Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudtok ismerkedni, hogy előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ismerkedni, hogy előző párotokkal még együtt laktok?

Figyelt kérdés

Volt már így valaki? Már rég külön vagyunk, csak anyagi okok miatt még nem tudtunk különni költözi. Ő sokszor nem itthon alszik. Én meg a gyerekkel, nagyon ritkán tudok elmenni valahova így. Ha szólok, hogy el akarok menni, nem jön haza, hogy vigyázzon a gyerekre.Múltkor egyszer elmentem, nem aludtam itthon és én lettem a k..va.

Volt már valaki hasonlóhelyzetben? Vajon valakinek kellek így? 32/N


2012. ápr. 14. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nem voltam ilyen helyzetben és biztos, hogy nem is lennék, mivel soha nem laknék együtt az exemmel. nem is értem, hogy képesek erre mások. és, nem jönnék össze olyannal, aki az exével lakik.


30f

2012. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én se értettem soha, szerintem nincs az az anyagi helyzet, amiben én ezt bevállalnám. Inkább visszaköltöznék a szüleimhez, vagy ha nem lehetséges, akkor valami rokonhoz vagy ismerőshöz bekéredzkednék, nem hiszem, hogy nincs senki, aki befogadna valameddig. De hogy együtt éljek egy pasival, akivel együtt voltunk, de aztán szakítottunk... Ez nekem elég abszurd.
2012. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani nekem két ilyen ismerősöm van. Néha mindegyik felmelegítette a kapcsolatot egy-egy éjszakára. Nem kezdenék ilyen helyzetben lévő férfival.


Amint lehet, költözzetek külön.

2012. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A problémád nem egyedülálló. Valahol mind a kettőtöknek lakni kell. Persze ebben az esetben - ha a gyereket a bíróság neked ítélte - nem a volt házastárstól kell elvárni a gyerekfelügyeletet, mert ő úgy is betart, mint ahogy írtad is. Ilyenkor jól jön a nagymama (természetesen a Te anyukád és nem a volt anyós), egy barátnő, egy ismerős néni (pótnagymama). Ismerkedni, új kapcsolatot létesíteni csak akkor tudsz, ha a gyerek felügyeletét saját magad megoldod. Ha azt látja, hogy talpra esett vagy és "másnak is kellesz", feltehetőleg ő is lehiggad. Annak ellenére, amit fentebb írtam, azért megemlítem- no nem azért, hogy a szívedet fájdítsam, hogy vannak kivételek is. A lányom nem régen vált el, és ha hét végére az új partnerével programot csinál, s mi nem tudjuk vállalni a gyerekeket, a volt anyósnál "nagymamáznak" a gyerekek. Az utolsó mondatból láthatod, hogy már nem vagyok fiatal. Nekem mindig és mindenre vonatkozóan az volt a jelszavam: Ne hagyd magad, Pitkin! Nem rossz, nekem bevált. Légy bátor, szemfüles és állja a sarkadra.
2012. ápr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tökéletesen osztom 4-es véleményét!! teljes kerek és mindenre kiterjedő válasz :)
2012. ápr. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok elköltözni egyenlőre, szüleim vidéken laknak, a munkám Pesten van, örülök, hogy van. Sehogy sem tudok elköltözni a fél fizetésem elveszik a tartozás miatt....persze, hogy mennék. Csak érdekelt,nem tudom meddig lesz így...nincs életem. Köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 14. 19:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz.

De ha elköltözöl, elveszíthetsz sok mindent és a vagyonjogi perben is hátrányba kerülsz. Próbáljatok meg beszélni emberi hangon és megállapodni egymással a lakásról.

2012. ápr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!