Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiderült, hogy a bátyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a bátyám megcsalja a sógornőmet 3 hónapja. Tegnap derült ki. Szegény totál ki van. Szerintetek belefolyak vagy maradjak ki belőle. Mit tudnák csinálni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 16:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Ne szólj bele ez nem a te dolgod!
2011. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Vígasztald a sógornődet,a bátyádat pedig hord le! Én biztosan ezt tenném.
2011. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem a véleményedet igenis mond el, nem szabad szemet hunyni a "rossz" dolgok felett! A sógornődet is támogathatod ezzel, a bátyád pedig ne higgye azt, hogy nem hibázott. Viszont abba tényleg ne szólj bele, hogy mit csináljanak.
2011. ápr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
44%
Egyetértek az előttem szólóval, sztem is ez a helyes. Mindenképp érezze a sógornőd a támogatást, a tesód a nemtetszést, de a többibe tényleg nem szabad belefolyni
2011. ápr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Határolódj el a dologtól. Ez az ő dolguk.
2011. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
34%
nem erdemes beleszolni. az ö levesük egyek is meg. persze h sajnalod a csajt., de a kerdes miert kurt ferre a tesod? amugyis ....ezen inkabb battyadnak kellene ragja magat, ha pedig nem teszi....tyha, :S
2011. ápr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
én tuti, hogy megmondanám a véleményem. ezt a nem kell belefolyni dolgot orbitális álszentségnek tartom. egy vadidegennek én sem szólnék bele, de szerintem a barátodnak, családtagodnak, ha jó és bizalmas a kapcsolatotok szinte kötelességed megmondani, ha valamit rosszul csinál. elvégre ki mondja meg, ha nem az, akit szeretsz és aki szeret téged? és az ember kívülállóként általában tisztábban lát.
2011. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell belefolyni, főle ne úgy, hogy a sógornődet pátyolgatod. Neked a saját családtagoddal kell tartanod, akármi is van. Nyilván nem fogod megdícsérni és egyet érteni vele, de az is egy ócska dolog lenne, hogy a testvéred "ellen" lennél. Ha a sógornőd akar veled beszélni, akkor hallgasd meg, de nem dolgod, hogy a bátyádat vele együtt szapuld. Ezt mondd is meg neki, hogy sajnálod, megérted, de nem akarsz beleszólni.
2011. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 yuda ***** válasza:
Kétféleképpen sülhet el a dolog kettejük között ez világos: és az egyiknél, ha belefolysz rád fognak haragudni, ha mégsem azt választják- tehát saját jólfelfogott érdekedből maradj ki ebből.
2011. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, mindenki tudott a megcsalásról a feleséget kivéve, és akkor egyszer már amikor áradozott a férjéről akkor mondták neki, hogy nyisd már ki a szemed. Nem akartak belefolyni, de annyira sajnálták. Utána kibékültek, de újra megcsalta,utána elváltak. A mai napig sem volt harag sem a beleszólásból, sem az elvált felek között a történet ellenére.
2011. ápr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!