Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most akkor kit szeret és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kit szeret és kivel játszik?

Figyelt kérdés
A párommal sok volt köztünk az elmúlt félévben a vita, leginkább olyan se veled se nélküled kapcsolat volt. Egyik alkalommal elmentünk tőle a gyerekkel, azt mondta sosem gondolta volna. Hazajöttünk, szinte semmi nem változott, elküldtem. Aztán megbántuk mindketten, pár nap különlét után úgy volt, hogy majd megbeszéljük a dolgokat másnap, erre a harmadik nap közölte velem, hogy ennyi volt. Komolyabbra fogta az ismerkedést egy nővel. Azóta engem mellőz, én ebbe bele vagyok betegedve, vele van. Mégis, mikor itt van vagy találkozunk úgy tesz, mintha semmi nem lenne, ölel, csókol, érezteti hogy szeret. Nem megjátsza, olyan. Azt mondja engem már csak egy kicsit szeret, a nőt szereti nagyon. El kellene fogadnom, de nem tudom. Vagy nem is akarom. Azt mondja, felmondja az albérletet, összeköltöznek, de nem mondja fel és a cuccai is itt vannak. Fellángolás lenne a másik és szeret, vagy csak kihasználja maximálisan hogy én imádom?
2012. jún. 2. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kihasznál. Te megy hagyod. Megérdemled.

Úgy vágnám ki, mint macskát sz..ni.

2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aúúú. Ezek után megcsókol??!! Hát sajnállak, mert nehéz helyzetben vagy, de itt a legjobb, amit tehetsz, hogy elküldöd, aztán talán megbánja, és visszakönyörgi magát. Másképp ebből már kapcsolat nem lesz. Szerintem kockáztass, hogy megőrizd a büszkeségedet, értékedet előtte, mert ezzel amit csinálsz, teljesen lealázod, rakás szerencsétlenséggé teszed magad, akit ugye minek tisztelni, szeretni, semmi értéke nincs.
2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát már ne is haragudj....de hogy lehet ennyi eszed???Te hagyod,azt csinál veled amit akar!Én úgy b@sznám ki,hogy a másik nőjéhez repülne egyenesen!!!Persze,hogy nem mondja fel mert amíg van olyan nő mint te, ezt elviseli akkor miért is menne csak egyhez!Mért alázod meg magad ennyire???
2012. jún. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel azt és annyit lehet megcsinálni,amennyit enged.Te már porig aláztad saját magadat,elsősorban önmagad előtt.Nincs Benned sem tartás,sem büszkeség,ha hagyod a másiknak,hogy mindezt megtegye Veled.Erről a helyzetről addig a pontig Te tehetsz,ameddig hagyod magadat hülyének nézni.
2012. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal, vajon ő hagyná hogy öleld, csókold, miután közölted hogy most jössz a szeretődtől?

Minimum kidobnám és ha rájön hogy mégis minket szeret és teper nagyon nagyon sokáig, akkor kapna egyetlen esélyt, tudatosítva hogy ez az egyetlen esélye. Mindezt akkor ha még mindig szeretem és belül érzem hogy meg tudnék neki bocsátani. Csak a gyerek miatt még ezt a verziót sem hagynám, mehet a levesbe. A méltóságodat kell megőrizned egy ilyen helyzetben. Azért teszi ezt meg veled, mert hagyod. Értem én, hogy szereted, de ez tipikusan az a szitu, ahol a taktikával mennél a legtöbbre. Szenvedjen mint a kutya, ha nem szenved a hiányodtól, nem érdemel meg.

2012. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!