Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érezte már más is, aki egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezte már más is, aki egyedül maradt a gyerekeivel, hogy ő nem alkalmas arra, hogy egyedül felnevelje őket?

Figyelt kérdés
Mi lett? Úgy érzem, nekem ezt nem kellene vállalnom. Ideges vagyok, türelmetlen,és ami maradt az életből, az nem elég. Ha nem vállalom, nem tudok megélni...???
2012. ápr. 20. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy rokonomról tudok nyilatkozni.Ezt érezte mikor egyedül maradt a gyerekkel.Viszont szar volt már a kapcsolata,lépni kellett.1év múlva talált magának párt,született még egy gyerek,azóta is együtt vannak.Olyanról is tudok aki egy 4gyerekes nővel jött össze,született még egy közös gyerek is:)Szóval semmi se lehetetlen:)
2012. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hidd el alkalmas vagy,csak most még nem tetted túl Magad a csalódáson,nincs társad akivel megoszd a problémáidat,a legfőbb anyagi gondjaidat.Idővel megtanulod,hogy tudsz egyedül okosan gazdálkodni(ami tudom mostanság igencsak nehéz).Üresnek érzed az életed,de nem lesz ez mindig így,találhatsz még olyan társat akivel jobban sikerül.Fel a fejjel próbálj optimistább lenni.A türelmetlenség,idegeskedés sajnos a gyerekekre is kihat. Nagyon sok örömöd lesz még bennük.Biztos,hogy jövő ilyenkor ,boldogan adsz majd tanácsot a most hozzád hasonlóan elkeseredett embereknek.
2012. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már 2 éve megy ez, és romlik. Azért köszönöm a bíztatást.
2012. ápr. 21. 12:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, kicsi volt még a gyerek, benne voltam egy rossz kapcsolatban. Azt hittem megőrülök ha egyedül maradok a gyerekkel, most meg már én akarom egyedül nevelni, és nem félek, mert az az idegesség ami egy rossz kapcsolat miatt alakul ki volt az oka ennek a rossz érzésnek.
2012. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!