Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csinálhatnék ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ebben a kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

Most jutottam el oda, hogy nem bírom így tovább.

Párom rendszeresen lebukik az emailjeivel, levelezéseivel. Véletlen, nem kutakodok utána.

Megcsal, ismerkedik, flörtöl és még ki tudja......

Ezen kívül már 3x pofon ütött az 5 év alatt.

A legutolsó épp tegnap történt.

Éjjel visítva, fuldokolva ébredt a 3 éves kisfiúnk. Párom mellette alszik (nem is akar mellém jönni a 2x2-es ágyra), csitította, rászólt, hogy már maradjon csendbe. Átmentem, hogy miért köhög ugatóan, félelmetesen. Feloltom a villanyt, kisfiam tűzpiros, tiszta víz. Lényeg, hogy annyira bepánikolt a párom, hogy képtelen volt az ügyeletet felhívni, mondta hívjam. Rendben, kértem, hogy fogja meg a másik gyermekünket, aki 1 éves. Erre menne be a beteg fiúnkhoz a kislányunkkal. Kértem, hogy ne, nehogy elkapja a betegséget.

Erre pofon ütött, hogy fogjam már be és telefonáljak.

Teljesen ledöbbentem.

Ügyelet kint volt.

Reggel kérem a telefonját, hogy a gyerekorvost felhívjuk (én telefonomon nincs pénz)erre sms érkezett. Egy pillanatra láttam, de ez is elég volt, teljesen kacérkodó üzenetek sora. Párom kikapta a kezemből a telefonját, hogy mit kutakodok, nincs közöm a céges telefonjához és hozzá sem.

Elegem van, betelt a pohár, nem akarok így tovább élni és a gyerekeimet sem akarom ebbe nevelni


2012. febr. 16. 16:34
1 2 3 4 5 6
 1/53 A kérdező kommentje:

A fő gond, hogy béreljük a lakást, összes ingóság az enyém. Édesanyámhoz nem akarok és nem is tudok visszamenni a két gyerekkel. Nincs senki ismerősöm, és fogalmam sincs, hogy most mitévő legyek.

Tagad, nem akar elköltözni, nem akar gyerektartást fizetni. Mit csináljak??????

2012. febr. 16. 16:36
 2/53 anonim ***** válasza:
89%
csak azt tudom tanácsolni h kérj a gyámügyesnél segitséget ök segitenek elhejezni titeket egy anya othonba csak az a baj h sajnos csak egy évig tudtok ott lenni
2012. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
95%

a gyerekek előtt ütött meg?


hogy száradt volna le a keze,a r.O.h.a.d.é.k.n.a.k !!!!!

2012. febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:

az 1 évessel a kezébe.

Az összes ingóság az enyém, nem tudom hova vinni. Minden, ami egy lakásba kell. kb 3 millió értékben.

2012. febr. 16. 16:47
 5/53 anonim ***** válasza:
81%
én igazából azt nem értem miért szültél még egy babát ennek a férfinak aki bántalmaz téged.
2012. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Azt szeretném, hogy fizessen gyerektartást és tűnjön el. Abból tudnám tovább bérelni a lakást, fizetni a számlákat.

Gyeden vagyok. Ő 420 e ft bruttót keres. Két gyerekre akár 40% gyerektartást is megállapíthatnak. És figyelembe véve, hogy semmibe néz, félrelép és megüt, szerintem fizetnie kell. Menjek bíróságra?

Nem a férjem.

2012. febr. 16. 16:49
 7/53 anonim ***** válasza:
93%

fel kell jelentened, hogy megütött és tedd ki a lakásból, ha magától nem megy majd a rendőrök kitessékelik. Gyerektartást meg ha akar ha nem akkor is fizetni-e kell.

Ha minden tárgy a tied akkor mikor ő elmegy otthonról dolgozni, szépen lecseréled a zárat és meg van oldva, mikor hazaért és hőbörög akkor kihívod a rendőröket, cuccát pakold ki az ajtó elé.

2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

A szülések előtt nem volt ilyen. Elhittem, hogy ő a tökéletes társ. Utána a 2. babánál mégjobban mondta, hogy mennyire szeret, szeretne mégegy babát, és velem akarja az életét leélni.

1. gyerek születése után volt az első pofon.

Utána a 2. születése után közvetlenül, majd most a 3.

és nem hiszem, hogy okot adtam rá.

Csendes őrült, komolyan

2012. febr. 16. 16:52
 9/53 anonim ***** válasza:
89%
Persze, bíróság. De az legalább fél év. Van addig tartalékod?
2012. febr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

de csak béreljük a lakást. És ha nem akar fizetni hó elején? akkor hogy fizetem ki a bérleti díjat + rezsit?

Én 80 e ft-ot kapok.

És el is adósított, mert eddig nem volt állása és a folyószámlámra kellett hitelt felvennünk, hogy el tudjuk a két gyereket tartani. Szeretném, ha ezt is fizetné. 400 e ft.

2012. febr. 16. 16:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!