Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Amerikában vagyok február óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikában vagyok február óta és a férjem a napokban otthon beadta a válópert. Mennyi esélyem van, hogy a gyerek hozzám kerül?

Figyelt kérdés
A férjemmel közösen beszéltük meg, hogy kijövök bizonyos okok miatt! Van egy 4 éves kisfiam akit nagyon nehezen hagytam otthon, de a muszály nagy úr! Pár napja tudtam meg, hogy a férjem beadta a válópert és új kapcsolata van. Azt szeretném, hogy ha hazamegyek a gyerek hozzám kerüljön, de nem tudom mik az esélyeim.
2012. jún. 25. 23:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Azok a bizonyos dolgok döntőek lehetnek, mert nem akartad megnevezni őket. Ciki, mi?
2012. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Hát, igen elég ciki, hogy olyan csórók voltunk, hog y a gyerekemnek nem volt mit ennie! Ha ez ciki akkor az! Dolgozni jöttem ide, de olyan munkát vállaltam ami ciki lenne! Kedves válaszoló szerintem ezek a dolgok nem cikik vagy ha az akkor egész magyarország ciki!!!
2012. jún. 25. 23:32
 3/33 anonim ***** válasza:
25%
Európában is lehetne dolgozni, ráadásul legálisan.
2012. jún. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
40%

Te vagy az anya szóval jó esélyeid vannak.

A bíróság nem büntethet azért mert pár hónapig külföldön dolgoztál előtte évekig te voltál a gyerek 1-ő számú gondozója.

2012. jún. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen kérdező az ország helyzete a ciki,az a ciki,hogy egy anyának itthon kell hagyni a gyerekét,hogy pénzt keressen,mert itt 35 meg 47 ezerrel kiszúrják a szemüket embereknek,mert hogy ebből is meglehet élni,legfeljebb a gyerek nem lát húst,és mondják ezt azok aki,500 huffot keresnek bológatással,és audikkal közlekednek.
2012. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos elég elszomórító ami otthon megy! nem is tudom mi lesz ha hazamegyek, hogy fogom eltartani a kisfiamat.

Lett volna Európában is munka, de kevesebb pénzért. Sajnálom, hogy kijöttem, mert ha tudom, hogy így alakul akkor hidjétek el nem lennék itt! Hatalmasat csalódtam a férjemben és nagyon megnehezíti a kintlétemet, de augusztusig már kibírom és ha hazamegyek teljes bedobással azon leszek, hogy a kisfiam velem lehessen.

2012. jún. 25. 23:46
 7/33 anonim ***** válasza:
59%
Kitartást,kedves kérdező,és ne add fel,hisz a fiadért dolgozol,hogy neki jobb legyen,és igen néha a műszáj nagy úr.
2012. jún. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
25%
Műszáj=múszáj,csak már fáradt vagyok,sorry.
2012. jún. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

azért érdekelne, milyen szakterületen tartottak igényt az amerikaiak egy magyar kismamára.

mert ugyebár csak munkáltatói meghívásra kaphat valaki munkavállalói vízumot.

tehát a kérdező tudhat valamit... arra gondolni se merek, hogy illegálisan van kint

2012. jún. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%
Itthon lesz munkád és lesz hol laknod? Igaz,hogy a magyar bíróság anyapárti,de azért a gyereket el is kell tartani.
2012. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!