Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vajon, hogy kerül egy franciaá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon, hogy kerül egy franciaágy és a fal közé legalább 10 hosszú barna hajszál, ha a ház asszonyának félhosszú szőke haja van? Várom a tippeket.

Figyelt kérdés
Segítsetek egy kicsit az én drágámnak, mert az "esküszöm nem tudom" nem valami fantáziadús szöveg. Ennél sokkal jobbat kéne kitalálnia, hogy ne költözzek el záros határidőn belül. Előre is köszönöm a válaszokat, természetesen elsősorban az én kicsikém nevében.
2012. júl. 28. 07:47
1 2 3 4 5
 31/49 Napkiraly ***** válasza:
72%
annyi van h vagy tudomásulveszed hogy megcsal (lehet egyszer el is fog hagyni) vagy lépsz
2012. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
81%

Le kell ülnötök és átbeszélni a dolgaitokat!

Nem elsősorban a megcsalásról van itt szó, hanem azt kell tisztáznotok egymás között de nagyon őszintén, láttok-e még közös jövőt hosszútávon ebben a kapcsolatban.

Látjátok-e értelmét ennek a kapcsolatnak: megvan-e az az érzelmi töltet, a hit, bizalom, a ragaszkodás, ami kell egy olyan kapcsolatban, amely azt mondja: senki mással csak vele!


Ha nincs érzelmi töltés, ha csak azért vagytok együtt, mert "nincs jobb", akkor nem szabad együttmaradni, mert gátat szabtok annak, hogy a "jobb" megjelenhessen bármelyikőtök életében!!!!

2012. júl. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
51%

26, igazad van, mindenki magából indul ki :-D

Nem tudom elképzelni, hogy olyan lakásra menjek egy pasassal, ahol a párjával együtt él. Pláne abba az ágyba.

És egy akármilyen gyors menet után minimum megtisztálkodom, fésülködöm (akár tíz ujjal, ha épp nem volt fésűm)

Ezt feltételezem azért másokról is.


Ennek pedig további nyomai is vannak, mint pár hajszál az ágy mellett.

Ami tehát (szerintem) önmagában még nem bizonyíték.

2012. júl. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Jó, azt a részt nem olvassa senki, hogy látták egy másik nővel hazajönni?:D Mindegy amúgy, ő nem vall színt, én meg most érzelemmentes állapotba kerültem. Semmit sem érzek. Még dühöt sem. Azt hiszem szükségem van pár napra, hogy átértékeljem a dolgainkat, bármennyire is bűnbánó viselkedést tanúsít azóta. A kapcsolatunk elején viselkedett utoljára így mint az utóbbi hetekben. Nem vagyok pszichológus, nem tudom, hogy ez mit jelent pontosan. Melyik lenne a jobb? Ha bevallaná és mondaná hogy megbánta, vagy ha nem mondja el, de úgy viselkedik mint aki megbánta? Ilyen létezhet, ha mondjuk fél a következményektől?
2012. júl. 29. 14:31
 35/49 anonim ***** válasza:
87%

"én meg most érzelemmentes állapotba kerültem. Semmit sem érzek. Még dühöt sem."


Majd fogsz. Gyakorlatilag sokkot kaptál. Ismerős. Mármint, nem a helyzet, hanem az érzés. A nagy semmi.

2012. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy majd fogok érezni ezt-azt:)
2012. júl. 29. 16:22
 37/49 anonim ***** válasza:
84%
Mi ez a sok mosoly-jel a kommentjeidben? Ennyire örülsz?
2012. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
Közöd??? Azért mert egy valami zavar, állandóan legyek búval b@szott? Nem vagyok az a típus, és szerintem szánalmas is, ha valaki semmin sem tud mosolyogni, holott ért már nagyobb tragédia is életemben. Az érzelmi részét majd magamban elrendezem, de ettől még tudok akár nevetni is a saját nyomoromon, vagy más dolgokon, amiket viccesnek találok. Nem vagyok depresszív személyiség. Bocsáss meg ezért kérlek.
2012. júl. 29. 17:13
 39/49 anonim ***** válasza:
89%

Csak érdeklődtem! Ne ess a torkomnak kérlek! Nem én okoztam a nyomorod!

Azt hittem ez nem az a téma, amit mosoly-jelekkel kell teletűzdelni! de ha te ezt viccesen fogod fel , akkor én is örülök ennek! :D

2012. júl. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Nem ezt fogom fel viccesen, csak nem vagyok hajlandó magamba zuhanni valaki miatt, aki ezt nem érdemli meg. Érted már a módszerem lényegét? Eddig is mindig képes voltam pozitívan szemlélni a világot, ha nem így lenne már rég a Dunának mehettem volna, mert gyerekkorom óta nehéz életem volt.
2012. júl. 29. 19:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!