Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudok ebből jól kijönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok ebből jól kijönni? Szeretőm van és egyben én is az vagyok.

Figyelt kérdés
Kezdem a legelején: lassan 11 éve van egy kapcsolatom, (nem vagyok házas, gyerek sincs)soha nem fordult meg a fejemben a félrelépés(pedig volt rá lehetőség nem egyszer, de mindig nemet mondtam, még a csókra is), de most kb 4 hónapja belekeveredtem egy kalandba.Szeretőm van és egyben én is szerető lettem, ugyanis a másik fél házas 1 gyerekkel és útban a második is.Annyit biztosra mondhatok, hogy ezt a kalandot nem én kezdeményeztem,ő keresett mindig eleinte észre se vettem, egyszercsak úgymond sodródtam az árral, vmi megfogott benne, pedig tudtam hogy házas, részemről egyszerű kis flörtnek szántam az egészet, de ha a közelembe kerül egyszerűen nem tudok nemet mondani.(szex nem volt, de minden más igen).Mondták, hogy nőcsábász, persze nem nekem konkrétan,barátnőmnek, hogy remélik nem dőlök be neki, mert mindig is voltak női, persze ezt ő tagadja (miért is ismerné be, meg amúgy sem tartozik nekem magyarázattal) Lehet, hogy naiv voltam, hogy hittem neki:veszekednek a feleségével, nem szereti a felesége, nem alszik a hálóban, mert kitúrta a kisgyerek stb. De egyszerűen annyira kedves és vmi megmagyarázhatatlan érzés fog el ha a közelembe kerül, nem tudok ellenállni.A legnagyobb probléma az egészben, hogy lelkileg én nagyon gyenge személyiség vagyok, szóval lehet többet is beleképzelek ebbe a kalandba, vele letudnám élni az életem, és a legfájóbb, hogy erre nincs lehetőség, és sokat sírok,mert szeretnék vele lenni.Persze tudom az lenne a legegyszerűbb ha lezárnám, és többet nem találkoznánk, csak ez nem ilyen egyszerű ugyanis munkatársak vagyunk, a munkámat meg nem hagyhatom ott.
2012. aug. 1. 11:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól értem, ebből Te ki sem akarsz szállni! Ebben az esetben mi hogy segítsünk?
2012. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Legyen eszed!

Ne menj bele ebbe a kalandba mélyebben. Nőcsábász. Miből gondolod, hogy majd te utánad nem lesz neki újabb és újabb kiszemeltje? Miből gondolod, hogy nálad majd megállapodik?

Ne hidd, ha rádun, úgy fog eldobni, mint foxi a lábtörlőt!

Gondolj bele, azok után milyen lesz vele egy munkahelyen dolgozni?


Úgy érzem, te már eldöntötted, itt csak vissza-igazolást keresel. De én a helyedben nem bonyolódnék bele!

2012. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Megkeresném a feleségét.
2012. aug. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmm, útban a 2. Gyerek, de nem alszanak együtt. Ja a gyereket a gólya hozta. Te tényleg elhiszed, amiket állít????? Egy kihasznált nő vagy, sok férfi lép félre terhes feleség mellett....
2012. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Ez egy tipikus "hülyének néz" eset.

A pasas azt mond neked amit akar,hiszen szentírásnak veszed szavait. Ha azt mondja hogy évek óta nem szexel a nejével akkor te elhiszed még akkor is ha a harmadik gyerek jön majd a világra. Ha azt mondja külön alszik,te elhiszed (csak akkor hogy lesz a gyerek??)Ha azt mondja te vagy az első akivel az utálatos nejét megcsalja, te elhiszed neki. A pasas végül is csak azt mondja amit te hallani akarsz.

Én nagyon sajnálom a feleségét,hiszen szegénykém abban a boldog tudatban él,hogy a második babát ketten,örömmel várják,(esetleg a baba volt a házasságuk újrakezdése) és jön egy nő aki végig se gondolja milyen pocsék érzés lehet neki ha kiderül az igazság,mindent tönkretesz.

Én kívánom,és remélem egyszer te is így jársz majd. Amikor boldog kismamaként várandós leszel a gyermekeddel vagy sim

án igazán szerelmes leszel,akkor jöjjön egy fiatal csibe aki szeretője lesz az imádott párodnak/férjednek..(majd megtudod milyen amikor a pipi sem akar lemondani életed értelméről)

2012. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Mi hiába is írjuk azt neked, hogy ne légy hülye, és még most szállj ki. Úgy sem fogsz kiszállni belőle, pedig tudod, hogy ez nagyon rossz, undorító, ocsmány dolog. Aki ilyet tesz, az féreg.

Úgy is azt fogod tenni, amit a szíved, és amit a két lábad közötti szerved diktál (igen, minket nőket is hajt ez a dolog, nem csak a pasikat)


Szóval fölösleges volt föltenned a kérdést, senki nem fog helyeselni, hogy ettől megnyugodj.

2012. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem azonnal zárd le ezt a kapcsolatot, használd a józan eszed, ennyi.
2012. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%

Most komolyan, azért lettem lepontozva, mert szerintem aki ilyet csinál az undorító ember?

Sajnálom, ez van: undorító ember.

2012. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most komolyan senkitől nem azt várom, hogy helyeseljen, és tisztában vagyok vele, hogy amit művelek az enyhén kifejezve is undortó.Mindig is a világ qrvajának tartottam az ilyen nőket, és soha nem gondoltam volna hogy én ilyen helyzetbe kerülhetek.De attól függetlenül szerintem nem csak én vagyok ebben a hibás, én belementem a játékba amit ő kezdeményezett....Annyira azért nem vagyok naív, hogy a gólya hozta a gyereket, attól még hogy nem alszik bent, bárhol és bármikor összejöhetett az a gyerek.
2012. aug. 1. 15:36
 10/16 anonim ***** válasza:

Remélem tudod, hogy amit csinálsz, az a legundorítóbb dolog. Sosem tudnék olyan férfivel lenni, akinek párkapcsolata van, még ha bele is szerettem. Ha esetleg rossz is a kapcsolata a feleségével, HÁZAS és most várják a második babájukat. Az a NŐ, akiben van tartás, semmi esetre sem kezd nős férfiakkal. Tudod minek nevezik az ilyen nőket... :) Ezt hagyd abba és ami másé ahhoz ne nyúlj! Ha elvált, akkor rendben, de ez így egy utolsó dolog. Ezt akkor se lenne szabad ha az ő felesége is ezt tenné. Aki igazi NŐnek érzi magát (és nem ...-nak), az úgy is viselkedik. Így saját magadat köpöd szembe, arról nem is beszélve, hogy beleesel a mókuskerékbe és ha most még nem is gondolsz rá, idővel egyik jön a másik után. Ez nőies dolog? Belegondoltál hogy egy feleség és ANYA, örömmel várja a 2. babáját, miközben TE a férjével enyelegsz? Persze ilyenkor nem a 3. fél a hibás, de aki embernek nevezi magát, az nem vesz részt egy ilyen erkölcstelen kapcsolatban, ennél többre tartja magát. Az ilyen közeledést el kell utasítani, még ha tetszik is!


Vannak olyan kivételes esetek, amikor az egyik fél "magához láncolja" a másikat (nem tud válni az anyagiak miatt, valami súlyos dologgal fenyegeti, stb.), ilyenkor teljesen érthetőnek tartom hogy szeretetre vágyik és megtalálja máshol. (Ezt is csak akkor, ha a másik fél számára világossá tette, hogy részéről ez nem fog működni!!!) Ebben az esetben- tekintve, hogy a 2. babát várják- ezt nem tartom valószínűnek. Ha én nem tudnék már a párommal lenni, nem csinálok neki gyereket.


A ő gondjaikhoz neked SEMMI KÖZÖD, az ő dolguk ezeket megoldani- ha máshogy nem, hát válással. Viszont ameddig ez nem következett be, senkinek sincs joga "belenyúlni" 2 másik ember kapcsolatába, és ez nem lehet mentség arra, amit teszel, mert ismétlem magamat: NEM A TE DOLGOD, hogy mi megy kettejük között.


Nem letámadni akarlak, de az ilyen életforma engem világ életemben mélységesen felháborított.

2012. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!