Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik azok után, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azok után, hogy meg lettek csalva még mindig szeretik a másikat, gyerek is van hogyan tudnak túllépni?

Figyelt kérdés
Átvertek, megcsaltak és még ezek után velem szakítottak. Az életem romokban, nincsen semmim, csak egy csodálatos fiam, miatta tartom magamat amennyire csak tudom. Hogyan lehet így feldolgozni, ha a kedves apuka akkor jön amikor akar? Albiban laktunk együtt, mi maradtunk egyelőre, ő fizet. Még nagyon friss, 1-2 napos ez az egész, tudom, hogy idő kell de az a baj, hogy nekem ő volt az első az egyetlen és azt hittem az igazi! Hogy fogok tudni túllépni rajta, ha ő mikor olyan kedve van itt alszik meg jön a gyerekhez?

2012. máj. 24. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős a gyerek? Nem tudsz elmenni dolgozni, hgoy külön tudjatok menni? Ez így szörnyű lehet :-((

Mondjuk a gyereknek szerintem jó, hogy akkor látja az apját amikor szeretné, de ezt úgy is meg lehet oldani hogy nem alszik ott.


Rokonokhoz nem tudsz költözni?

2012. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rokonok, barátok segítségére nem számíthatsz?


Nagyon sajnálom, ami történt. :(

2012. máj. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak akkor tudsz túllépni ha tisztázódik a megcsalás oka, és tisztázod magaddal a dolgokat.... szerintem..
2012. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs ok, állítása szerint meg sem csalt csak beszélgetett, szeret de másnak vall szerelmet. Anyumhoz tudnék menni de egyszerűen képtelen vagyok, nem akarok senkivel sem élni, egymagam, vagyis vele. De mégsem. 20 hós, szeptembertől megy bölcsibe csak.
2012. máj. 24. 18:01
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor csak nm csalt meg?? lehet hogy helyre lehet még hozni...
2012. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia Drága ! Együtt érzek veled !


Sajnos a mai világ nagyon bolond és nem támogatja a párkapcsolatot.

Próbálj meg valamilyen módon,vagy valahonnét feltöltődni,erőt gyűjteni.

Keresgélj még az interneten,biztos még sokan vannak hasonló helyzetben.

Nem tudom valamilyen szinten vallásos vagy ,de beszélgess Jézussal,az angyalokkal és kérd a segítségüket.

Fel kell építened magad lelkileg,szellemileg. Kell hogy terved legyen a jövődet illetően.

A munkaügyi központokban kimondottan inkább a gyerekes anyukákat támogatják az ingyenes tanfolyamokkal.

A ’’szaralak,, szülei és a te családod mit szól ehhez.Tudnak valamiben segíteni.

Kevés az infó. Házasok vagytok,visszaakarod kapni,gyerek előtt is voltak a párodnál a hűséggel problémák,mióta ismered stb.?

Egy nagyon fontos dolog ! Ne mutasd ki mennyire bánt a dolog .Inkább azt lássa ,hogy vidám kiegyensúlyozott vagy. Csak neki van veszteni valója.


[link]


[link]


[link]


Pont arról szól a dal,hogy a csalódás ellenére is erősek vagyunk és hősként túléljük…….


http://www.youtube.com/watch?v=vQJ-GYLD9Ys&feature=related

2012. máj. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Állítólag nem. De ezek után nem tudom elhinni. Az este is beszéltünk, többször kinyomott majd felvette hogy a nőnél van. Ismét összetört bennem a világ, pedig valahol tudtam, hogy ez lesz hiszen a bizonytalant választotta.
2012. máj. 25. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne hívogasd,mert nem érsz el vele semmit,csak felidegesíted.Igen,egyetértek azzal,h. ne mutasd ki,h. mennyire bánt ez a helyzet.Légy vele kozombos, csak akkor van esélyed,h. visszajon...ha meggondolja magát. Nagyon rossz lehet neked most, de ne vádold magad...nem te vagy az egyetlen.Mással is elofordul...sajna.Az élet megy tovább, bízz onmagadba,találsz majd egy szereto társat...egyszer...az ido sok mindent megold! Ne hidd,h. o az egyetlen férfi a világon.S azt se gondold,h.neked csak o kell!Ezek után?Legyen buszkeséged!A gyenge nokhoz nem szoktak vissza menni.Most azt hiszed,h. az lenne a legjobb,ha visszamenne....de nem így van! Bármikor ujbol megtenné,s akkor még rosszabb lenne!
2012. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!