Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretnék elköltözni két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vincze gabriella kérdése:

Szeretnék elköltözni két gyerekem van de nincs senkim rajtuk kivül nem birom ezt a bánásmódot és lelki terrort?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban, mi a gond, hol laksz, (Pest vagy vidék), miből éltek, kié az, amiben most laktok. Egyáltalán miben tudunk segíteni?
2012. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is szeretnék elköltözni
2012. máj. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Kedves kérdező, nem csak te vagy így ezzel. sokan elköltöznének, ha lenne rá mód. de mint tudjuk, ez sokszor nem olyan egyszerű :/
2012. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keress egy anyaotthont az megoldás lehet egy időre.
2012. máj. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennél több információ kellene (a név az, ami nem kellett volna :)). Nekem is vannak gyerekeim,és normális rokon, akire lehet számítani egy sem. Nagyon nehéz így egyedül, főleg munkát találni, ha az van, akkor csak az a kérdés, kié az, amiben laktok, osztozás esetén mi jut neked, lakhatást tudsz -e rá kérni,hitel van-e, vagy anyaotthon is megéri a szabadulás érdekében...
2012. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen több infó kellene, de szerintem is anyaotthon lenne jó megoldás. Nekem szerencsére ott voltak a szüleim, tudtam hová menni. De így nagyon nehéz, hiszen nem adja fel, és mindig jön könyörögni,most nagyon jó ember lett...
2012. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

Ha nincs senki rajtad kívül, akkor ki a fene bánt? A két gyerek? Akkor meg minek elköltözni és vinni őket is?

Ja.. csak egy kérdés volt, hogy nem bírod a lelki terrort? Mi azt honnan tudjuk? Neked kéne tudni. :)


Istenem, ha még megfogalmazni sem tudod mi a bajod, akkor hogy a viharba várod el, hogy megváltozzon valami?

2012. máj. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a férjed bánt, kérhetsz távoltartást.

Ha mindenképpen el akarsz menni valahova a két gyerekkel, kérd a helyileg illetékes családsegítőt, hogy segítsenek anyaotthonba jutni.

2012. máj. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!