Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elköltöznétek külföldre ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltöznétek külföldre ha viszonylag egyszerű lenne?

Figyelt kérdés
Például már találtatok olyan munkát a neten amire van megfelelő képzettségetek, viszonylag jól beszélitek az ottani nyelvet, és van elég pénzetek a költözésre utazásra stb. Annyi h az ismerősöket, nem szűk családba tartozó rokonokat itt kéne hagyni ugye meg a helyet ahol felnőtt az ember stb... Azért kérdezem mert ott nyilván jobba élne az ember mert több a fizetése (jajj külföldön többe kerülnek dolgok?? ezt nem is tudtam még jó hogy mondod így egyáltalán nem igaz amit mondtam) légyszi kíméljetek az ilyenektől tudom mennyibe kerül a külföldi élet és mennyi a fizetés:D szóval ott jobban meg lehet élni de mégis a macera meg a barátok/család. Szóval?
2012. ápr. 8. 05:36
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Még szép, hogy húznék, ha fiatalabb lennék, meg sem állnék Ausztráliáig, vagy Amerikáig. Ma már rengeteg mindenen lehet kapcsolatot tartani az otthoniakkal, nem úgy, mint régen, amikor a disszidensek csak egy másnak eljuttatott, kamu címmel feladott levélben tudtak értekezni a családtagjaival.57/N
2012. ápr. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is elmennék, csak lennék legalább egy tizessel fiatalabb! Sajnos kedves törvényhozó politikusaink megutáltatták velünk az itteni életet!!!! 51/N
2012. ápr. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A párom részére lenne munka, jó fizetéssel, de sokat agyal rajta, hogy mi legyen. nem olyan egyszerű egy ilyen döntést meghozni. Amíg nem kapsz állást kint addig úgy is azt mondod, hogy te nem gondolkodnál egy percet sem és húznál el ha lenne lehetőséged, de miánt van egy konkrét munka azonnali kezdéssel, kicsit elgondolkodol.

Az eddigi életet teljesen fel kell adni, itt hagyni a családot és jobb esetben havonta pár napot itthon tudsz tölteni, ott kint be kell illeszkedni egy másféle társadalomban, ami nem biztos, hogy könnyen menne.

2012. ápr. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi külföldön élünk!Magasabbak az árak tény de mégis jobban kijövünk itt egy fizetésből (én nem dolgozok) mint otthon kettőből!

Szeintem hamar megszoknád a barátok család hiányát!Nekem ez könnyen ment!

Vágj bele szerintem!

Hova szeretnél menni?

2012. ápr. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Addig amig nincs család igen , megalapozni az itthoni életet. Jól megszedni magam, majd megteremteni mindent és egy jó vállakozást beindítani. Előbb vagy utóbb javarészt sokan vissza jönnek, ha nem más honvágy, itt születtünk.
2012. ápr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a jelenség Írországban volt pár éve, de akik elmentek azok egy része visszament amikor javult a gazdasági helyzet.
2012. ápr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én voltam kint tanulni is, dolgozni is.miután megvoltak a gyerekek akkor is mentünk 2-3 évre. Nekikjó volt nyelvtanulásnak, mi pedig javítottuk az önéletrajzunk, valamit természetesen jó tapasztalat. De én mindíg hazajönnék párév után, és ahogy látom az ismerősök is akik kint voltak,ha más nem nyugdíjasként hazajönnek.
2012. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Lenne lehetőségem, 2 szakmám is van, amivel el tudnék helyezkedni kint, de itt van a családunk, barátaink, szeretjük a munkánk, szép lakás, autó, minek bonyolítani az életünket?
2012. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így is, hogy nehéz a költözés, menni fogok előbb-utóbb :)

Ha könnyű lenne, még jobb lenne, könnyebb lenne a döntés, és lenne egy barátnőm, aki szintén velem tartana, szóval nem lennék egyedül sem :)

2012. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Nem emlékszem pontosan ki kérdezte, de még nincs elképzelésem hova mennék, mégcsak 17 éves vagyok szóval kb 4-5 éve múlva lesz szerintem alkalmam elmenni, de legszívesebben angliába, vagy az USA északi részére mennék.
2012. ápr. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!