Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Érdemes ilyennel kezdeni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ilyennel kezdeni, vagy bolond ez a csaj?

Figyelt kérdés

Nemrég ismerkedtem meg egy csajjal. Olyan partnert keres akinek hasonló az érdeklődési köre. Én nem tudom, egy párkapcsolathoz mennyire szükséges a tudományos érdeklődés, de nem is ez a lényeg.

Mivel elvált, feltűnően sokat beszélt a volt férjéről, ez mondjuk nem is lenne gond, mert azért meg kell beszélni mik voltak a buktatók, de minden alaklommal hangsúlyozta, nem ő akart válni. Szerintem ez a nőci, belebolondult hogy elhagyta a férje. Többször említette hogy akibe egyszer beleszeretett arra nem tud csak barátként tekinteni. Mikor rákérdeztem, újrakezdené e a volt férjével, csak az volt a válasza: talán csak a gyerekek miatt.

Lehet hogy ez a csaj, még nem lépett túl a válásán, és minden pasiba a volt férjét keresi. Ezért olyan fontos neki a tudományos érdeklődés és hasonló értékrend? Jó hát minden embernek van egy bizonyos ideálja, de ő azt is megszabja, az új partnert mi érdekelje, milyen műsorokat nézhet a tv-be, mit olvashat. Mindent elő akar írni a partnerének, hogy tipikusan a volt férje másolatára leljen. De nem jön rá hogy 2 gyerekkel nem igazán fognak kapkodni érte a pasik. De hogy az elvárásokból lejjebb adjon, na azt már nem.


Általában ezek a nők rinyálnak hogy nem létezik egy normális pasi sem, közben elkezdenek férfigyűlölő klubbokba járni, ahol a többi kiégett szingli vénlánnyal kibeszélik milyen szemetek is a férfiak. Közben ezek a nők azt hangoztatják, azért vannak egyedül, mert ők férfiak nélkül is boldogulnak és nekik kell egy férfi sem. Na de a valódi ok, hogy ilyen felfogással ők nem kellettek senkinek.

Végül az ilyen csajokból lesznek a feminista p..csák.

Tehát érdemes ilyen csajjal kezdeni szerintetek? Vagy dobjam a francba?



2012. jún. 10. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
Én, mint csaj, azt tanácsolnám, hogy ne nagyon találkozz vele többet. Elsőre nem volt neked szimpatikus, később meg szerintem mégkevésbé lesz az. Nem érdemes szánnod rá időt. Az, hogy bolond a csaj, nem hiszem, hogy ilyen egyértelműen ki lehetne jelenteni, de volt igazság abban, amit írtál (feminista nők férfigyűlölő klubja stb.).
2012. jún. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak akkor dobd,ha nem tud ezen változtatni
2012. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Ne szidd, otthagyták 2 gyerekkel, ráadásul egy olyan ember, akit még ennek ellenére is szeret.Az "apát"kellene jól t.könrúgni. Hagyd, ő még nem lépett túl a volt férjén, őt keresi. Majd pár év múlva.
2012. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Mondd meg neki, hogy téged idegesít az, hogy a volt férjét emlegeti, téged nem érdekel, hogy mi volt, vagy mi lehetne, ha együtt maradnak. Ha ezt tudomásul veszi, és más mindenben egyetértetek, akkor folytasd vele a kapcsolatot.
2012. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Mint csaj adok egy jó tanácsot: "azt a cipőt, amelyik már a boltban kényelmetlen nehogy megvedd!"

If you know what I mean.

2012. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
29%
Nem ok nélkül vált el tőle a férje! Az ilyen nő nem való feleségnek,társnak, legfeljebb szeretőnek!
2012. jún. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele! Megkeseredett hibbant nő, biztos is, hogy az exét keresi mindenkiben.
2012. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
amíg a volt párja miatt sír, téged észre sem fog venni, ha fejen állsz sem.
2012. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sincs rendben valami a csajnál. Ha nem szimpatikus, akkor ne legyél vele!


Egy mondatodra reagálva:


"Végül az ilyen csajokból lesznek a feminista p..csák. "


A feministák egyáltalán nem férfigyűlölők. Bocsi, de ezt muszáj volt leírnom, annyi h.ülyeséget és előítéletet hallottam már a feministákkal kapcsolatban. Nézz utána, aztán ítélkezz!

2012. jún. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is azt mondom, hogy kíméld meg magad ettől a "csajtól" :D
2012. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!