Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők tartjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők tartjátok a kapcsolatot a volt anyósékkal?

Figyelt kérdés
Főleg ha van gyerek tartjátok a kapcsolatot a volt anyósékkal? Ti viszitek hozzájuk az unokájukat vagy a másik szülő viszi a saját szüleihez. Anyák és apák is válaszolhatnak.

#apa #gyerek unoka
2012. máj. 7. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a párom volt feleségénél vannak a gyerekek elhelyezve, ezért ő viszi a párom szüleihez őket, de tegnap pl nálunk voltak és velünk jöttek a párom szüleihez ebédre. Szóval a volt feleség tartja a kapcsolatot a volt anyósékkal, szerintem egyébként is kegyetlenség lenne a szülők válása miatt a nagyszülő-unoka kapcsolatot is szétzúzni...
2012. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a válás után is ugyanúgy jöttek hozzánk anyósék a gyereket meglátogatni, meg mi is szivesen beszélgettünk velük (pedig messze laknak, ha jöttek, akkor néhány napig itt is laktak nálunk), ha meg mi vittük oda a gyerekeket, vagy éppen a környéken jártunk, mindig elmentünk hozzájuk látogatóba. ÖK a gyerekkenek mindig nagyszülei lesznek, és attól, hogy mi elváltunk, még nem vesztünk össze sem egymással, sem a másik szüleivel.
2012. máj. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azért mert mi elváltunk,a nagyszülők nagyszülők maradtak. Az apjuk is akkor van a gyerekekkel,amikor ő vagy a gyerekek akarják. A nagyszülők is akkor jönnek értük,vagy mennek a gyerekek hozzájuk,amikor akarnak. Sőt,én is tartom velük a kapcsolatot,ahogy a volt férjem is az én szüleimmel.

Ezt tarjuk a gyerekek szempontjából helyesnek.

2012. máj. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk válás után teljesen megszakadt anyósékkal a kapcsolat, pedig nem voltunk rosszba sosem. Egyszerűen kizárólag engem okoltak mindenért, nem tudtak túllépni a tényen, hogy kisfiuk egyedül maradt. Több mint 10 évig voltam az életük része és fordítva, ennek ellenére azt se engedték meg, hogy válás után pár hónappal az egyik nagybácsi temetésére elmenjek. Mert én már nem tartozok oda. Azóta nem keresem a kapcsolatot velük semmilyen formában, de a fiaim az apjuknál töltött idő alatt látogatják őket.

A nagyszülő unoka kapcsolat megmaradt, csak engem zártak ki a körből. /hozzáteszem nem bánom :)/

2012. máj. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én sem tarthatom a kapcsolatot a volt férjem családjával. Már nagyszülők nem élnek, de az ex testvéreivel sem tarthatom a családot. Kirekesztettek a családi körből. Pedig én szeretném velük tartani a kapcsolatot.
2012. máj. 7. 08:08
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs gyerek, de köszönő viszonyban vagyok az ex anyósékkal. Eleinte odajött exanyós, körbepuszilt, csacsogtunk 10-15 percet. Páromnak ez nem tetszett, ezért csak köszönő viszonyban vagyunk.
2012. máj. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
Még tartjuk, de nem sokáig, ha így viselkednek. Nálunk a fiuk hagyott el, mégis azt szeretnék, ha a válás után mindene megmaradna neki, csak én felszívódnák. Remélem azért inkább javul a dolog idővel, szerintem csak az unokákkal lesz kapcsolat.
2012. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szüleim négy éves koromban váltak el. Olyan szinten tartják, hogy felhívják egymást pl szülinapon, illetve nagyim felhívta édesanyámat, és gratulált, amikor megszületett a kistesóm az új házasságából. Édesapám pedig eljött Anya apukájának a temetésére. Találkozni nem találkoznak, annyira nem voltak jóban, de az udvariassági telefonokat megejtik.

24N

2012. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen tartom a kapcsolatot.Nagyon sokat köszönhetek nekik.El szoktak jönni látogatóba néha,a lányom már nagy legtöbbször ő megy hozzájuk.A volt férjem viszont "köcsögségnek" tartja ezt,például mert eljöttek a lány ballagása utáni patira,szerinte semmi közünk egymáshoz.Engem ugyanis jobban szeretnek mint az uj menyüket.
2012. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, valszeg a férjed helyében neked is sz*rul esne, hogy a szüleid inkább az exedhez húznak, csak az unoka miatt, főleg, ha nem volt szép válásotok.
2012. máj. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!