Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha öngyilkossággal fenyegetőzö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha öngyilkossággal fenyegetőzök, nem hagy el?

Figyelt kérdés
van egy férfi az életemben, de már Ő szerinte nem az igazi ez a kapcsolat. ÉN MÉG SZERETEM!!! fenyegetőzzek?
2009. jún. 24. 17:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Még csak az kellene! Most gondolj bele: Azzal szerinted meg tudod tartani? Hát nem! Sőt! Én a férfi helyében abban a pillanatban elhagynálak.
2009. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne teddd, meg jobban megutal majd.

En is igy jartam az ex parommal addig addig fenyegetozott, hogy mar egyaltalan nem erdekelt, ugy is elhagytam.

Ha valami nem megy nem kell eroltetni.

32/L

2009. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a régi a kapcsolat, mitől lenne jobb, mert veled marad? Hiába szereted, ő nem fog megint ugyanúgy szeretni, még ha fenyegetőzöl is...bele kell törödni, és továbblépni.
2009. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
úgy meg fog utálni mint a sz.ar, és ha nem most, akkor hamarosan elfog hagyni. különben egy egy undorító, féreg dolog
2009. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
szánalmas megoldás lenne!ne süllyedj idáig!ha menni akar hadd menjen!!
2009. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
17%

Én nem csak fenyegetőztem, de be is gyógyszereztem!

Ennek már sok éve, a kapcsolatunk helyre jött, és boldogok vagyunk, szeretem, és szeret. Nem utált meg miatta.

2009. jún. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
utoslónak:biztos h.minden ok?lehet h.csak fél h.újra megteszed...
2009. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
80%
##utolsónak
2009. jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Úgyse mered, csak a szád jár. Undorító dolog érzelmileg zsarolni valakit, miért nem érted meg, hogy nem szeret? Ha felfognád, még neked is volna esélyed normális kapcsolatra..
2009. jún. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem gondold végig, hogy megéri-e neked ennyire lejáratni magadat mindenki előtt. Undorító dolog ilyennel zsarolni a másikat. Figyelj...ha nem szeret már, akkor ettől nem fog jobban szeretni, inkább majd meggyűlöl. Hány éves vagy?
2009. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!