Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nejem sem tudja, mit akar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nejem sem tudja, mit akar. Tudom, mindig szeret. Mindenáron válni akar, konkrétum nélkül, hirtelen. Még vitánk sem volt. Nincs harmadik. Depis. Megváltozhat hozzáállása? Tudja, hogy nagyon szeretem. Ideig legyünk külön vagy hagyjam, nincs értelme?

Figyelt kérdés
Nejem édesapja halála után depressziós lett. Házasságunk romlani kezdett, érzelmileg ellenem fordult. Nagyon szerettük eddig egymást. Ekkor még meg tudtuk menteni kapcsolatunkat, szakemberhez is fordultunk. Hullámvölgyei és érzelmi kitörései időnként előjöttek. Szeretlek - nem szeretlek, veled akarok élni - elhagylak, illetve szexuális életünk közel nullára süllyedt. A szerelem igaz, elmúlt de szeretetté alakult, mely igazán mély. Nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Amink van közösen, önerőböl értük el. (Lakás, kocsi) Gyermeket nem akart, félt felvállalni.15 éves kapcsolatunk van. Világot és országot láttunk. Még csak gazdagok sem vagyunk, ezek hitelből valósultak meg. Három helyen dolgoztam egyszerre, hogy jobb legyen. Ekkor a baja az volt, hogy nem foglalkozom vele. Maradt így egy fő állásom. Most a baj, hogy ez tesz tönkre.2 hete (eddig semmi gond nem volt, veszekedés sem) derült égből villámcsapás bejelentette, hogy el akar válni. Nem boldog, már nem úgy szeret. Nincs harmadik. Érzelmileg megint ellenem fordult, újra depis lett, mélyen. Nem bántottam, nagyon szeretem. Segítséget ajánlottam. Hajthatatlan, válni akar. Anyjához költözött. De még válaszol, érdeklődik utánam. Fel is jön a lakásba és nyugodtan beszélgetünk, olykor sírva átölel. A szíve szakad meg, mondja, de úgy érzi ezt meg kell tennie. Én nem akarok válni, segíteni akarok neki. Nem utasítja el, újra szakemberhez megy. De nem akar már velem maradni. Egyszerűen nem értem, ok nélkül ennyi évet és ilyen szeretet hogyan lehet eldobni. Ha menni akar miért érdekli még mi van velem? Sajnálatból? Vagy tényleg van harmadik? De akkor miért van még velem? Válópert még nem indított, de komolyak szándékai. Ha pedig ennyire depis lett, hogyan hozzam helyre lelki állapotát, hogy újra "velem" legyen, ne ellenem. Nincs oka menekülni. Mit tegyek? Kikészülök teljesen. Már úgy vagyok vele, feladom. Mindezt úgy, hogy nem értem miért történik ez. Szakember válaszát is szívesen fogadom, köszönöm.
2012. ápr. 1. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Megértelek a helyzetem hasonló.34f. Nem tudom mi van a levegőben,de az emberek egyre furcsábban viselkednek.Sok a hasonló eset.
2012. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Női kapuzárási pánik. Talán ha a depresszió csökken, észhez tér. Egy kis egyedüllét is jót tehet.
2012. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legnehezebb megoldást válaszd, és légy nagyon türelmes. Tudom, most is ezt teszed, hiszen nehéz helyzeted ellenére kitartasz. Azt is látom, hogy tudod hogy a depresszió egy betegség, amikor az ember ténylegesen nincs tisztába a tettei következményével, mármint tisztába van vele, csak nem érdekli. Hagyd, had tegye azt amit szeretne, tudasd vele hogy mindig mellette leszel, és vársz rá. Talán ha a depinek vége, újra szépnek látja majd a világot, és nem rád vetíti ki a depi által keletkezett rossz érzéseit.
2012. ápr. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igy van, ahogy az elottem szolo mondja, majd visszatalal o hozzad, csak legyel ott neki! Addig varj ra, amig ugy erzed kell, tudni fogod, ha megsem.

Off. Olyan jo tudni, h meg vannak ilyen melyerzesu ferfiak! Akkor biztosan nekem is lesz egy.

2013. aug. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!