Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férjemmel évek óta nincs szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjemmel évek óta nincs szex mit csináljak? Csaljam meg?

Figyelt kérdés
Évek óta döcögős a szex, ha van egyáltalán.Mindig panaszkodom neki, hogy niért nincs, unom, hogy mindig nekem kell kezdeményeznem,és ő mindig olyan szex után mint akit kifacsartak, állandóan alszik,mintha kiütötték volna.Van egy egéves gyerekünk,emiatt válni nem akarunk, de 10 évem már tönkretette, hogy nincs szex, de megcsalni valahogy nem megy.Mondtam neki, hogy akkor éljük nyitott kapcsolatban,és ha mindenkinek jó így, akkor a gyerek is együtt látja a szüleit.Férjem tudom, hogy kényelmi szempontból nem akr válni, mert akkor nem láthatja a fiát csak egy héten egyszer kétszer.De nekem így nem jó, nekem kell a testi együttlét,mert nő vagyok.Mit csináljak? Évek óta ilyen, nem hinném, hogy meg fog változni, azt mondja nics senkije.Habár áén nem hiszek neki!
2009. jún. 27. 15:28
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
50%

Lehet hülyén hangzik amit írok, de ha neki nem kell, Te miért "szenvedj"?

Menj, éld az életet, azért mert Ő a savanyú uborka , Te ne legyél az ecet.

Ha igényeid vannak, hát elégítsd ki!

Nem azt mondom, hogy fűvel fával, de szerezz egy állandó partnert, akivel össze-össze jöttök.

2009. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
22%
na ez nagyon gusztustalan amit az utolso valasziro irt...NE CSALD MEG A FERJEDET MEG AKKOR SEM HA NEM SEXEL VELED! meg ki se hul a ferjed utan az agy maris betennel egy szeretot? ezeket hivjak k.... nak!!
2009. jún. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy miért nem lehet normálisan, harag nélkül elválni ilyen esetben. Azt nem akarod, hogy a gyerek szenvedjen a válás miatt, de becsapnád őt. Szerinted az nem esne neki rosszul, ha tudná, hogy az anyja mit csinál? Mert az ezerszer rosszabb a válásnál. Félsz egyedül maradni vagy anyagilag nem tehetnéd meg, ez az igazság, nem?
2009. jún. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
Ha a férjem nem tart igényt a testemre, akkor az is megcsalás? Szerintem csak a gyerek miatt tart engem, mert neki így kényelmes, és ellátom a háztartást főzök mosok, nevelem a gyermekünket, és ő meg ki tudja kivel csal meg, mert 34 évesen szerintem egy egészséges férfinak kellene, hogy legyen igénye a szexre nem?Amúgy meg mindeki azt mondja, milyen jól nézek ki, csak a férjem nem veszi észre, rám sem néz.A gyerek abból az évi egy alkalomból jött össze, azért nem szedtem gyógyszert, mert minek métgezzem magam, ha ritkán vagyunk együtt.Amúgy nem csaltam meg a férjem, de már sokszor megfordult a fejemben, hogy ez lenne a megoldás, mivel vele többször beszéltem már erről, de nem mondd semmit.Csak, hogy ő nem ér rá erre.De azt veszem észre, hogy a fiatal éveim eltűnnek élvezet nélkül, és akkor majd tekingélhetek, ha eflnő a gyerek.Vagy 80 éves koromig várjak?
2009. jún. 27. 17:11
 15/41 anonim ***** válasza:
14%
Gyereket szülni egy ilyen kapcsolatba??? Az nem baj, hogy a gyereked boldogtalan családban fog felnőni? Nagyon felelőtlen ember vagy!
2009. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
A gyerek véletlenül jött össze, de mi nagyon örültünk neki.Imádjuk, de valami a szex terén nagyon nem stimmel a férjemnél.Mert, hogy nincs igénye, ez nekem abnormális dolog.Azt mondja szeret,de ha valaki szeret egy nőt, az magáévá is teszi.Én meg csak azt látom, hogy na megint eltelt egy hónap, megint egy, és megint semmi.Már szinte úgy érzem, mitha nem is lennék nő, csak egy háztartási alkalmazott.Mért nem vesz fel inkább takarítónőt, azt nem kell megd.gni.
2009. jún. 27. 17:18
 17/41 anonim ***** válasza:
87%

Utolsó kommentjeidben magad ábrázoltad a helyzet lényegét (kényelem, háztartás miatt van veled, kihasznál Téged), és a lehető legjobb megoldási javaslatot is tetted a férjed számára (vegyen fel takarítónőt). Ja hogy a takarítónőnek fizetni kell? Hát az élet nehéz...

Mi a fontosabb Számodra: a férjed kényelme, tiszta ruhája, vacsorája, vagy a Te önbecsülésed, boldogságod? A megcsalás nem megoldás, nem egyenes út, és amilyenek az emberek, még Téged szólnának meg! Üljetek le beszélni, öntsetek tiszta vizet a pohárba, beszéljétek meg, hogy tudtok-e még boldogan élni, és mit fogtok tenni érte? Ha a férjed nem működik ebben együtt, és Téged nem tesz boldoggá a langyosvíz, akkor ne maradj benne. A gyereknek az számít, hogy tudja, számíthat mindkét szülőjére, önmagában a válást kibírja egy gyerek - inkább, mint a szülei rossz házasságát, az anyja boldogtalanságát.

A Te boldogtalanságod szempontjából szerintem akár mindegy is, hogy van-e valakije, vagy nincs. Ha megcsalt, rossz, de ha nem, és úgy sem kíván, az se jobb.

Aki engem így semmibe vesz, annak biztos nem főznék vacsorát. (Bár aki engem igazán tisztel, annak nem is természetes, hogy én szolgálom ki.)

Hypathia

2009. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
91%
Én komolyan nem értelek. Azon vagy felháborodva csak, hogy nincs szex, közben meg tudod, hogy a férjed nem is szeret, csak azért van veled, hogy megspóroljon egy válást? Szóval nálatok ez az egész kapcsolat úgy rossz ahogy van...nemcsak a szexszel van gond. Neked az úgy jó, hogy megjátszod, mintha boldog lennél, közben meg legszívesebben mással lennél? Eközben robotolsz egy olyan emberre, aki nem szeret és te sem szereted. Szerintem ennek ahhoz van köze, hogy már 10 éve együtt vagytok és nem tudjátok egymást elereszteni. Én nem tudnék úgy élni, mint te. Egyértelmű, hogy kihasznál, nem szeret, megszokásból vagytok együtt..mire jó ez, ha boldogok is lehetnétek?
2009. jún. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
80%
Ha véletlenül jött össze, akkor elnézést kérek, azt hittem, hogy a gyermekkel akartad ,,megmenteni,, a kapcsolatot.
2009. jún. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
50%

Nalunk is nagyjabol ez a helyzet, annyi kulonbseggel, hogy mi nagyon szeretjuk egymast. Mindent megad nekem, nem feltekeny meg orokke dicser is, hogy milyen szep vagyok.

A munkahelyen annyira kifarasztjak, hogy azt mondja azert nincs kedve szexszelni.

Sokszor nem ertem en sem, de mondom mi nagyon jol elvagyunk azon kivul. Nem tudom, hogy lehetne felebreszteni a vagyat? Pedig mar mindent megprobaltam en is :( es persze nem tudnam massal elkepzelni az eletem.

En tudom, hogy nem csal meg, mert mindig egyutt vagyunk, amikor nem dolgozik, es ha dolgozik is gyakran felhiv, ja es nagyon figyelmes:))Meg azt is oda irnam, hogy csak 30 eves:(

32/L

2009. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!