Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon, hogy kerül egy franciaá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy kerül egy franciaágy és a fal közé legalább 10 hosszú barna hajszál, ha a ház asszonyának félhosszú szőke haja van? Várom a tippeket.

Figyelt kérdés
Segítsetek egy kicsit az én drágámnak, mert az "esküszöm nem tudom" nem valami fantáziadús szöveg. Ennél sokkal jobbat kéne kitalálnia, hogy ne költözzek el záros határidőn belül. Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen elsősorban az én kicsikém nevében.
2012. júl. 28. 07:47
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok.

Szóval, ha gyermek nincs, ez pedig már az utolsó esélye volt, akkor szinte válaszként is felfoghatod a legutóbbi ultimátumodra.

Ha övé a lakás, akkor te költözöl, ha tied, akkor ő.


Kár volna további éveket pazarolnotok egymásra. Inkább te is másra, ős is egy másra, talán jobb lesz mindkettőtöknek.

2012. júl. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
37%

Nem volt, most sincs bizonyítékod.

Te rég eldöntötted, hogy nem hiszel a párodnak.

Mit keresel itt, önigazolást?


Mondd csak, máshol találtál hajszálat?

Az ugyanis elég necces, hogy csak az ágyban hullik el ennyi, se a mosdóban, se a lefolyóban nincs, stb.

2012. júl. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
91%
#22: Lehet, hogy arra nem járt az illető?!
2012. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
47%

Én se értem, minek a kérdés, ha már előre eldöntötted a választ...

Millió oka lehetne a hajszálnak, ezek közt van nyilván az is, hogy félrelépett.

Én csak azt nem értem, miért is keresnél választ, ha egyszer minden szavadból süt, hogy nincs keresnivalótok együtt, pláne, hogy nem először gyanakszol (akár okkal, akár ok nélkül), tehát nyilván fogsz még többször is, ha együtt maradtok. Megéri?

2012. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
75%

23-as,

valahol be kellett jönnie, ha ott volt...

Teleportált? :-D

Akinek 10-nél több hajszála kihullik szex közben, és pont az ágy és a fal közé esik, annak előtte is, utána is potyog...

Amerre jár.

Valamint nem hiszem el, hogy utána ne fésülködött volna meg, ez esetben hová lettek a hajszálak?

2012. júl. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
87%
A fürdőszobában összeszedhették és lehúzzák a rötyin, persze röhejes lenne, ha egy "sikeres" randi után még ezzel töltenék az időt.
2012. júl. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem voltam még ilyen helyzetben :-) az igaz.

De most tudom, majd mire kellene vigyázni.... :-)))))

Mindegy is, az a kapcsolat úgyis halálra van ítélve régóta, csak indok kell a Kérdezőnek.

2012. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
95%

#25: Érdekes dolgokat feltételezel egy titkos randiról. Bár ha akkor történt, amikor a kérdező vidéken volt, akkor ráértek. De nálam pl. nincs fésű soha. Ha dugni mennék a nős pasim lakására (eh), akkor maximum az ottani fésűt használhatnám, de bizonyára nem tenném. Fürdőszoba padlóról könnyebben eltűnik a hajszál, mint az ágyból. Hullania sem kell, elég ha elég van a szex, vagy rákönyököl a hajára és kihúzza.

Gáz, hogy a bizonyításra több ötletem van mint a cáfolásra?! (bennem is sok bizalom lehet a világ felé.. :S )

2012. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
65%

Na jó én tudom mi történt! Ez a hosszú hajú éjjel beugrott az ablakon s megakarta erőszakkolni a párod az meg védekezett. A lány az ágy és fal közé akart beiszkolni meghúzni magát ott mint egy pók de ezt már a párod se tűrte s hajánál fogva tépte ki onnan, ekkor azonban az félve a korai kopaszodástól megrázta sörényét s felejtő átkot bocsájtott rá majd lemászott az ereszcsatornán.

Javaslom fesd le este elött az ablakpárkányt hátha s aludj a házelött akocsiban így biztos marad a friss festékben haj illetve uj lenyomat.

2012. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
Nem keresek semmilyen önigazolást, és nem volt semmi előre eldöntve. Amikor kiírtam a kérdést még nem tudtam, hogy volt valaki aki látta is hogy hazahozott valakit. A hajszál egy dolog, de hogy a szomszédom látta másik nővel hazajönni... Így a kettő, plussz a megváltozott viselkedése, már több mint gyanús. Am lehet, hogy igaza van annak aki szerint az erőszaktevő az ágy és a fal között akart megbújni:D Kicsit felvidított ez a verzió, köszi:)
2012. júl. 28. 13:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!