Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek tiltották a kapcsolato...

Akiknek tiltották a kapcsolatot a szülők, és mégis együtt maradtak kinek lett igaza?

Figyelt kérdés
Boldogan éltek vagy a szülőknek lett igaza?és nem olyan volt a lány/fiú amilyenek elképzelted?
2011. aug. 13. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
engem nem tiltottak soha senkitől,de tudtam,hogy ellenzik...igaza volt anyuéknak...
2011. aug. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Mostanra nem azon tűnődünk, kinek lett igaza. Örülünk, hogy végre nyugalom van. Annyira szét akartak szedni, a kapcsolatunkat, hogy fogtuk magunkat, összeházasodtunk, és eltűntünk az életükből. Most ez számít, hogy boldog, békés évek vannak a hátunk mögött, és remélem, előttünk is.
2011. aug. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szülőknek lett igaza.

20 évvel ezelőtt szerelmes lettem 16 évesen egy 19 éves srácba.A szüleim szerint még véletlenül sem szabadna együtt lenni a sráccal,mert egy ingyen élő,másokon élősködő ember aki sosem fog becsületes munkát szerezni magának.

Nem hittem nekik.18 évesen elköltöztem hozzá,mert a srácot választottam.21 évesen amikor én napi 10 órákat dolgoztam,hogy legyen miből megélni,addig a drágám a játék automatáknál el is verte negyedóra alatt.21 évesen megszégyenülve mentem haza,és azzal a tudattal hogy a szüleimnek igaza volt.Az együtt töltött idő alatt semmit nem tudtunk felmutatni.A szüleim visszafogadtak,és soha nem vágták a fejemhez hogy "ugye mi megmondtuk"

Eltelt 20 év.Nemrég újra találkoztam a sráccal (ma már inkább a pasassal) és rájöttem hogy igaz a mondás:"kutyából soha nem lesz szalonna" Ma is egy szerencsétlen nő tartja el.Lusta dolgozni menni,és ma is gépezik.Örülők hogy csak 3 évet vesztegettem el rá az életemből.

2011. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Az előző kapcsolatomnak nem örültek, de nem tiltottak tőle, tudták hogy nincs értelme, de igazuk volt, szerencsére szétmentünk. A mostani párommal amikor összejöttünk sokkal jobban ellenezte mindenki mint az előzőt. Anyám azt mondta nekem hogy reméli nem tervezek hosszú távra. De nem volt igazuk, még ma is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást, anyuék belátták hogy nem volt igazuk és ők is nagyon kijönnek Vele. :-)
2011. aug. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Anyósék nem voltak hálásak értem, de nagyon rossz volt a kommunikációjuk e téren.

Ha érthető szavakkal elmondják azt, amit egy szülő tud a jellemhibás gyerekéről, akkor hiszek nekik és tényleg elmegyek, sőt, rohanok.

Egyébiránt a fiamért meg hálás vagyok ennek a kapcsolatnak, meg én is sokat épültem belőle, úgyhogy nem bántam meg, de tényleg igazuk volt anyóséknak: nem voltunk és sosem lettünk egymáshoz valók.

2011. aug. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!