Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért a kislány előtt mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kislány előtt mond ilyeneket? Ellenem akarja hangolni?

Figyelt kérdés
A volt férjem elég sűrűn elhordja a kislányunkat,de most már ebből elegem van,hogy csak úgy beállít és kezdi magát családtagnak tekinteni.Minden szerdán elviszi és majd nem minden 7 végén igényt tart a kislányra.Ha mondom,hogy ez így nem jó,még neki áll feljebb.Most hozta haza,mert vele volt a kislány 1 hetet,de megint vinni akarta volna.Nem engedem,így ő azt mondta elég bunkón a kislány előtt,hogy ANYÁD MAJD KITALÁLJA MIKOR VIHETLEK.Nem,hogy örülne a jóindulatomnak,hogy szinte bármikor viheti a kislányt,az utóbbi időben még vissza is él a jóindulatommal.Szerintetek,miért a kislány előtt volt ez a h*lye megjegyzése?Mert én úgy gondolom,hogy engem akart"befeketíteni",ugyanis elég én központú és szemét ember.Vajon ellenünk is hangolhatja a kislányt?A gyereket nem szeretném megkérdezni,mert nem akarom,hogy a kislány két tűz között érezze magát.Ugyanis eddig soha nem veszekedtem az exel a gyerek előtt,még a gyerektartás elmulasztása miatt sem.Ki,hogyan látja ezt?Szóvá kellett volna tennem az exemnek a h*lye kis beszólását?Kicsit úgy tűnik,mintha lelki terrort akarna játszani.
2009. júl. 28. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem kerdezd meg a lanyodat, hogy akar-e menni az apjaval? De csak akkor amikor ketten vagytok. Vagy kerdezd meg, hogy telt apuval? Legalabbis en ilyeneket szoktam kerdezni, es magatol mondja a tobbit. :)

Ha meg nem vagytok 4szem kozt az apjaval, akkor telefonon is meg lehet neki mondani, hogy allitsa le magat.

2009. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után már hogy ne akarna az apjával menni a gyerek? Tuti teledumálja, kényezteti. Nálunk ugyanez van, teljesen megértelek. Én a gyerek előtt kértem ki magamnak, hogy beszéljen normálisan, én sem szapulom a gyerek előtt. Engem azzal vígasztalnak, hogy idővel észre veszi, érzi majd a gyerek. De sajnos még nem látom azt az időt... Mennyi idős a gyereked? Mikor váltatok el? Ezek után gondolom nem békés a viszonyotok. Nálunk megjátszott békés viszony van. Igazából gyűlölöm! Utálom ahogy a gyereket hülyíti, és utálom mert eszembe jutnak a régi sérelmek ill. a válás ideje, az autóm össze karcolása, az undorító szövege stb.
2009. júl. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Köszönöm a válaszokat!2 éve mondták ki a válást.A kislányom most 8 éves.Azt mondta,unatkozott és nagyon hiányoztunk neki(húga,párom,és én).Örült,amikor haza jött ez látszott rajta,majd nem sírt,amikor átölelte a húgát.Az apjának erre a mondatára csak annyit mondott a kislányom,hogy jól van apa,majd akkor egy hét múlva találkozunk.Be ment a szobába a tesójával és úgy hívta ki az exem,hogy elköszönjön tőle.Egyre jobban utálom,eddig barátként tudtam kezelni,de már gyűlölöm,mert sok-sok oka van.Most az utolsó az,hogy árverezik a házunkat,mert ő nem fizeti,én pedig bár listás leszek.Pár kérdéssel van lejjebb a sztori.Továbbra sem szólok be neki a gyerek előtt,mert nem akarok az ő közönséges szintjére lesüllyedni.Telefonon nem hívom fel,mert jártam már úgy,hogy beszéltem-beszéltem,ő meg letette a telefont az asztalra és ott hagyta.Ki nem nyomta,csak röhögött rajtam,amikor beszélgettem"magammal".
2009. júl. 28. 14:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként tuti van alapja,hogy a gyerekek akkor is látják mi történik,ha nem előttük veszekszenek a szülők,mert a kislányom léptem-nyomon azon van,hogy örömöt okozzon nekünk.Rajzolgat,többször megkérdezi,mit csináltunk,amikor ő nem volt itthon?stb...Az apját meg sem említi,amikor nálunk van.Szerintem valahol látja ,érzi a kislányom,hogy ki a hunyó.
2009. júl. 28. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem is rakd magad második helyre a kislányod akarata az elsödleges!


Ha ö az apával akar menni akkor hadd menjen, nincs ebben semmi

Az meg egy dolog hogy a férjen bunkón beszólt megjegyzem én is ideges lennék ha megszabnák hogy mit tehetek és mit nem plusz még rendszeresen fizetnem is kellene...


De amúgy elvársz valamit a volt férjedtöl? talán tisztelnie kellene téged? vagy Érzelmeket kellene irántad mutatnia? Egyáltalán miért veszed fel töle a bunkoságot? Hiszen elváltál töle... Vége! Vagy mégsem?


Ha a lányod szeret téged akkor majd szépen kiáll érted az apja elött is és majd rászól az apjára hogy ne beszéljen így!

Ha pedig mégsem áll ki melletted a lányod akkor ott valamit te rontasz el és erre nem aza megoldás hogy akkor megtiltom hogy elvigye a gyereket!! Ez a döntés csak a te egódat brillirozná de semmi más haszna nem lenne...


Képzeld csak el milyen szinten meg vannak fosztva ilyenkor a jogaiktól az apák és hogy ez miylen rohadt megalázó egy férfinak!!

2009. júl. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Ja és még annyi hogy itt nincs hunyó itt mindketten hunyók vagytok hiszen ha nem lennétek azok akkor annak a gyereknek lenne anyja és apja egyszerre.


Ha már gyereketek lett legalább amíg nagykoru nem lesz jobban tennétek ha együttélnétek és csak a gyerekkel foglalkoznátok..Hiszen ezért hívtátok életre öt!

2009. júl. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy nem értem hogy az Elváltak miért foglalkoznak a multtal?? A múlt sérelmei teszik pokollá a jelenöket is, ki a francot érdekel az a sz.ar összekarcolt kocsi vagy a bunkó szöveg??? A lényeg hogy éltek, nem vagytok betegek és van egy gyereketek akit szerethetnétek de ehelyett inkább egymást mega gyereket csináljátok ki idegileg!! NEm érdemlitek meg az életet sem!!
2009. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Mi nem valtunk el, de en nagyon szeretnem elhagyni a kislanyom apjat, hasonlo okok miatt.

Allandoan megalaz, borzaszto rosszul banik velem stb.

Ez meg nem is lenne tul nagy problema, en tulelem.

A kislanyunk 13 honapos es neha amikor eppen csinalok valamit es az apja odahozza, hogy etessem meg, vagy oltoztessem fel stb en neha megkerem, hogy csinalja meg, mert eppen valaminek a kozepen vagyok.

Erre persze mindig az a valasz, hogy:"Gyere kislanyom, anyad sz*rik rad."

En azt gondolom, hogy vannak normalis, kedves apukak (talalkoztam ilyennel is) es vannak bunko, egoista, ontorvenyu apukak is.

En tobbszor mondtam neki, hogy en sosem szidalmazom a lanyunk elott, o se tegye.

Ezek szerint o ugyanolyan mint a te exed.

En meg nem tudom, hogy fogok kilepni ebbol a kapcsolatbol, teljesen ra vagyunk szorulva anyagilag, tole fuggunk.

Ismerem az ilyen tipusu ferfit, mint az exed (az enyem is ilyen).

Meg amikor probalom "kikerulni", nem szolok hozza, hogy ne legyen veszekedes - a gyerek erdekeben - akkor is jon utanam, provokal, daralja bele az agyamba a mocskolodasait.

Ja, es persze en vagyok a proli.

2009. júl. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
tegnap 19:07 Nem is tudom, hogy minek nevezzelek!!! Érdekes, de a válaszokból én nem úgy látom, hogy valaki tönkretenné a gyerekét! Inkább a drága apákról van szó, akik többet ártanak a gyereknek azzal, hogy válás után játszák a szépet! Nálunk ez volt amíg együtt voltunk szart a gyerekre, nem játszott vele, nem mentünk együtt sehová. Mindig "dolgozott", konditerem, foci, haverok, kocsma stb. A lényeg, hogy otthon ne legyen, aludni és enni járt haza. Amióta elváltunk el megy a gyerekkel a játszóra, mondja neki a szépeket közben meg nekem telefonálgat, vagy személyese, ha a gyerek nem hallja mondja a süket szövegét! Persze nem vesz semmit a gyereknek, mert én azért kapom a gyerektartást (kemény 14 ezer ft), nem magamra költsem a pénzt! Ezt így mondta szó szerint!
2009. júl. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!