Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A ti gyerekeitek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti gyerekeitek hogyan reagáltak, amikor megmondtátok neki (k), hogy elváltok?

Figyelt kérdés
2012. jún. 26. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Életkortól függ. Amikor nagyon kicsik voltak a fiaim, akkor sokat sírtunk ezen.
2012. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetro ***** válasza:
Mi a húgommal fellélegeztünk.
2012. jún. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is a kisebbik fiamat viselte meg jobban. Bezárkózott lett,problémák a suliba stb..
2012. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az enyémek rettentően sírtak tegnap (6 és 7 évesek). Azt mondták, az sem baj, ha mindig veszekszünk apával, de ne váljunk el :(
2012. jún. 26. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első. Évek múltak el, sőt, évtizedek, de még ma is elönti a könny a szememet, ahogy a kisfiam sírva azt mondta, hogy majd megy az utcán mindenfelé és mindenhol megkérdezi, hogy hol lakik az ő apukája...
2012. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én 11 voltam. annyira lefagytam a hírtől, hogy gyakorlatilag semmit nem tudtam reagálni. még sírni sem sírtam. nem tudtam elhinni, h ez igaz és hogy tényleg velem történik
2012. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
az enyém mint egy kis bölcs öregember....6 éves volt
2012. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

"Az enyémek rettentően sírtak tegnap (6 és 7 évesek). Azt mondták, az sem baj, ha mindig veszekszünk apával, de ne váljunk el"



Ha veszekedtek, igenis váljatok el. 6-7 évesen ezt mondják, de majd nem ezt fogják mondani 17-20-25 évesen, amikor 10-15-20 olyan év van mögöttük, hogy a szüleiket állandóan veszekedni látták.

2012. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom 7 éves, de szerencsére nem sírt. Valahol megérti, nem szerette ő sem a sok veszekedést, de azért még mondja, hogy szeretné, ha újra együtt lennénk. Mi költöztünk, szerintem inkább csak a ház hiányzik neki, és a szobája, hogy nem ott alszik minden nap.

De panaszolja ha az apja mérgesen szól rá, érzékenyebb lett.

Próbálj velük beszélni, hogy ez senkinek sem jó, idővel milyen nagy problémák lehetnek belőle, és ti csak azt szeretnétek, ha ők nyugodt környezetben nőnének fel.

A lányomon már észre lehet venni, hogy jobb neki a nyugodt légkör.

2012. jún. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekünk rémálmaink voltak (öcsém 4, én 11 voltam), egész nap együtt voltunk, és nem hallgattunk a szüleinkre. Így toroltuk meg rajtuk, hogy miféle gonoszságot akarnak velünk elkövetni.

Később én nagyon rossz gyerek lettem, öcsém pedig antiszociális. De mi ketten azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. Minket akkor ugyan szétszakítottak, de mostmár felnőttem, önálló keresetem van, és nálam lakik. Ő még tanul.

2012. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!