Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek, csupán az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, csupán az, hogy 7 év házasság után, még mindig szeretitek a párotok elég ahhoz, hogy megmeneküljön a házasság, és ne válás legyen a vége?

Figyelt kérdés
Tehát ha van sok probléma,hanyagság, nemtörődömség, lustaság, közönyösség,de a szeretet-szerelem megvan, és itt nem szexre gondolok, szerintetek elég a problémák megoldására?
2012. szept. 8. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
közöny? Ha mindkét részről van szeretet és ez elég ahhoz, hogy ne legyen lusta, nemtörődöm és közönyös a másik, akkor igen. De változtatni kell, vagy megérteni a másikat, hogy mi a szitu.
2012. szept. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
a közönyösség elég nagy probléma. nem is vagyok benne biztos, h két ember tényleg szeretheti egymást úgy, h ezzel egyidőben közönyösek
2012. szept. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha MINDKETTEN szeretnétek a változást és készek vagytok megtenni bármit, akkor szerintem menthető. Ha egyedül nem megy, akkor el kell menni terápiára.

Egy ember viszont ehhez kevés szeretet/szerelem ide vagy oda.

2012. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egymás szeretete,tisztelete a legfontosabb.Ha ez megvan akkor bármit át lehet együtt vészelni,persze ehhez az kell hogy mindketten akarjátok.

A közöny engem is meglepett,mert én ha szeretek valakit akkor nem tudok közönyös lenni.Ha pedig közönyös vagyok akkor már nem érdekel,ergo nem törődök vele nem szeretem,szóval minek maradjak vele.

Elmagyaráznád ezt egy kicsit bővebben léci.

2012. szept. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég lehet, de mind a két félnek akarnia kell. Te már jó úton haladsz mert felismerted a problémát, ha a férjed is hajlandó változtatni, akkor nem lesz semmi gond! Kis lépésben kell haladni,lustaságnál, pl nem csak annyit vágni a másik fejéhez, hogy segíthetnél többet is, konkrétan meg kell mondani, hogy mit pl főzés, ha nem úgy puculja a krumplit, ahogy te szeretnéd, nem kell leordítani a fejét, hogy miért nem úgy csinálod, hanem meg kell dícsérni, hogy legalább segít.


A közönyösség más tészta, attól függ milyen szintű, ha pl te elmondod neki, a munkahelyi problémákat és 5 perc múlva nem tudja, hogy mi bajod, nem szép dolog de lehet rajta változtatni, de ha pl az élet olyan területén nem áll ki melletted, ahol szükséged lenne rá (valaki fájdalmat okoz, vagy tragédia történik stb..) az már kemény dió, ott már a házassság alapjai repedeznek.


Nyiss felé, ne egyszer, ne kétszer, ha ő is szeret visszafelé is működni fog a dolog.

Előttetek az élet, még hosszú hosszú éveket kell együtt töltenetek, néha az embert bekapja a mókuskerék, de ha megvan a szeretet, megbecsülés, akkor ezt is meg tudjátok oldani!

2012. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen talan a kozony a legnagyobb baj. Irtatok, hogyha mind a ket fel akarja. A o elmondasa szerint akarja, de sose latom, hogy tenne erte, ezert a lustasag. Talan az egy eleg nagy baj, hogy o egy olyan csaladbol jott ahol nem beszeltek meg a problemakat.maz mindig tema volt, hogy kivel mi van, mennyiaz az ara a zoldsegne, husnak stb... Tehat a felszines komunikacio megvolt de senki senkivel nem veszelt meg dolgokat. Neha kezdek belefaradni, mar egy eve tart hogy szeretnem/ nenk... Megoldani mintha hullamvasuton ulnek. Egy kieroszakolt beszelgetes utan mennek boldogan a dolgok, aztan megunt jon eyg hullamvolgy, es sajna egyre rovidebbek a boldog reszek, es igy egy ev utan kezdek en is nagyikat hibazni... Talan a turelmem miatt...
2012. szept. 8. 19:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok helyesirasi hibaert...
2012. szept. 8. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
ugyan ebben voltam én is. a nejem jól betökélte ugyan ezt, 7 év az a törés, mert azt mondják, ezt jól betökélte, meg írta a programot a kis agyában és meg is lett. amugy sokan hisznek az ilyesmiben és tényleg úgy is lessz.
2012. szept. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval , minden a fejben dől el. ráadásul pont az történik meg az emberrel, amitől alegjobban fél, pont ez a gond, hogy úgy is fog viselkedni.

szóal el kell felejteni az ilyen hülyeségeket, és élni békességben

2012. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez lehet egy megoldás pl:

[link]

2012. szept. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!