Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Valaki közületek van olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki közületek van olyan akinek az ex-férje a tartásdíj mellet zsebpénzt is ad a gyereknek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 27. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én és sok barátom elvált, mind többet fizetünk mint ami meghatározott tartásdíj. Fizetünk szakköröket , utazásokat, sportolást és zsebpénzt is. A legtöbbünknél a szülők fele-fele alapon adják a gyerekeknek a zsebpénzt.Ezenkívül a gyerek persze jön apához, ha extra ruha, számítógép, játék....kéne :)

Az ember örül, ha adhat

2012. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De jó lenne ha minden apa így gondolná....Az én volt férjem fizet tartásdíjat,és mondta hogy szóljak ha kell még pluszba valamit megvenni,mert akkor megveszi.Nálunk még nincs szó zsebpénzről,négy éves a fiam.VISZONT!Nem látogatja a gyereket,nem viszi el.Néha érdeklődik telefonon hogy jól van e.Ennyi.
2012. ápr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 glaslo1 ***** válasza:
100%

--Bocsi !--Bár lehet ehhez a kérdéshez kissé konzervatívnak tűnök,---az én fiam már felnőtt önálló vállalkozása van és

bármikor meglátogat szimbolikusan, vagy az ösztönök azt diktálják, hogy "benyomok a zsebébe valamit!!!--ez így van rendjén és így is kell lennie!!!--hiszen az édesanyjával szerettük egymást és nem kardélre váltunk hanem kompromisszum is van a világon alapon!!!--az jellemtelen, érzéketlen tuskó aki megveti vagy nem támogatja szerelme "gyümölcsét!!!!!

2012. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk centire annyi, amennyi a papírban van. Még a karácsonyi ajándékot sem hozta haza a kislány, két és fél éves. Apa viszi rendszeresen, azt mondta ott játszhat vele, ott hordja a ruhákat, cipőket. Ha beteg nem kérdez, a gyógyszertárban odébb áll, nehogy fizetnie kelljen.

De a kicsi szereti, és örülök, hogy még így is többet viszi, mint sok elvált apa a környezetemben. Mi, emberek, nem vagyunk egyformák.

2012. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát az én ex férjem nem ilyen. Havi 8000Ft tartásdíjat ad ami a bíróságon minimum követelmény volt, a gyerekre nem kíváncsi sőt még a névnapját, szülinapját is elfelejti. Ballagásba nem száll bele még pár ezer forinttal sem. Születésnapjára 3000Ft-t kapott... Viszont zsebpénzt egyáltalán nem ad.
2012. ápr. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én volt férjem mindig ad pluszban a lányomnak.A nyáron egy tábort mindig ő fizet neki, elviszi nyaralni, Szilveszterezni is. Vesz neki ruhákat, újságot, könyvet, vitaminokat. Születésnapra, névnapra, mikulásra, húsvétra, karácsonyra mindig vesz neki ajándékot. Külön zsebpénz azt hiszem nem szokott adni, viszont elviszi vásárolni és megveszi amit kér.(normál keretek között).Az ő gyereke, imádja, miért ne adna neki pluszban? Én viszont bármikor megengedem,hogy menjen hozzá, sokkal többször mint ahogy az elő lenne írva. Soha nem korlátoztam a láthatást, akármennyi időt tölthet nála is.
2012. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor anyum elvált, apumtól kaptam valamennyicske zsebpénz, de a tartásdíjon és ezen a minimális összegen kívül más segítséget (a taníttatási költségeim fele, vagy ilyen alap dolgok), sajna nem kaptunk. :( De mind1, így is felnőttem 25/L
2012. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
az én szüleim már nagyon régen elváltak. Tartásdíjat mindig is fizetett Apukám, emellett pedig egy kevés zsebpénzt is kaptunk. Ha tanulással kapcsolatos dologról van szó, azt ő minden esetben állja és ünnepekre is általában kaptunk/kapunk vmi nagyobb értékű dolgot tőle az öcsémmel. Bármikor láthatott vagy elvihetett minket moziba, nyaralni stb.18 éves korunk előtt is...
2012. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még gyerektartást se kaptam, csak úgy hébe-hóba, mikor kedve volt. És albérletben laktunk a gyerekkel. Tehát, ha kap a gyerek zsebpénzt, akkor annak örülj, kevés ilyen pasi van.
2012. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség támogatja a gyereket a tartásdíjon kívül is. Zsebpénzt ajándéké, nyaralás, sportolás fizetése, számítógép....stb.

Csak ugye erről nem hallassz, hiszen itt mindhárom fél elégedett. Arról hallasz ha gond van.

2012. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!