Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan mondjam el a 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a 3 éves kislányomnak, hogy elválunk az apával?

Figyelt kérdés
Annyira félek,hogy mély sebet okozok neki ezzel,de valahogy meg kell mondanom neki.Így is sokat hallott a veszekedésekből,kiabálásokból.Elég volt.Mit mondhatnék neki,hogy megértse.
2012. aug. 3. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Mindenképpen próbáld vele megértetni, hogy attól őt ugyanúgy szeretitek majd, és hol anyával, hol apával lesz... akivel épp van, az minél többet foglalkozzon vele, többet, mint amikor együtt voltatok!

Amúgy nem nagyon fogja megérteni...

2012. aug. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
8%
3 év alatt hagytok tönkremenni egy kapcsolatot? Ááááá
2012. aug. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

az egyik barátom volt ilyen helyzetben. a szintén 3 éves kislányával kellett tudatniuk a hírt. azt mondták, h apa mostantól máshol alszik. semmit sem kérdezett, elfogadta,mert még annyira pici, hogy nem gondolja tovább és másra sem gondol :-(


amúgy nagyjából helytálló volt az állítás az ottalváson kívül más különbség tényleg nem volt, ugyanolyan sűrűn járt hozzá, együtt játszottak, mentek ide-oda.


szerintem az ő szintjén nem érdemes válásról, megromlott kapcsolatról beszélni. az ő nyelvére fordítsátok le a helyzetet (ki alszik máshol és mikor jön)

2012. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Van egy 10 hónapos kistesó is. Mielőtt jönnének a kérdések,hogy miért vállaltam be másodikat,azért mert úgy gondoltam kell a lányomnak egy segítség,ha én nem lennék(valamiért),mert az apjára úgy sem számíthat.Na meg mindenképpen 2 gyermeket szerettem volna. 15 éves kapcsolat, első szerelem....
2012. aug. 3. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem kell magyarázkodnod... aki még nem élt megromlott házasságban, úgysem fogja megérteni...
2012. aug. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
így van. senkinek semmi köze hozzá. nem is ez volt a kérdés. mint a mellékelt példa is mutatja, attól, h 3 éves a kislányotok, még nem 3 évig tartott és ment tönkre a kapcsolatotok...
2012. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Azért vállaltál egy olyan embertől második gyereket akivel tudtad, hogy hamarosan tönkre megy a kapcsolat, hogy egymásra tudjanak majd számtani?!


1 majd lett volna másik párod akinek szülhettél volna és többre becsül titeket


2 nem minden testvéri viszony jó

2012. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazad van 7# válaszoló,de nem nagyon kapkodnak gyermekes anyukákért a férfiak,korom miatt később nem nagyon szültem volna. Ja és a lényeg,hogy azért bíztam abban,hogy változik a helyzet,mert is itt a lényeg,hogy kényelmesebb volt magamnak ezt bebeszélni,mint kilépni felrúgni 15 év kemény munkáját.Ennyi.
2012. aug. 3. 23:00
 9/15 anonim ***** válasza:
na mindegy fölösleges azon keseregni, hogy mi lett volna a jó, reméljük a gyerekek túl teszik magukat ezen és te meg találsz egy olyan férfit akinek a családja (ti) lesztek az első
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%

Sajnálom, hogy így jártál, sok erőt kívánok!

Erre mondom én, hogy az első kapcsolatok sosem tartanak örökké, de mindig leszólnak ezért.


24N

2012. aug. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!