Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit szóltok ehhez a gondolatso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a gondolatsorhoz?

Figyelt kérdés
A helyzet az. Van a feleség és aférj és gyermek( ek). Álltalában megesik, hogy valaki félre lép. Ritka az örörk hűség és addig legfőképp szerintem az első jó pár évben. Szerintem addig amig baba nincs addig előfordulhat, hogy pont a feleség lép félre a gyermekért. Mjad amikor baba van, akkor a férj léphet félre. Egy valamit viszont nagyon megfigyeltem itt a válások során. A feleség akár ok nélkül is igyekszik kicsinálni a férjét. Pedig elméletileg pont egy anyának, nőnek kellene azzal tisztában lennie, hogy a gyermeke apja mindig is fog kelleni a gyermeknek. De amikor kicsinálják a férjet , akkor kire tud majd az a gyermek számítani x év múlva is. Néha az az érzésem és talán lehet is benne valami. Egy nő ha teherbe akar esni akkor ha nem a férjétől sikerül, de megteszi mástó. A férj egyértelműen magáénak hiszi. De a nő tudja vagy sejti, hogy nem a férjé a gyermek. Ezért nem is tudja tisztelni illetve szeretnia férjét, majd ugye jön a válás, de akkor mindent bele. Mit számít , ha nem is a gyermek apja.Dea férj meg hiszi magát annak, és szenved , majd le amortizálódik.
2012. jún. 12. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez az oltári baromság???????
2012. jún. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem bizos, hogy baromság. de az is egyértelmű, hogy ok nélkül egy férjet miért csinál ki a feleség. van olyan persze, hogy női bosszú, mert megcsalták , stb. de pl nincs káros szenvedélye, nem csalta meg, sőtt hűséges, odaadó, stb.szóval jó.
2012. jún. 12. 15:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Van benne valami, amit írtál, de ez így nekem egy kicsit értelmetlen, illetve sok egyedi szitu van benne.

Szerintem nem természetes, hogy emögött mindig van harmadik vagy negyedik személy is. Sőt az sem természetes, hogy a gyerek mástól van és ezt a feleség titkolja.

Bár valóban a feleségek nagy része kicsinálja a férjet váláskor, és a férjet többnyire a válás totál leamortizálja, vagy ha nem hagyja magát, akkor azért fizet iszonyú árat, de szerintem a másik felet is, de mivel többnyire az anyánál marad a gyerek, a nő jár relatíve jobban egy válásnál, bár valójában mindkét fél vesztes.

Viszont azt nem értem, hogy mit akartál valójában kérdezni.

2012. jún. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezzel a gondolatsorral felesleges volt terhelni az agyad, de az enyémet is!
2012. jún. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor azt kérdezem, hogy milyen az anő aki a gyermeke apját kicsinálja. Egyértelmű, hogy a nőnek az új pasilya nem fogja sajátjaként kezelni a gyermeket , ha csak nem az övé és a volt férj fizet érte. Azért agyermeknek mindig is szüksége lessz az apjára. egyértelmű
2012. jún. 12. 20:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez, hogy a gyereknek mindig is szüksége lesz az apjára, ez amolyan gondolati érv. A nők a válás során érzelmileg reagálnak, és szerintem pont azt akarják elérni, hogy a gyerekük boldog legyen. Mert aki őt megbántotta, az nem lehet jó apja a gyereknek sem.

Szerintem a nő megpróbálja elvágni a szálakat, hogy a gyűlölt lénytől minél messzebbre kerüljön Ő is, és a gyerekek is.

Nem éltem át, egy barátnőmnél figyeltem ezt meg.

2012. jún. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
A nők jelentős hányada a váláskor teljesen bekattan. Nem azt nézi, hogy mi jó a gyereknek, hanem a bosszú vezérli. Keress rá erre: DRMMS szindróma. A gyereket sajátjuknak tekintik, és egyetlen cél lebeg a szemük előtt, kicsinálni a volt férjet, mindegy milyen áron és mindegy, hogy a gyereknek ez jó-e vagy sem, a gyerek csak eszköz ebben a háborúban. A férj meg hiába akarna már szabadulni, és hiába akarja, hogy legyen vége, az ex bosszúja utoléri, mégha annak semmiféle oka sem volt, vagy ezt az okot maga a volt feleség szolgáltatta is.
2012. jún. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezek mind igazak, de akkor melyik az a gyökér nő aki akár ok nélkül kicsinálja a gyermeke apját. Kire fog az a gyermek számítani. Ezt egy nőnek aki egyben anya is tudnia kell. De akkor miért vannak sokan úgy, hogy el tudnak válni háború nélkül. Tudok olyat ahol a gérj félre lépett, majd el válltak szépen. De tudok olyat is, hogy a férj több évtized után tudta meg, hogy nem tőle van házasságuk alatt született két gyermek. Azért , szerintem sok házasságban lép valaki félre. de az nagy gáz ha egy nő azért, hogy teherbe essen.
2012. jún. 14. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem erre izgultok? -.-
2015. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!