Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás előtt láthatom tetszés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pezsgő kérdése:

Válás előtt láthatom tetszés szerint gyermekeimet?

Figyelt kérdés
Feleségem válik, és elköltözött közös tulajdonú lakásunkból szüleihez, magával vitte két kiskorú gyermekünket is. A gyerekekkel kimondottan jó kapcsolatban vagyok, szeretnek, nagyon ragaszkodnak hozzám. A válás előtti időszakban megakadályozhatja-e az anyuka, hogy lássam őket két hétnél gyakrabban, még úgy is, ha esetleg a nagyszülőknél kellene őket meglátogatnom?

2012. márc. 29. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem akadályozhatja meg. Még semmiféle bírósági döntés nincs, ami ellentétes lenne az alaphelyzettel: miszerint mindkettőtöknek teljesen egyforma joga van a gyerekekkel lenni, és bármikor látni őket!

Közös a felügyelet, és te akkor találkozol velük, mikor akarsz.

2012. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balázs1987 ***** válasza:

Szia, akkor láthatod amikor akarod, az én exnejem fél évig nem engedte látni a fiam, utána bíróságon ideiglenes intézkedés ként adtak heti 1,5 napot.

Ilyenkor a nők azt szokták csinálni, hogy elzárják a gyereket, mert azzal vannak elfoglalva, hogy neked szar legyen, és ha már úgy is nála van a gyerek, akkor a bíróság biztos nála is hagyja... csinálj hangfelvételeket, amik kompromittálhatják, keress azonnal egy nagyon jó ügyvédet, beszéljétek át, hogy ha szeretnéd a gyerekeket, akkor mit, hogyan csinálj a tárgyalásig, ha nem akkor, hogy megegyezhess a drága leendő ex nejeddel. Ezen felül mindenről legyen papírod, ha adtál neki pénzt, mikor, és mennyit, tedd el a blokkokat azokról a dolgokról, amiket a gyerekeknek vettél, nagyon durván és ésszel kell csinálni az egészet, mert másképp ki fog készíteni a "feleséged". Most sietek, azért írtam lóhalálában, írj privátban, ha van kérdésed, kitartást, és fel a fejjel. És egy percig nem szabad feladnod, ugyanakkor rendkívül türelmesnek kell lenned! Én másfél éve válok, és még a gyermekelhelyezésnél tartok... úh idő, és pénz, és fájdalom neked is lesz elég, de én nem tudtam mit csináljak, viszont minden további nélkül segítek, ha kell!!!

2012. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balázs1987 ***** válasza:
Előző vagyok, annyi, hogy a hangfelvételeket, nem úgy kell, hogy te provokálod, te mindig legyél normális, ha ő úgy viselkedik, olyat mond, így járt... és nem kell szólnod neki róla, hogy csinálsz felvételeket... viszont képeket, és videókat nem lehet készíteni!
2012. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogod magad és visszahozod a gyerekeket. A gyerekeknek az az állandó lakcímük, így eleve nem vihetné el törvényesen.
2012. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!