Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a szüleim el válnának....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pattancs kérdése:

Ha a szüleim el válnának. Akkor apuval vagy anyuval kellene hogy maradjak? Vagy erről én döntenék?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
14 éves kor után van beleszólásod, addig ahová a bíróság ítél. Általában az anyával maradnak a gyerekek, ha csak nem jobb nekik egyértelműen az apával, valamilyen okból.
2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
most töltöttem juli.9.-én a 14 et.akkor van bele szólásom?mert én apuval szeretnék maradni midnenféle képpen.
2012. aug. 9. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a bíróság figyelembe veszi a kérésed, meg fog hallgatni, miért is szeretnél oda menni.De ezen felül még sok minden megnéznek apukádnál. (mennyi a keresete, el fog e tudni tartani, alkalmas-e a személye a gyermeknevelésre stb.)
2012. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
aha...köszi a válaszokat ezzel sokat segitettél :) köszike :)
2012. aug. 9. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

pont ennyi idős voltam én is mint te. Először automatikusan anyám volt a gyámom,csak aztán mondta nem mehetek hozzá,én meg kollégiumba semmiképp nem akartam mikor ott volt apukám aki szeretett és szívesen magához vett volna. Tehát volt egy szülői elhelyező per,csak azt vették figyelembe szinte én mit szeretnék. Ha érdekel leírom hogy zajlott: Először bementek a szüleimmel beszélni a tárgyalóterembe,majd behívtak engem,egy diktafonra felvették a vallomásom hogy mit szeretnék,miért stb. részletesen elmeséltem mindent. Majd visszahívták a szüleimet a tárgyalóterembe ügyvédeikkel aztán ott lejátszották nekik és bírónő teljes mértékig apám mellett állt. Aztán el is döntődött az ügy,nem is vizsgáltak nálunk semmit szinte csak az én akaratomat:)

Ha te apukádhoz szeretnél menni,és ő el tud tartani téged,oda kerülsz:)

2012. aug. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi hogy el mesélted :)
2012. aug. 9. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
6 voltam amikor elváltak, anyuhoz kerültem, 12 évesen apu nem adta fel, ő akart a gyámom lenni, megkérdeztek, anyu mellett voksoltam, maradhattam, pedig apunak sokkal jobbak voltak az anyagi körülményei.
2012. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!