Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Köszönöm hogy válaszoltatok.6é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köszönöm hogy válaszoltatok.6éve megcsalt ezen nem tudok tullépni én probáltam de nem megy. Igy is csak a három gyerekemet nézzem. Vagy legyek önzö és magunkat nézzem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ami nem megy azt nem kell eröltetni....
2009. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Igy van! Ami nem megy nem kell eroltetni!

Mindenkepp nezd magad meg a 3 gyereket, az nekik sem jo, hogy egyfolytaba ideges meg csalodott vagy. A gyerekeknek egy nyugodt legkor szukseges.

Remelem megoldodik az eleted! :))

2009. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

A gyerekeknek nem feltétlenül az az érdeke, hogy ti együtt maradjatok!


Az én szüleim miattunk, gyerekek miatt maradtak együtt, és ennek az lett a következménye, hogy 24 évesen idegi kimerültséggel nem bírom tovább elviselni apámat és a miatta történő folyamatos vitákat, és el akarok költözni, és apámmal soha többé nem akarom tartani a kapcsolatot, anyut meg segíteni akarom, hogy ő is kimenekülhessen.

2009. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hortobagyi ***** válasza:
63%
Lehet, hogy nem fog tetszeni a válaszom. Akkor is megírom neked. Túlságosan sokat foglalkozol magaddal. Legyél erős. Szíveskednél elegánsan átlépni a problémán. Tessék a kérdést, másképpen feltenni magadnak. 6 éve megcsaltak? Gondolod, hogy te vagy egyedül ebben a témakörben szenvedő alany? Ugyan. Téped magad ugye? Azt gondolod te vagy a világ közepe. Vélt problémáddal mérgezed magadat, mérgezed a környezeted. A gyerekeid azt fogják rólad gondolni ha felnőnek. Önző voltál. A saját kis éneddel kisajátítottad, zsaroltad környezeted. Tönkre teszed kora ifjúságukat. Imádsz szenvedni ugye? Tudd meg. Alig van ember, akit ne csalnának meg. Miért is lennél kivétel te is? Azt tanácsolom. Ne add könnyen a párod. Ne engedd, hogy elhalásszák tőled. Ne végy tudomást gyermekded játékairól.. Hidd el a megcsalónak legalább olyan nehéz, mint neked. Gondold végig. Téged csaltak meg? Nem. Nem téged csaltak meg. A megcsaló önmagát csalja meg. Te mintegy önkéntes szenvedő státusz szerepet vállalsz ez ügyben. A hűséget is tanulni kell. Kinek hosszabb ideig kinek rövidebb ideig tart elsajátítani a hűség iskoláját. A szerelmet nem lehet ki követelni. A szerelem ajándék. Ahhoz hogy ajándékozott legyél ahhoz neked is tenned kell valamit. Légy kedves. Jól öltözött. Járj kozmetikushoz. Legyenek barátaid. Légy elegáns. Hódíts. Ha nem tudsz hódítani, akkor ne követelőzz. Ne legyen élethitvallásod, hogy téged megcsaltak. Ne terheld környezeted kicsinyes gondjaiddal. Mert kerülni fognak. Szíveskedjél felül kerekedni ezen a problémán. A megcsalót nem mentem fel, de kezeld elegánsan az ügyet. Ne siránkozz. Foglald el magad. A gyerekeiddel. Állíts fel fontossági sorrendet.
2009. júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
90%
Nem tudom a körülményeket, és az előttem szóló kicsit keményen fogalmazott, de egy dologban igaza van: mérlegeld, hogy melyik a jobb, otthagyni valakit, akivel együtt felépítettél egy életet, és azzal próbálkozni, hogy keress valakit, akiről negyed annyit tudsz, mint a jelenlegi párodról, vagy megpróbálni feldolgozni a dolgot, és folytatni tovább a megszokott életedet. Én nagyon keményen veszem az ilyet, sose csaltam meg senkit, és ezt mindigis elvártam a másik féltől is. Ezért cserébe azonban maximális odaadással és körülrajongással jutalmaztam őket. Jelenleg úgy gondolom, hogy ha megcsalna a párom, akkor faképnél hagynám, mert ez azt jelentené, hogy nem kaptam meg azt a tiszteletet, amit én megadtam neki. Viszont... biztos elgondolkoznék rajta, hogy én mennyire vagyok hibás abban, hogy ezt tette. Ha sosem bújok össze vele, amikor ő akarja, csak ha én is akarom... nos az önzőség... érthető, ha nem érzi magát ettől kielégítve egy ember. Nekem is rosszul esne! Ha "csak" egyszeri alkalom volt, és azóta sem volt rá példa, azt jobb, ha úgy kezeled, mint egy leckét számára arról, hogy te kellesz neki, és tudhatod, hogy életetek hátralévő részében hűséges lesz. Egyszer egy ismerősöm azt mondta arra, mikor kitudódott, hogy a pasija félrement: minek hagyjam el, semmi garancia rá, hogy egy másik különb lesz, vele meg már együtt elértünk valamit, ezt hülye lennék eldobni, és ő is velem akar lenni nem mással, tehát én vagyok a jobb! Nem tudom, mennyire segítettem, de szerintem érdemes ilyen szempontból is végiggondolni, mielőtt meghozod a nagy döntést...
2009. júl. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem 00:08-as elég durván fogalmazott és azonfelül nagyon könnyen beszél arról, amiben még nem volt. Ez nem így működik...persze, hogy nehéz túltenni magát az embernek egy ilyen eseten. Ez a normális reakció. Az meg már régen rossz, ha valakinek a hűséget tanulnia kell. Nem vagyunk állatok. Ja, és nem mindenkit csalnak meg. Ha neked 00:08 más a tapasztalatod, akkor sajnos te eddig rossz emberekkel találkoztál.


Visszatérve a kérdéshez: szerintem kérdező azzal ártasz a legtöbbet a gyerekeidnek, ha vele maradsz. Hiába gondolod, hogy anyagilag jobb a gyerekeidnek, érzelmileg könnyebb egy váláson túltenniük magukat, mint azt látni, hogy a szülők nincsenek jóban és csak miattuk vannak együtt...ha nagyobbak lesznek úgyis észreveszik...szóval szerintem a gyerekeknek ugyanaz az érdeke, mint nektek...a válás nem veszi el tőlük az apjukat, ő ugyanúgy az marad, aki most is számukra.

2009. júl. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
00.08-as: te csaltál már meg, vagy csaltál már meg valakit? Különös gondolatokat írtál.
2009. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 2 szer csaltak 3 gyerek mellett,de a 00.08-as válaszaként próbálok túljutni rajta!10.06-os nak csak annyit,-addig senki sem olyan,amíg ki nem derül!
2009. júl. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm.de jobban örültem volna ha olyan emberek irnak akik ezt már megélték.még nem voltam benne én is könnyen adtam tanácsot.
2009. júl. 30. 12:03
 10/10 Hortobagyi ***** válasza:
0%

Nem örülök, ha az írásaimat meg lovasítják. Gondos szemlélő, ha jó megfigyelő, akkor nagyon fontos filozófiai fogalom ötlik fel az olvasott sorok mögött. A túlélés fogalma. Ha mindenki világgá sírná szexuális csalódását, a földön 6 milliárd ember csak örökké sírna rijna.

És csak sírna rijna.

2009. júl. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!