Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tehetek valamit annak érdekébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit annak érdekében, hogy apuka ha beteg, NE jöjjön a láthatásra?

Figyelt kérdés

Apuka körülbelül minden 4. láthatásra jön el, akkor sem foglakozik semmit a gyerekkel. (5 éves fiú)

De ha lebetegszik, tuti megjelenik. Köhög, orrot fúj, gyógyszert vesz be, majd közli, hogy neki semmi baja. A gyereket többször megfertőzte.


Nem az a fajta, aki képes a belátásra, mindent úgy csinál, ahogy NEKI jó. HA megkérem, hogy ne jöjjön betegen, ő háborodik fel, hogy neki joga van a láthatáshoz, és én ne mondjam meg neki, hogy mit csináljon.


Van valami hivatalos dolog, amire hivatkozhatok? Vagy bármi, amivel meggyőzhetem?

Az, hogy a "gyerek érdeke", neki nem szempont. Ő akkor boldog, ha nekem keresztbe tesz és ha felbosszant.



2012. máj. 5. 09:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Hivatalos? Kétlem. :) Még ha valami komoly betegséggel fertőzné a gyereket, de egy egyszerű náthával?

Inkább normális hangnemben próbálj beszélni vele, felnőtt embernek értenie kéne a szóból, nem rögtön hivatalos szervekkel fenyegetőzni.

2012. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Bocs, de te választottad őt a gyereked apjának.

Nincs "hivatalos" módja.

2012. máj. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem lehet vele semmilyen hangnemben beszélni. A baj az, hogy ha a gyerek beteg, nem mehet oviba, nekem itthon kell vele maradnom, a munkahelyemen meg ezt nem tolerálják túl jól, és nincs más, akire bízhatom.

Nem csak sima nátháról van szó, amivel még átveszik az oviban. Nálunk minden ilyen betegség 2-3 napos lázzal/hőemelkedéssel és 1 hetes csúnya köhögéssel párosul.

2012. máj. 5. 10:08
 4/13 A kérdező kommentje:
Az ilyen "te választottad" szöveg nagyon szánalmas...
2012. máj. 5. 10:10
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem szánalmas, logikus.

Ha már egyszer így döntöttél,akkor kezeld a helyzetet.

(Ha pedig ezt a fontos,életreszólódolgot nem gondoltad meg, akkor azért )

2012. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Első válaszoló

Nem egyből kezdem a hivatalos szervvel, gondolhatod. Évek óta próbálok vele beszélni. Nem csak ezzel kapcsolatban, hanem sok dologról. Süket fülek.

2012. máj. 5. 10:12
 7/13 A kérdező kommentje:

Te még soha nem hallottál olyanról,ugye, hogy egy ember megváltozik, vagy bizonyos tulajdonságai csak bizonyos eseményeknél derülnek ki?


Megint olyan válaszoló, aki a közelében sem járt soha a szituációnak, de roppant bölcsnek és tévedhetetlennek hiszi magát...

2012. máj. 5. 10:15
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Te vagy a szánalmas, hogy ilyen emberrel képes voltál összefeküdni és gyereket csinálni. Annyit érsz kb. mint ő. Csak sajnálni tudom azt a szegény gyermeket ilyen családdal biztos nagyon jó kép alakul ki benne mire felnő.
2012. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem hallottam még arról, hogy valaki megváltozna, éppen az a helyzet, hogy az emberek nem változnak, hiába is hiszi azt valaki,hogy ő majd megváltoztatja. AZt nem lehet.

Tehát beszélj vele, kezeld a helyzetet és fogadd el, hogy ez van.

2012. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy sokat tudsz változtatni ezen, de hát nyilván nem minden alkalommal betegen megy csak oda, azért ezt enyhe túlzásnak érzem! Viszont próbáld többször is megkérni, hogy beteg lesz a gyerek és az neked pénzkiesés, ami megint csak a gyereknek is rossz!

Esetleg azzal ijessz rá, hogy elmész a bíróságra és kéred , hogy változtassanak a láthatáson, mert a gyerekre rossz hatással van, hátha kicsit észbe kap!

2012. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!