Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a a teendőm ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a a teendőm ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy 6hos kislányom az élettársammal két éve vagyunk együtt!Már teljesen reménytelen az egész kapcsolatunk de ö még nem vallja be.6 honapja külön alszunknem foglakozik velem se a gyerekkel!Csak a folyamatos takaritásból állok itt lakik velünk az anya is, persze nem csinál semmit de utána is takaritani kell wc stb.inkább nem részletezem...2 napja a öszzeestem gyerekkel a kezemben állo helyzetemben elszakadt a megeröltetéstöl a térdemben a szalag.a gyerekneknek nem lett baja tartottam erösen férjem persze nem volt itthon mindig hozzámvágja hogy az ö lakása nem enged be ha öszzevessünk.Pár napja egy vezsekedés miatt menet közben ki akart dobni az autóból de végül viszzahuzott.A lakás az övé nem engedi a gyereket el mit tehetnék nem akarok maradni a szüleim tudnának segíteni amig nem mehet a gyerek bölcsibe és nem tudok dolgozni!mit tehetnék??tényleg ugy látom semmi esély mit tehetnék hogy eltudjam viini magammal a lányomat??
2012. márc. 31. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor dolgozik,szépen lelécelsz,csak figyelj hogy a mama ne tudjon neki telefonálni.
2012. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is de ügye a szüleimhez megyek és egyböl tudja hogy ott vagyok!Onnan majd hogyan küldjem el és ezt a gyerekláthatást hogy oldjam meg félnék neki odaadni pár orára mert nehogy ne hozza viszza!biróságon intézzem?
2012. márc. 31. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor dührohama van, rögzítsd a telefonoddal, mit mond, hogy mondja, mi történik. A bíróságon majd jól fog jönni. Egyébként meg anyaotthon/ismerős, ha nem akarod,hogy megtaláljon. Hívj fel egy erre szakosodott krízis vonalat,ott elmondják, mi a teendő, ők szakemberek, elsősorban rájuk hallgas. És kitartást!
2012. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Snapette ***** válasza:
100%

Ha jól vettem ki, nem a férjed, tehát válás, ilyesmit nem kell intézni. Ez esetben nyugodtan fel is jelentheted, hogy megfenyegetett (autóból kidobálni embereket, nem nézi jó szemmel a bíróság), és a gyámhatóság neked fogja ítélni a lányodat, ha úgy ítélik, hogy veszélyezteti az élettársad, márpedig ha téged azzal fenyeget, hogy kidob az autóból, akkor a gyerek sincs vele biztonságban.

A krízisvonal jó ötlet, ők tényleg pontosan meg tudják mondani, hogy hogyan kell eljárni, és szedd össze minden bátorságodat a lányodért és magadért, s cselekedj minél hamarabb.

2012. ápr. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy állat,menekülj el minél elöbb.Fogd a babát és menj.A cuccaidért majd vissza mész néhány erős rokonnal.Anyudékhoz ha megy cirkuszolni be se engedd hívj rendőrt.Minden kép jelentsd fel.A babád kicsi még,el nem viheti.Csinálj úgy mintha vásárolni mennél vagy orvoshoz a kicsivel, aztán tünés..szervezd meg barát vagy rokon eltudjon vinni
2012. ápr. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!