Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a férjem engem és a szeretőjét is szereti?

Figyelt kérdés
Több mint 20 éve házasok vagyunk. Nem nagy szerelemből házasodtunk össze de mindig szerettem őt. 1 éve találkozgat egy másik nővel(ő nem tudja, hogy én tudok a kapcsolatukról). Én se a férjemre se a szeretőjére nem haragszom! A szeretőt először én ismertem meg(meg is kedveltem akkor) nem tudta, hogy én vagyok a feleség. A férjem az elején nem is mondta meg ,hogy nős. Azért nem haragszom a szeretőre mert tudom, hogy imádja a férjemet, szerelmes belé. Mind a hárman nagyon szenvedünk. Inkább a férjemre haragszom amiért nem tud választani közülünk. Úgy látom ő szerelmes és velem cak a megszokás miatt van. Olyanok vagyunk mint a legjobb barátok, meg az anyagi jólét, közös cég tart össze minket. A férjem elég "kényelmes" ember és ezért nem döntött még szerintem. Szeretném ha döntene mert az ismerősök előtt is kínos. Mindenkinek a maga szerepe.(megcsalt feelség, szerető) A másik nő nagyon szerelmes és talán a férjem is. Engedjem el őt vagy harcoljak?
2009. júl. 20. 09:31
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszókat. Gyerekünk nincs. Egyikünk se akart, lefoglalt az üzlet. Azt hiszem nem érdemes harcolnom mivel tényleg ő már mást szeret. Ha csak egyéjszakás kaland lenne az más, de ők már 1 éve együtt vannak.
2009. júl. 20. 13:45
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is 1 éve lett szerelmes,küzdöttem egy ideig érte,de most már elfogadom a helyzetett.Sok mindent megbocsájtottam neki 20 év alatt,de megalázni nem hagyom magam.Enged el,nem könnyű,de ez már úgy sem lesz az igazi.Én azt gondoltam,hogyha vissza jönne csak arra tudnék gondolni mindig,hogy mit tett.A szíved mélyén ezt talán sosem lehet elfeledni.Én is most probálok új életet kezdeni!

Fel a fejel!

2009. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
76%

Utolso kommentelönek irom.Öszintént sajnällak .De én is ebben a cipöben järok .De én mär elvältam töle.De sajnos nem tudok tul tenni a väläsomon .Ö nem akart välni ,mert neki a helyzet kényelmes volt.èn még szeretem s nem tudom mit tegyek?

Ujbol összejönni nem szeretnék vele ,mert mindig az asztalon lenne a téma.De igy sem jo mert szenvedek.Mäs meg nem érdekel .

2009. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

19,05-nek

Mi még nem váltunk el.Azt mondta be adja ,de még nem tette meg.Én még várok.Elfelejteni én sem tudom,mindennap gondolok rá,de azért élem az életem.Más kapcsolat egyenlőre nem érdekel nem is keresem.34 éve ismerjük egymást,de most döbbentem,rá,hogy nem ismertem elégé.Azért mentem hozzá mert nagyon szerettem,de most nagyon csalódtam és ez meg visel.A gyerekeim velem vannak,úgyan már nagyok, nekik is nehéz,de erősítjük egymást és nem vagyok teljesen egyedül.Újra megtaláltam a régi ismerősőket(szintén elváltak)sokat beszélgetünk elmegyünk ide-oda.

2009. júl. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
Ez milyen hülyeség, hogy el kell tűrni a megcsalást! Nagyanyáink jó hogy nem váltak el, mivel éhen haltak volna. Abban az időben a nők nem dolgoztak, és még csak nem is dolgozhattak volna. Hiszen a lányos családokban a lányoknak férjhez kellett menni, mikor nagykorúvá váltak és nem is taníttatták őket ebből kifolyólag. Végzettség és munka nélkül nem is lehet kilépni egy házasságból, még szép, hogy eltűrték a megcsalást. Ma viszont már ez nem így van. Mindenkinek dolgozni kell általában a családban, hogy meg tudjanak élni. Így, mivel mindkét fél kereső, így egyenrangúak a felek minden téren (normális családban legalábbis). Én soha nem tűrném el a megcsalást a férjem részéről, ahogy ő sem. Már a házasság előtt megbeszéltük, hogy ha ilyen valaha is kiderül bármelyikőnkről, akkor abból válás lesz. Nem is értem, hogy a férfiak ezt hogy gondolják. Ha a kedves kérdező férjét megkérdeznénk, minden bizonnyal azt mondaná, hogy ha megcsalja őt a felesége, az válóok. Vajon az emberek miért gondolják azt, hogy fordítva ez nem igaz? Ugyan mi értelme van annak, ha két fél úgy él együtt, hogy gyűlölik egymást? Itt ugyan nincs gyermek, de ha volna, akkor sem lenne jó megoldás csak a gyerek miatt együtt maradni, mert ő szenvedne a legtöbbet.
2009. júl. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ha annyira választani akart volna, már megtette volna...

Kényelmes ez így, ahogy van. Otthon a biztonság, a megszokott élet, másutt az új varázsa..és senki sem kényszeríti választásra...én voltam ilyen kapcsolatban.

Elárulom, fogadni mernék, hogy a férjed téged választ...20 év után nem fog mindent feladni és újrakezdeni egy új szerelem miatt. Nem a szerelem tartja össze a kapcsolatokat!

2009. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak mert én is így jártam... Először visszafogadtam, másodszor is... Én marha! Mostmár nem! És találtam olyat, aki csak engem szeret!:)

Sok kitartást kívánok neked és a többi hozzánk hasonló sorsú feleségnek, mert hatalmas lelki teher ez, amit SOHA nem lehet elfelejteni.

2009. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező.Mi történt veletek azóta?
2012. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!