Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van valaki, vagy valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, vagy valakinek a valakije, akit otthagytak a gyerekekkel, és rájött, hogy ő nem alkalmas a nevelésükre?

Figyelt kérdés
Mit tett? Ha háztartásbeli? Munkát keres, de nem kap? Gyerekei nélkül el sem tudja képzelni az életét,de nevelni sem tudja őket rendesen?
2012. ápr. 4. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
Nekem olyan ismerősöm van (sógorom élettársa), akit amiatt hagytak el, mert képtelen bánni a gyerekeivel és a fejére nőttek. Teljesen a gyerekre hagy mindent (nagyon követelődzőek, az van, amit ők akarnak, stb.) Ezt az apjuk megelégelte, és elhagyta a családot. Az apa teljesen más értékrend szerint szerette volna nevelni a gyerekeket, de mivel anya mindig megvédte őket, feladta. Most sógorom van ugyanebben a helyzetben, és saját magát hibáztatja azért, amilyenek a gyerekek. Pedig csak az anyjuk tehet róla, bár nem hiszem, hogy bármelyikükben is felmerült már ez a gondolat. Nagyon szereti a gyerekeit, de képtelen nekik nemet mondani, bármiről is legyen szó. Sógorom rengeteg pénzt és energiát öl ebbe a kapcsolatba, sokat veszekednek, nem tudom, meddig bírja még. Szeretne saját gyereket is (akit majd máshogy nevelnek - ez szerintem képtelenség), de a nő nem szeretne már babát, hogy tudjon foglalkozni a fiaival.
2012. ápr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!