Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek érdemes együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes együtt maradnunk?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok. 8 éve vagyunk együtt a párommal (gyerek nincs). kb 1 éve szinte egyáltalán nem élünk nemi életet.

Nem csaltam meg, tehát nem ilyenek miatt nem kívánom, egyszerűen csak nem hiányzik. Ő akarná, én nem.

Mit csináljak, váljunk el? Mert amúgy jól kijövünk egymással, szinte mindent megbeszélünk, nem veszekszünk stb..

Csak erről nem beszéltünk...illetve próbáltunk, de sehova nem jutottunk a megoldást illetően.



2012. ápr. 25. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha jót akarsz neki, akkor váljatok el
2012. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha szereted, meg jól elvagytok, azzor sztem azért annyi nemi élet lehetne, hogy neki jó legyen, mert ez így elég nagy kicseszés vele szemben.


"Mit csináljak, váljunk el?"...most ezt komolyan egy gyakorikérdések.hu-n kérdezed meg idegenektől?

2012. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Olvastam ilyen párterapeutáról, vagy szexterapeutáról, nem tudom mi a nevük. Annyira ajnározta mki, hogy milyen jó... mert hogy szerintem ennek lelki okai lehetnek, hogy te nem kívánod. (Vagy fogamzásgátló?). Ha van lehetőséged ezeket a terapeutákat kipróbálni, sztem élj vele.


De ha már így kérdezed, akkor nem adsz magatoknak túl sok esélyt.


Mindenesetre én 8 évet nem dobnék a latba csak a szex miatt, amikor minden más szép.

2012. ápr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vele nem akarsz szexelni vagy senkivel sem? Nincs ilyen vágyad 1 éve egyáltalán?
2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, még nem próbáltatok meg mindent, egy párkapcsolati tanácsadót még megpróbálnék :)

ha akkor sem, akkor már nincs mit tenni. nem vagy már belé szerelmes esetleg?

2012. ápr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szeretem őt, de már nem szerelemmel, néha olyan érzés, mint ha a testvérem lenne. Lehet túl sok mindenen mentünk már keresztül együtt...nem tudom.

8 év azért csak 8 év..nem tudom mit csináljak.

2012. ápr. 25. 11:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem először párterápia. Ha ez nem jön rendbe, sajnos nagy eséllyel fog mindenholprobléma lenni, csak idő kérdése. Vedd nagyon komolyan a problémát, próbáljátok megkeresni az okot, de ha nem megy, szerintem nem lesz házasság, vagy hosszúéletű nem. 40-en felül már esetleg beleférhet, de ilyenkor nem hiszem.
2012. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy ami megváltozott benned, azt szeretnéd-e visszafordítani. Ő mellette akarsz-e leragadni még legalább 8 évig, vagy szeretnél mással boldogságot...
2012. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha csak ez a probléma, hogyan merülhet fel , hogy ok lehet ez szakításhoz?

A szex nem létszükséglet. Nem szeretnék itt most felvilágosításba kezdeni, de megjegyzem, hogy a szex valójában az utód nemzés célját szolgálja, mellesleg testi örömökhöz lehet jutni általa , normális esetben.

Az örömszerzésnek millió más forrása is van, hogy jó legyen az ember komfort érzete.


Szerintem totál normális, ha valaki egyéb úton kielégíti öröm iránti igényeit(akár olvasással) olyan mértékben, hogy ezt a gyerekes öröm forrást kiélni már nem is kívánja, vagy ritkábban, mondjuk évente egyszer. Persze ehhez szükséges egy nagyszerű hasonló gondolkodású megértő partner, akinek nem jelent áldozatot a szex nélkülözése , mert nyilván többet ér neki a társ, mint a szexuális kéjelgés biztosította örömök.

2012. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is 8 éve vagyunk házasok, és nálunk is volt ilyen mélypont. Nekem egyszerűen nem állt fel, már azt hittem impotens vagyok. Kb. 2 évig prostikkal gyógyíttattam magam, mert máshogy nem ment. Utána megszüntettem a bajok forrását (közös cég), és próbáltam figyelmesebb férj lenni. A szexet is újrakezdtük, nem volt könnyű neki sem, de a házasélet lényege a szerelem. Azóta szépen haladunk, prostikhoz se járok, a szerelem is újraéledt és megint boldogok vagyunk.

Szóval, ha egyébként jól megvagytok, elviselhető a férjed, ne add fel, hanem tegyél érte valamit. Ez a te felelősséged is. Nehéz lesz, ha nem megy, kérj segítséget, de megéri!

Ne várd meg, amíg a férjed lelép egy húszévessel, mert azt utólag nagyon fogod bánni. Elrontanád az életed sztem.

2012. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!