Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnátok? Ha a kedves férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnátok? Ha a kedves férjeteknek nem a család lenne a legfotosabb?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben mentem férjhez, de mekkora hiba volt. Most 5 hónapos a kisfiun és apucira 2 hetente vagy kicsit sűrűbben rájön az ihatnék és akkor ájulásig issza magát majdhogynem. Bár nem kell sokat innia hogy berugjon. Azt mondja sok neki most ez a helyzet és folyton hazudik is mostanában. Én emiatt depressziós lettem és kiváncsi lennék, hogy mi lenne a véleményetek.Azt mondja a feszültséget így tudja oldani magában, de én meg ettől vagyok feszült és amúgy is utálom az ittas embereket. Mielőtt bárki megkérdezné, nem, nem ivott a kapcsolatunk kezdetén.
2009. jún. 20. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Férjed meséje üres magyarázkodás az ivást illetően. Lehet, hogy csak nem tudtál róla, hogy korábban is ivott?! Éppen most kellene megemberelnie magát, mikor már felelős egy családért. Aki iszik, mind arra hivatkozik, hogy ezzel oldja a feszültséget. De milyen feszültségről is van szó? Erre már kevesen tudnak értelmes választ adni. Kérdésre visszatérve: igen, erősen mérlegelném a válást, mert ebből már nemigen lesz normális házasság. Egy gyerekkel még viszonylag könnyen megteheted. Ha viszont tűrnöd kell az ivászatát, hazudozásait, el fog veszni az önbecsülésed, hiszen megalkuvón tűrsz és azt csinál veled, amit csak akar.
2009. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal válnék.
2009. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha gondolod priviben írhatunk egymásnak. Nekem is ilyen jellegű problémám van a férjemmel. Talán tudnék tanácsot adni hogyan is kezeld a helyzetet, hogy neked is könnyebb legyen.
2009. jún. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű mondani, hogy azonnal válj el, mert azért ez ettől bonyolultabb, de Te is tudod, hogy ez az egyetlen megoldás. Kutyából nem lesz szalonna. Fiatal vagy, miért élnéd le az életedet egy részeges disznó mellett, amikor biztosan találnál jobbat is.

A kicsi is ne ezt lássa már, hogy az apja iszik!

Én akárkit ismerek, akik hasonló cipőben jártak, mint te, és elváltak, mindegyiknek tuti élete lett utána!

2009. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos kicsi rá az esély, hogy javulni fog, sokkal inkább rosszabb lesz a helyzet. És minél jobban belemerül az alkohol világába, annál nehezebb kijutni belőle. És az a baj az alkoholisták többségével, hogy mire elismerik, hogy betegek (ha egyáltalán valaha elismerik), addigra már nem lehet segíteni rajtuk. Tapasztalatból mondom, hogy menekülj, amíg lehet, ha nem hajlandó letenni az italt. A gyereknek is így lesz a legjobb.
2009. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal válj el.

Én ne vagyok váláspárti, de itt világos a képlet. Apuka nem tud felelősséget vállalni. Ez ivás nélkül is válóok. Pontosabban azon súlyos okok egyike, ami miatt bele sem volna szabad menni egy ilyen emberrel a kapcsolatba, mivel alkalmatlan rá. Itt már eső után köpönyeg, de a következmények még súlyosabb kiteljesedése előtt szaladj.

2009. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor józan, akkor üljetek le megbeszélni a kialakult helyzetet. Beszéljetek arról, hogy mitől változott meg és beszélj róla, hogy ez Neked depressziót okoz, ami nem jó senkinek, főleg a gyereknek. Adj ultimátumot neki, hogy ha X idő alatt nem változik a helyzet, akkor beadod a válópert. Ha nem változik továbbra sem, akkor ne alkudj meg, inkább egyedül a gyerekkel, mint depressziósan egy ilyen férj mellett.
2009. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Senkiben nem merül fel a kérdés hogy vajon miért iszik a férj?Nem kéne inkább beszélgetni vele , hogy neki mi a baja , mielött még a válással fenyegetőzünk? Azt írja a kérdező , hogy a kapcsolatuk elején nem ivott , akkor most miért . Nálunk családi tragédiák után került elő a pohár elfogyott egy-két üveg pálinka jól kisírta magát aztán annyi . Jobb mintha gyógyszerre szokik rá , vagy simán öli magát belülről . Nem mentegetni a karom a férjet , de figyeljünk már oda egymásra ! Pici gyereketek van , hiányzik neked is a törődés , én egy kicsit kényeztetném a helyedben a pásom és megpróbálnám oldani benne a feszültséget . Bíztatnám , hogy most már ketten ( hárman vagytok) mindenben segítesz neki ha hagyja... (főleg ha így is gondolod !) Sok sikert !
2009. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Miért az az elso rakcioja a legtobb embernek, hogy válj el azonnal. Hiszen hozzámentéá, szeretted/szereted...tudod, az eskuvon is elmondtad a fogadalamat: joban-rosszban!!!!

Nem kell azonnal elválni, oldjátok meg a problémát, hiszen felnott emberek vagytok! Egyébként azt mondják az ember 7 évenként kicserélodik(mármint a személyisége változik meg), ezért kell jol meggondolni, hogy kiv3el koti ossze az életét az ember....

2009. jún. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
A férjem azért iszik elmondása szerint mert én ilyen vagyok. Igen utána kiderült hogy elötte is ivott csak sajnos későn. Tehát akkor elöttem ki miatt ivott. Amugy minden beszélgetésünk egy kabaré. Konkrétan mondtam neki hogy depressziós vagyok és erre a válasza hogy megoldjuk és segít. Tegnap este annyira segítetta helyzeten mikor kocsmázott mert a barátjának szüksége volt rá. És én? Velem él. Én is hibás vagyok dolgokban, de én is tudom mi lesz a vége. Én elsárkányosodtam mellette mert utálom az ittas embert és mikor elkezdte nem fogtam vissza magam. Pedig oltári nagy szerelemnek indult és volt is. Nem gondoltam hogy így elromolhat valami. Teljesen öszze vagyok törve!!! A gyerekkel csak akkor foglalkozik mikor olyan kedve van, pedig mint tudjuk hogy a gyereknek egész nap szüksége van a törődésre és azért néha én is szeretnék befeküdni egy kád meleg vízbe, de persze addig figyelni kell a gyerkőcre is valakinek vagy játszai vele. A legdurvább hogy büszke arra hogy az 5 hónap alatt kb 5-ször levitte egyedül sétálni. Egy apának nem csak ennyi a dolga. Köszönöm lányok.
2009. jún. 20. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!