Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Amikor tinédzser lett...

Szülők! Amikor tinédzser lett a gyereketek mi volt az a dolog, amikor elősször csalódtatok viszonylag nagyot benne?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 19:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Anyunak az ,amikor összejöttem egy nálam sokkal idősebb pasival és eleinte még titkolni is próbáltam.
2012. ápr. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Az én családomnak az, amikor depressziós lettem és vagdosni kezdtem magam, aztán amikor rászoktam a cigire. Kicsit problémás gyereknek sikerültem.

17/l

2012. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a másodiknak és én is 17 vagyok. Most már a cigit elfogadta és az sem okoz komolyabb problémát, hogy eljárok iszogatni néha a haverokkal. Mellette tanulok rendesen szóval neki ez a legfontosabb.
2012. ápr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor azt mondtam, hogy a barátnőmmel találkozom, közben egy sráccal mentem el, akit ő nem kedvelt.

18L

2012. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta, utálja a cigifüstöt is, nem szereti a piát, nem is pezsgőzött velünk. Kb 14-15 éves volt. Kért pénzt pl teára a cukrászdába, vagy ami kellett neki, kapott is. Pénzt lopott tőlünk cigire, piára.
2012. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak az volt a legnagyobb csalódása,hogy 13 éves korom körül megváltoztam,lettek barátaim,minden nap eljártam otthonról és jól éreztem magam(nem cigi,nem pia,mielőtt valaki rosszra gondol,mi még nem tartottunk itt),többet nem egyezett a véleményünk,mert nem ugyanazokat a könyveket olvastuk stb.És gimibe mentem.Nem tudom,ezzel mi baja volt,de ott kezdődött el közöttünk a gyűlölet.Sajnos erre csak ezt tudom mondani.Mert onnantól kezdve úgy viselkedett,mint egy barom.A mi esetünk szélsőséges,mert nem bírjuk egymást.Szerintem még mindig nem tette túl azon magát,hogy nem 8 éves kisgyerek vagyok és vannak önálló gondolataim.:)Az apák szívfájdalma nagy tragédia.
2012. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Amikor vagdosni kezdtem magam. 16 voltam. Aztán az egyik vágás túl mélyre sikerült és össze kellett varrni. Muszáj volt szólnom..

Most 20 vagyok, nagyjából elköltöztem tőlük, mert nem bírják felfogni, hogy 20 vagyok, nem 12. Ugyanez miatt volt a vagdosás is..

2012. ápr. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kilógtam otthonról pár haverral...és elmentünk egy nagyobb szórakozóhelyre.

Ők addig semmit nem tudtak belőle, míg anyumhoz nem mentek oda hogy láttak a buliban és milyen jól áll a fekete haj :D

Aztán buktam már le cigivel is...:/ :D

Sok a probléma velem...vagyis volt.


18 L

2012. ápr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én rendes gyerek voltam. Nem cigiztem, nem ittam, rendes társaságom volt. Sztem akkor okoztam csalódást apámnak, amikor nem akartam tehetséggondozó gimibe menni, helyette a sima gimit választottam. 2 hétig nem akart hozzám szólni. )

Meg mondjuk most vannak velem gondok. :) Túl magasan van a mérce, állandóan azzal jönnek a szüleim, h mert az unokatesóimnak csak 10-eik vannak az egyetemen (nálunk az a legjobb jegy), nekem meg rosszabb osztályzataim, és olyan is megesik h az első vizsgaidőszakban elbukok egy-két vizsgán...most újabban ezért stresszelnek, de nagyon. -.-

2012. ápr. 6. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem akartam abba az iskolába menni, amibe ők kényszerítettek. Kirúgattam magam, megismételték. Aztán megint kirúgattam magam. Akkor végre elmehettem abba a suliba, ahova menni akartam.

Az ált. sulis banketten berúgtunk picit a lányokkal, ezt nem vették problémának. Sem azt, hogy a koleszban véletlenül rászoktam a cigire. Nem örültek, de tudták, hogy nem tudnak ellene tenni, mert minél jobban tiltanák, annál jobban csinálnám.

Továbbá ami nem tetszett nekik, az az akkori punk-os öltözködésem volt. Sok szegecs, bakancs, fekete cuccok, feketére festett, eredetileg szőke haj... nagyjából ennyi. :)


23L

2012. ápr. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!