Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válnátok? Ha a kedves férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válnátok? Ha a kedves férjeteknek nem a család lenne a legfotosabb?

Figyelt kérdés
Tavaly szeptemberben mentem férjhez, de mekkora hiba volt. Most 5 hónapos a kisfiun és apucira 2 hetente vagy kicsit sűrűbben rájön az ihatnék és akkor ájulásig issza magát majdhogynem. Bár nem kell sokat innia hogy berugjon. Azt mondja sok neki most ez a helyzet és folyton hazudik is mostanában. Én emiatt depressziós lettem és kiváncsi lennék, hogy mi lenne a véleményetek.Azt mondja a feszültséget így tudja oldani magában, de én meg ettől vagyok feszült és amúgy is utálom az ittas embereket. Mielőtt bárki megkérdezné, nem, nem ivott a kapcsolatunk kezdetén.
2009. jún. 20. 11:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe válnék,,hasonló helyzetben voltam sok évvel ezelőtt,de nem váltam mert a gyerekek kicsik voltak és úgy gondoltam nekik így lesz a jobb és esetleg nekem is könnyebb lesz válni ha felnőttek a gyerekek.Ma már tudom hogy tévedtem,felnőttek a gyerekeim,de még iskolába járnak,közbe felújítottuk a családi házunkat jelzálogkölcsön van rajta,a férjem munkanélküli fél éve,,mindezek mellett most már semmiképp nem várok a válással 24év után 3hete adtam be a válási keresetet,,,sokkal hamarabb kellett volna.
2009. jún. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Sajnos akkor ő már alkoholista!Vagy hagyd el ,mert ha most ennyire iszik milessz később?rámegy az egész vagyonotok is!Az a baj hogy sok alkesz oda süllyed ha nincs píz italra akkor eladja a tárgyait tv stb.
2009. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed van még hozzá kitartásod,akkor menj el vele pszcihológushoz.Sokat tud segíteni,ha te is türelmes vagy.Van előttem példa.Sok sikert.
2009. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Sajnos már orvosnál is voltunk és az sem jött be. Már 1 hete elköltöztem tőle és megmondtam hogy válni akarok. Erre ő kirakta az erkélyre a gyerek összes cuccát amit otthagytunk még. Erről ennyit!
2009. júl. 2. 11:17
 15/17 anonim válasza:
Nem tudom nézed - e még, de kísérteties a hasonlóság a házasságaink között. Bár én már 9 éve tűröm, csak most telt be a pohár. Először csak egyedül hagyott az első gyerekkel (a haverok, kocsmai felszolgálónők és bulik kedvéért), aztán megcsalt a 2. gyerek születése után. Közben persze jól meg is vert mindig, hogy ne szokjak el tőle. Önerőböl 2 évig suliba jártam, a gyerekek nőnek ( 9 és 6 évesek ) és tegnap elég lett-ma már egy ügyvédet is felfogadtam. Csak a fele sztorit mondtam el-már annyi is elég volt neki, biztos siker - mondta. Abszolut nem vagyok elkeseredve, de a gyerekek érdekében muszály lépnem, a fiam már sokkos a rengeteg veszekedéstől ( hol voltál, kivel, hol a pénz, miért hazudsz mindig ...?) Azt hittem jót teszek vele nekik, ha az apjukkal maradok, pedig kb 8 éve forog a gyomrom tőle. Nem jó se nekik, se nekem. Szerintem ne higyj neki és főleg ne szülj még egyet neki, mert csak nehezebb lesz neked. Ha akarod írj privát, szívesen elbeszélgetnék. ha azóta megoldódott-ne reménykedj, még pár hét és minden a régi. Az ilyen marhákat ki kell csapni a legelőre, el velük !!
2009. júl. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Aki iszik, szinte kivétel nélkül azt mondja, hogy így vezeti le a feszültséget, vagy, hogy csak így bírja ki... Üres magyarázkodás. Eből az emberből se rendes férj, se normális apa nem lesz már. Minél hamarabb ott kellene hagynod, mert a kicsit lassan a saját bőrén fogja megtapasztalni, milyen semmirekellő, iszákos és megbízhatatlan, hazudós apja van.
2009. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Aki még olvassa!!! Elváltam és boldogabb vagyok mint valaha! Van egy egészséges alkohol és konfliktusmentes kapcsolatom! Köszönöm mindenkinek! Aki hasonló cipőben jár szedje össze magát és tegyen a nyugodt napokért! Megéri!
2011. nov. 6. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!