne gyerekkel?!
2012. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Miért kell ez a "kinek a hibája"??? A kérdező kérdezett, válaszolni kéne.....


Kérdező,

én nem hagynám el. Ha felmerül a gyanúja, hogy nem csak virtuálisan csal meg, akkor elhagynám.

Mondjuk az tényleg rossz jel, hogy nem szól neked :-(

2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Tudom, hogy én vagyok a sötét, de mi az a virtuális szex?
2012. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
tényleg elhanyagoltad?
2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!