Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon, hogy kerül egy franciaá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy kerül egy franciaágy és a fal közé legalább 10 hosszú barna hajszál, ha a ház asszonyának félhosszú szőke haja van? Várom a tippeket.

Figyelt kérdés
Segítsetek egy kicsit az én drágámnak, mert az "esküszöm nem tudom" nem valami fantáziadús szöveg. Ennél sokkal jobbat kéne kitalálnia, hogy ne költözzek el záros határidőn belül. Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen elsősorban az én kicsikém nevében.
2012. júl. 28. 07:47
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
45%

Biztos, hogy minden szál hajad szőke?

:-)

Ne aggódj.

Bolhából csinálsz elefántot, addig spannolod a párod,

míg tényleg baj lesz. Ha megcsalna, nem ott, nem úgy tenné.

2012. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
93%
Higgyétek el, vannak ennyire arcátlan pasik, én is ismertem egyet. Bár őt nem a hajszálak, hanem a zsebkendő a párna alatt buktatta le.
2012. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
70%
Voltál valahol mostanában?Úgy értem amikor nem aludtál otthon.Mert ha nem akkor nem hiszem,hogy megcsalna fényes nappal amikor mindenki megláthatja,hogy egy idegen nő megy hozzátok.Meg azért elég durva lenne ha ennyi esze van a férjednek hogy hazavinné a nőt amikor ezt egyszerűbb máshol is elintézni.
2012. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
80%
Basszus, én nem találtam hajat, akkor kopasszal csal meg?
2012. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
38%
Ha eljársz valahová tornázni, akkor te is hazavihetted a ruháidon!
2012. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
59%
bevitte a szél? Azért keressél más jeleket is, mielőtt ráfogod, hogy megcsalt.
2012. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
A kicsikémnek a leendő expáromat becéztem, hála istennek nincs gyerekünk. Nem mosodában mosatom az ágyneműt, tavasszal csináltam nagytakarítást, akkor még nem volt ott egy deka hajszál sem. A bizalom sajnos pontosan tudom, hogy hová lett... Tavalyról még emlékszem rá minek a hatására veszett el. 100%-osan egyértelmű bizonyítékom akkor sem volt, és neki ez a "mindent tagadok" megoldás a kedvence. Nem lehet vele megbeszélni semmit ami akár csak enyhén is kínos lehet a számára. Ennek ellenére voltam akkora idióta, hogy adtam még egy esélyt a kapcsolatunknak. Most azt gyanítom, hogy óriási hiba volt. A lakást biztos, hogy nem adta kölcsön senkinek, de ha mégis így lett volna azt megmondhatta volna vagy megmondhatná. Az öcsém meg biztosan nem dugott itt, mert vidéki. Közben megkérdeztem a szomszédot, akivel jó viszonyt ápolok, hogy láttak-e itt mostanában valakit. Csak akkor jött haza a "párom" egy másik nővel, amikor egy éjszakát vidéken töltöttem. Hát szerintem ennyi.
2012. júl. 28. 10:11
 18/49 anonim ***** válasza:
49%
menj el otthonról pár éjjelre (pl. anyádhoz) és poloskázd be a lakást. Máris van bizonyíték. Vagy minikamerát is vehetsz. Ennél jobb tippem nincs.
2012. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
Nincs most így hirtelen nagyon hová mennem, és nem fogok bepoloskázni semmit. Édesanyám sajnos meghalt.
2012. júl. 28. 10:20
 20/49 anonim ***** válasza:
85%
Hát, őszintén szólva nincs semmi mentő ötletem a számára.
2012. júl. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!