Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért van mostanában ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mostanában ennyi szakítás, válás?

Figyelt kérdés
az elmúlt 2 hónapban, beleértve engem is jó pár ismerősöm szakított. a tévében is egyre többet hallani hogy szétmennek az emberek. miért lehet mostanában ennyi szakítás, hogy mindenki most nyár elején hagyja el a másikat? vagy ez csak véletlen egybeesés?
2012. máj. 24. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Én is így jártam...Hozzá teszem nem rajtam múlott,mert én már nem ugrabugrálok jobbra-balra,de ha valakinek ennyi esze van,menjen a vakvilágba,nem tartom vissza.Utálom a veszekedés minden formáját,de valaki ebben éli ki magát.Amúgy mikor jön a jó idő,egyesekre rájön a dili.
2012. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Sok a "szabad nö" és sok a "szabad férfi" és az álmokat kergetik!
2012. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Eddig nem voltál érintett a témában és nem nagyon foglalkoztál vele szerintem,egy "hát sajnálommal"elintézted valószínűleg,most meg,h te is benne vagy,jobban meghallod az ilyen dolgokat szerintem...

Ez olyan,mint mikor új autót veszel,és hirtelen elkezded látni,h mennyi ugyanolyan van,mert addig nem érdekelt,most meg már tudat alatt figyeled..SZerintem,legalábbis nálam ezek így mennek...

2012. máj. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Azért mert sokan nem képesek elfogadni, hogy mindenkinek van hibája, senki sem tökéletes mégis a tökéletes embert keresik.

Egy kapcsolatban meg kell beszélni a problémákat és tűrni.

2012. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13:08-as nagyon jól mondja, annyival egészíteném ki a gondolatmenetét, hogy ma az egyszer-használatos dolgok idejét éljük. Ha valami nem jó, nem tetszik kidobjuk a szemétbe és veszünk helyette másikat. Szerintem ez az, ami beivódik az emberek életébe, mindenkinek van hibája és ha ez nem tetszik, akkor lecseréljük egy olyanra, akiknek szintén vannak hibái és így megy tovább a folyamat.Az amerikai filmek meg mára annyira átmosták az agyunkat, hogy csak a tökéletes embereket vagyunk hajlandók elfogadni, akik a való életben nem léteznek. Én így látom ezt megfigyeléseimből.
2012. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ma nincsen visszatartó erő, mindent elnéznek az embereknek, főleg városban. 30 éve az, aki pl. otthagyta a családját, eláshatta magát a másik nem előtt, most akad rájuk vevő. Sokan késnek el a párkereséssel, pláne a nők 30 fölött, már minden mindegy, csak legyen valakijük. Az előélettel nem foglalkoznak, struccpolitikáznak.
2012. máj. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

előző: én 30 éves nő vagyok, de minél idősebb, annál válogatósabb..szóval ez nem így van.


Azért van ennyi szakítás, válás, mert az emberek szabadosabban élnek, és persze egy elvált ember nem élvez semmi hátrányt az életben.

Régebben is ennyien váltak volna, -vagy még többen-, ha menő lett volna. Így inkább szenvedtek.

Én úgy vagyok vele, inkább legyen meg a válás lehetősége, minthogy sohasem válhatnék.

Egyszer élünk, ha tényleg annyira rossz egy kapcsolat, jobb a válás. De napjainkban minden apróságon válnak.

2012. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg hamar szakítanak többen és apróbb dolgokért. Én most szakítottam 3 napja, van egy kisfiam is. Én azért szakítottam, mert 3 éve nem nyúlt hozzám apuka, mert nem kívánt már engem. Ez szerintem válóok.
2012. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!