Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Már egyszer elhagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyszer elhagytam a gyerekem apját és most megint kénytelen vagyok. Elítéltek? (LENT) Nagyon nehéz egyedül gyereket nevelni?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, gyerekünk másfél éves. 1 hónapos korában a kicsinek eljöttünk tőle mert mindig ideges volt, nem akart nőként kezelni és már terhesen sem akart velem szeretkezni. 10 hónapos volt a gyerekünk mikor visszajöttem hozzá, kérte is. 1-2 hónap után minden a régi lett. Nem jól főzök, kupi van stb stb. Alaptalannak érzem, szexuálisan az első pár hónapban voltunk együtt, de úgy, hogy én kértem és elsírtam magam hogy miért nem akar hozzám érni? Ő a tipikus "pénz az életem" típus, azzal hogy ő megteremt minden, le is van tudta az apaság és társ. Gyerekét imádja, megfürdeti, napi fél óra játék vele, de sokszor vele is ingerült ok nélkül. Engem kb takarítónőnek néz és semmi se jó neki. Elegem lett hogy könyörögjek a szexért, már egy ölelés sincs köztünk szeptember óta. A legszomorúbb, hogy ő ezért semmit sem tesz. Próbáltam a kedvében járni,főzni amit szeret, elhívni sétálni, de semmi. A ház elé sem jön le velünk soha sem! Egyszer sem. Semmi közös program. TAkarítom a lakását, főzök neki, cserében ő fizeti a rezsit és a kajámat. Kb így néz ki. Én a gyed-emből a gyereknek veszek játékot vagy ami jól esik, tankolom a kocsimat, fizetem a telefonomat, angolra járok. Szóval ő azt a részét fizeti ami a gyerekkel kapcsolatos, mintha dada lennék, nem nő. Ezzel nincs is gond, mert a 60ezremet gyed-csp én osztom be magamnak amire akarom. Ő rám egy fillért sem költ a rezsin meg a bolti bevásárláson kívül. Ezzel sincs gond. De nálunk nincs miénk, csak enyém meg tiéd. Én mintacsaládból származom, nem ezt láttam otthon, ő meg egy lelkisérült egy terrorista apával gyerekkoráról... De én arról nem tehetek hogy rossz gyerekkora volt. Gyűlöli az apját és ő pont u.olyanná vált és viszi tovább és neveli bele a gyerekembe. Miért van ez???

Változtatni nem változtat, csak azt csinálja amit ő akar és engem nem vesz figyelembe sem.

Én ezt nem fogok sokáig bírni, jelenleg munkát keresek és ha fix a munka és megtartanak akkor elköltözöm tőle a saját otthonomba. De csak ha már kb fél éve van fix munkám. Diplomás vagyok. Szerencsére van lakásom, így nem vagyok rossz helyzetbe, csak jelenleg ki vagyok szolgáltatva neki amivel vissza is él.


Rosszul teszem hogy megint és végérvényesen otthagyom?

Nehéz egyedül egy kétévessel? Szüleimre számíthatok.

Azért mert van egy gyerekem, nekem is szükségem van arra hogy szeressen egy férfi, aki szereti a gyerekem és engem is tisztel és nőként kezel. Elítéltek? Mit tennétek? Már mindent megpróbáltam, 2 év energiám semmit sem ért, nem jutottam előre csak hátra.

Nekem nem pénz kell hanem szeretet és törődés.

Vélemények?


2012. jan. 4. 14:54
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, miért mentél vissza hozzá. Főleg ha láttad, hogy ő is olyanná vált, mint az apja, pont ugyanígy teheti tönkre a gyereketeket is. Menekülj, amint lehet, és legközelebb legyél óvatosabb, nagyon válaszd meg, kit választasz párodul.
2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van. De én nem tudnék a helyedben még fél évet várni. Költözz addig a szüleidhez míg nem tudsz saját lábra állni.

Ez a mostani állapot amiben élsz, minden csak normális boldog családi élet, ami pedig mindenkinek kijár!

Most még fiatal vagy, újra tudod kezdeni az életed!

2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
87%

Én értelek, de sosem kerestetek szakembert?

Oka van annak, hogy egy férfi nem akar szexelni. Ez kb. mindennek forrása lehet. Szóval én temetném még a házasságomat.

2012. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
100%
hagyd ott
2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

14.59-es vagyok!


Bocs túl gyorsan írtam: "ez amiben élsz minden csak NEM boldog családi élet....

2012. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Azért jöttem vissza, mert családot akartam és azt gondoltam, talán hirtelen voltam (pedig nem), és terhesen túlérzékeny. De bebizonyosodott hogy nem én voltam érzékeny hanem ő képtelen családban élni. Ehhez sajnos vissza kellett jönnöm és átélnem újra. Ez a típus vagyok, száz pofon is kevés volt....

Kerestünk már szakembert mikor külön voltunk, fél év párterápia ahol szintén csak a magáét és a saját sérelmét szajkózta. Mondta is négyszemközt a terapeuta hogy akarja ő ezt, csak a saját szabályaival és közben őt hagyják békén.

Hozzá sem lehet szólni, mindenért ingerült. Az egész életét negatívan éli meg. Mindenki a pénzét akarja, bántani őt és csak rossz szándékú emberek élnek. Én így nem tudok élni. Igen, rosszul választottam de lehet csúnyán hangzik de én is ember vagyok és szeretem annyira a gyerekemet és magamat hogy azért mert van tőle gyerekem , nem fogom ennek a negatív idegbetegnek áldozni az életem, hogy ő családban élhessen úgy, hogy semmit nem tesz érte, csak kifizeti a számlákat. Mert ha van miből, fizetni a legkönnyebb, mert azért se kell neki tenni semmit. MErt könnyen jön.

De a gyerekkel mindent egyedül csinálok. Úgy élek mint egy egyedülálló.

Hogy nem ér hozzám? Én a 2. feleség vagyok és most derült ki , az elsőhöz sem ért hozzá onnantól, hogy terhes lett. Nála ez pszichés betegség és nem tűnik úgy, hogy változtatni szeretne rajta. Neki ez így kényelmes. Inkább fizet mindent, mert ő attól Isten, és ott a gyereke. De engem aztán emberszámba sem vesz. Néha nem köszön ha elmegy és jó éjt-et sem kíván, ha elalszik. Egy ágyban alszunk mert csak a gyerekszobában tudnék de akkor meg a kicsim percenként felkel hogy anya, anya, az meg egyikünknek sem jó...

Szüleimhez jelenleg nincs lehetőségünk menni, mert nem tudnak mindkettőnket apuka helyett eltartani. Ezért is keresek idő előtt sos állást.

2012. jan. 4. 15:07
 7/55 anonim ***** válasza:
55%

Szexuálpszichológusra gondoltam.

Te is azért vállaltál vele közös gyereket, mert gondolom semmi baj nem volt. Megszűnt a szex és minden baj előjött.

Gondolom undorodik a terhességtől, létezik ilyesmi, de ezt szexuálpszichológus talán tudná orvosolni.

A helyedben mielőtt válok, azért egy ilyet felkeresnék. Vele is könnyebben beszélhetnéd meg a gondokat, és talán ő sem lenne ingerült.

2012. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 mmT ***** válasza:
92%
nem vagy boldog a pasival, és szerintem a kapcsoalt is kikészít. ha a szüleidre támaszkodhatsz, és saját lakásod is van, akkor nem hiszem, h ennyire rá vagy szorulva anyagilag. Nem éri meg, h így megalázzon.
2012. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
73%

Néhány férfi a gyerek beálltával valahogy nem tud nőként tekinteni a párjára. Ennek különböző okai lehetnek, és nem is biztos, hogy igazam van. De hallottam, olvastam már ilyet, hogy onnantól már inkább anyaként, háziasszonyként nézett rá, nem tekintett rá szexuális alanyként.

Nem hiszem, hogy változni fog a helyzet, de egyedül elég nehéz gyereket nevelni, még nehezebb új párt találni. Tapasztalat. Én lehet, hogy inkább kibírnám még legalább amíg ovis lesz, és most lehet dobálózni, de amilyen a mostani helyzet, én most inkább a fejem, és nem a szívem után mennék a helyedben

2012. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%

.. Rosszul teszem, ha megint és végérvényesen otthagyom ?


Ez kicsit üti egymást, mert az előző nem volt végérvényes, tehát ha így hagyott végérvényesen, azt rosszul teszed.

De ha komolyan végérvényes, akkor nem teszed rosszul.


Beszélgetni szoktatok erről ? Tudod a nők sok eetben nagyon gyerekcentrikusak lesznek, a férfiaknál pedig megerősödik az, hogy anyagilag eltudja látni a családot, és ez stresszeli. Amolyan gyerekkel való változások ezek, és ki hogyan kezeli magában, és egymás közt.

Beszélgessetek mielőtt lelépnél, hátha letud nyugodni, és megadni neked érzelmileg amit szeretnél. Azt hiszi már nem fér bele ami előtte volt, egy kép van benne a tökéletesség anyagilag ő helytáll, az asszony főzzön mosson takarítson. Próbáljátok nyugodtan megbeszélni, hogy a tuti haptákban álló lakás fontosabb e, mint az egymás iránt kimutatott szeretet.

De ha előtte is ilyesmi volt, akkor pedig ilyen, és változtathatsz ezen, ha neked úgy gondolod jobb lesz. Gyerekkel nehezebb már, mert a jövendőbelidnek rajtad kívül a gyerekedet is el kell fogadja, ami azért nem olyan egyszerű szitu a párjelöltnek sok esetben. Látszólag lehet, amíg összejön a pár, de aztán jön elő, hogy ejnye mégsem úgy bánik a gyerekemmel ahogy én szeretném, és ez is bántani tudja az anyát nagyon is. Bár ez anyafüggő, ha valakinek az a fontosabb, hogy hozzá jó legyen a pár, a gyereket meg az anya majd intézi, akkor jó, de nem szokott elég lenni. Senki sem tökéletes ! Minden kapcsolatban vannak fentek, lentek, változások, és a házasságban az a lényeg, hogy ezeket megpróbálni megbeszélni, és tenni érte, hogy újra jó legyen. MInden házasságban vannak helyzetek.

De ha nem megy, akkor nem megy, senki nem ítélne el. Illetve lehet, hogy van aki igen, de most akkor megint kiért is csinálod, mások véleményéért, vagy magad boldogságáért ?

2012. jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!