Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Úgy érzem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem a férjem engem és a szeretőjét is szereti?

Figyelt kérdés
Több mint 20 éve házasok vagyunk. Nem nagy szerelemből házasodtunk össze de mindig szerettem őt. 1 éve találkozgat egy másik nővel(ő nem tudja, hogy én tudok a kapcsolatukról). Én se a férjemre se a szeretőjére nem haragszom! A szeretőt először én ismertem meg(meg is kedveltem akkor) nem tudta, hogy én vagyok a feleség. A férjem az elején nem is mondta meg ,hogy nős. Azért nem haragszom a szeretőre mert tudom, hogy imádja a férjemet, szerelmes belé. Mind a hárman nagyon szenvedünk. Inkább a férjemre haragszom amiért nem tud választani közülünk. Úgy látom ő szerelmes és velem cak a megszokás miatt van. Olyanok vagyunk mint a legjobb barátok, meg az anyagi jólét, közös cég tart össze minket. A férjem elég "kényelmes" ember és ezért nem döntött még szerintem. Szeretném ha döntene mert az ismerősök előtt is kínos. Mindenkinek a maga szerepe.(megcsalt feelség, szerető) A másik nő nagyon szerelmes és talán a férjem is. Engedjem el őt vagy harcoljak?
2009. júl. 20. 09:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%

Tudom, hogy te is sok mindentől félsz... nem tudod, hogy mi lesz azután ha elváltok, hisz neked is van egy megszokott életed. Gondold át a helyzetet..én azt látom, hogy te nem vagy szerelmes.. mert ha az lennél, nem mondtad volna, hogy eleve nem nagy szerelemmel vágtatok bele a kapcsolatba, pláne nem szimpatizálnál a szeretővel.. Ugyanakkor okos nő vagy, mert legalább őt nem hibáztatod..jól látod a helyzetet, mindennek a férjed az oka.. Itt többször mondják, hogy egy házasság megbomlásához két ember kell..ebben van igazság VISZONT ettől még nem kell megcsalni a másikat...ennél undorítóbb dolog nincs..Én úgy élem az életemet a párommal, hogy megmondtam neki, ha már a gondolataimba beférközik, hogy randiznék valakivel, akkor már szakítani fogok..mert különben nincs értelme..

És hidd el, ha véget vetsz a kapcsolatnak..nem sok minden fog változni..sőt egyenesen kivirulsz és semmihez sincs még késő.. jöhet még jó 19 év...

2009. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
Én sem harcolnék, ha látnám, hogy mást szeret. Hiába szereted te őt. Most gondolj bele! Neked elég lenne egész további életetekben, ha csak azért lenne veled, mert kényelmes? Mind a kettőtök elől elveszed annak a lehetőségét, hogy mással boldog legyen. Mert ahogy ő, úgy te is találhatsz magadnak valakit, akit szeretsz és viszont szeret. Arról nem is beszélve, hogy évekig eltűrni, hogy szájára vesz benneteket mindenki, és összesúgnak a hátad mögött.... Én nem bírnám. Tudom, hogy nehéz, de ha már kihoztatok mindent ebből a kapcsolatból, amit lehet, és így sem működik, akkor ideje pontot tenni a végére. És ha ő nem képes rá, akkor neked kell megtenni.
2009. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
Én sem harcolnék, teljesen felesleges. Ha mást szeret, akkor nem lehet mit tenni. Maximum annyi történne, hogy továbbra is együtt maradnátok és legálisan (a tudtoddal) csalna továbbra is a nővel. Egy férfi sem ér annyit, hogy ezt elviseld.
2009. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
89%

En sem harcolnek, egy olyan emberert aki mast szeret. Nem lehet vissza forditani az idot, ami el kell muljon, hat elmulik, de ez csakis rajtatok mult.

Probald meg elengedni, tudom nem konnyu, de igy mind harmatoknak jobb lesz.

Sok sikert egy Uj Elethez!

32/N

2009. júl. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

Azt írod,hogy a férjed...hogy is volt húsz évvel ezelött?Jóban,rosszban,míhg a halál....

A férjed valószínű a szeretőt se szereti,különben változtatna.Szerintem csupán egy kapuzárás elötti pánik,némi változatosságot kíván az életébe.Régen erre voltak a bordélyházak.

Nos én a Te helyedben biztos nem állítanám választás elé a férjemet(ha már én nem szeretnék menni)

Miért is?

-mert nem olyan könnyű másik életet kialakítani,pláne ha nem huszonéves valaki,értem itt az új kapcsolatot,munkahelyet.

-mert amít 20 év munkájával Te beletettél a családba,most amikor lassan elvárhatod,hogy rád figyeljenek,rólad gondoskodjanak,akkor igenis tegye ezt a férj,ne egy nőcinek adja,aki csak a készbe szeretene bemászni.

-nem írtad vannak gyerekeitek,de ha igen,akkor bizony az ő érdekeiket is nézni kell!Az ilyen szabadon szárnyaló,szuperlaza szeretők hajlamosak villámgyorsan gyereket szülni a pasinak vállás után rögtön.Aztán utólag szinte mindig kiderült,hogy a pasi nem is akarta(hiszen örült,hogy megszabadult a "családi nyűg"-től,nem egy obégató kölök kellett volna neki)ergo a gyerekeidnek lesz egy kimerült,agyonsresszelt,kihajtott -apának nem nagyon nevezhető-valaki

és még sorolhatnám.

Nagymamám szerint MINDEN pasi félrelép,ha úgy érzed,hogy le tudod nyelni a békát,akkor legyél olyan,mint eddig,ne balhézz.Ha a szerető meg nyivákol a férjednek,hogy váljon már,úgyis fog-tőle.Okos asszony így gondolkozik.

2009. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%
Okos nő nem tűri a megalázást....nagyanyáink idejében azért kicsit más volt a szemlélet. Mindig lehet új életet kezdeni, csak akarni kell. Kényelemért, javakért nem maradnék és nem járnék homokba dugott fejjel. Semmikor nem szabad eltűrni a megcsalást a megalázást, nekem az az undorító, ha egy nő olyan megalkuvó, hogy még a szeretővel is képes cimborálni. El kell válni szépen és új életet kell kezdeni. Húsz év után is lehet, én harminc év után adtam be a válópert, kicsit nehezebb lesz mint két keresettel, kényelmes lakásban, de nem bántam meg. Újra képes vagyok meglátni olyan dolgokat, örülni apróságoknak, amire már nagyon régen nem voltam képes.
2009. júl. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
45%

Kedves utolsó válaszoló!

De bizony tűrték,méghozzá pont azért,mert okosak voltak!Ha a mai világban a nők nem ugranának rögtön az önérzetükre,más lenne a világ!Nem lenne a sok elkallódott gyermek,akik a saját családjuknak/gyermekeiknek sem tudnak példát mutatni!

Azonkívűl,ha a következő partner is "szerelmes "lesz,megint félre kell állni,meg megint?

nem harcolni(tenni)kell egy házasságért.Meg egy kicsit önzőnek is legyen.Egy másik nő ne legyen szerelmes egy férjbe...ez alap!

2009. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
11:01: ezzel azt akarod mondani, hogy a feleség tűrjön el mindent, a férj bármit tehet? Persze ez fordítva nem igaz. Nem hiszem, hogy el kellene tűrni ilyesmiket, kinek jó ez? Úgy élje le az élete hátralévő részét, hogy kényszerházasságban él? Nem vagyok a válások pártján, de mi értelme valakivel így élni?
2009. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és a válások többsége nem azért van, mert a hisztis feleség el akar válni, mert a férje megcsalja. Úgy mondod, mintha ilyen helyzetben a nő tenné tönkre a családot. Téged csaltak már meg? El tudod képzelni, hogy milyen érzés így élni?
2009. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem szabad tűrnie a megalázást, sem nőnek, sem pedig férfinak. Az hogy a másik nő ne legyen szerelmes a férjbe? Szerintem ehhe két ember kell mindig. Mivel a férj már egy éve elvan a szeretővel és szerelmesek, nem hiszem hogy ez csupán kapuzárási pánik. Miért is ne tenné,hiszen a felesége otthon homokba dugja a fejét, mossa a férj gatyáit, gondoskodik róla. Mi is lenne a problémája, hiszen mindkét helyről jót kap, csodálatos élete van. Engem nagyon zavarna, hogy mást választott helyettem társául, mert ilyenkor a feleség már nem társ, csupán háztartási alkalmazott, aki még a közös üzletet is viszi. És ha még időnként Téged is ellát otthon, na az még a nagyon undorító, ha elfogadod a közeledését. Ha pedig nincs testi kapcsolat, akkor pedig azért kell változtatni, mert nem szabad még lehúzni a rolót. Nem hiszem, hogy Te ebben az állapotban boldog vagy. Legyen már benned tartás. Mivel húsz éves házasságról van szó, gondolom ha vannak gyerekek, már nem kiskorúak.
2009. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!