Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldas?

Figyelt kérdés
Elore is koszonom annak aki ezt a jo par sort elolvassa. A lenyeg, hogy a parommal nagyon csunyan megromlott a kapcsolatunk, mar olyan szinten vagyok, hogy sajnos a valas gondolata kerulget. Igazabol minden ott kezdodott, hogy terhes lettem, o pedig feladta a vallalkozasat, mondva, hogy mar nincs kedve hozza. Utana talalt egy nagyon jo allast, nagyon jol keres. A lanyunk mar masfel eves en pedig ugyanugy dolgozom itthon tovabb. (forditassal foglalkozom ezert itthon) tehat mindkettonknek van keresete, jol elunk nem panaszkodom megvan mindenunk. Viszont annyira elhidegultunk egymastol. A lanyaval semmit nem foglalkozik, ha ne adj isten het ora elott hazaer akkor ugye a kicsit fürdetem, fogmosas utana megy szepen aludni, tehat hetkoznap esely sincs ra, hogy foglalkozzon vele pedig csak fel otig dolgozik es sose tudom, hol marad. Hetvegen, szombaton nincs itton, mindig van valami programja. Vasarnap o aludni akar, meg tv-ni es lehetoleg meg se szolaljunk kozbe mert kulonben nem hallja a tv-t. A kislany mar oda sem megy nagyon az apjahoz, mert az csak elküldi es hiaba mondom neki, hogy o csak jatszani akar, nem erdekli. Mar mindent probaltam, elmentunk par napra, o itt maradt egyedul, hatha elgondolkozik, de semmi. Probaltam vele beszelni, de nem lehet mert csak elhulyeskedi az egeszet. Probaltam, mar mindent.Mar nem tudom mit tehetnek meg. A haztartasba mindent en csinalok, igazabol nem is zavarna, hisz ez az en dolgom is ugy mondd, de legalabb a funyirasban, vagy a kertben, vagy szemetelvitelben neha segithetne, de semmi. Szo szerint hazajön felteszi a labat az asztalra en meg szolgaljam ki, vigyem a vacsorat, mossam a ruhajat, legyen mindig rend. Meg csinalom en nem szolok egy szot se mar de neha annyira csunyan is beszel velem, ha veletlen, nem pakolom el este a mosatlant mert meg munkam, van, hogy huu. Szex ha egy honapba egyszer van akkor jo. Es en soha ne menjek sehova, mert hogy egy nonek itthon a helye. Persze a kislannyal megyek ide-oda, jatszoterre, ilyesmi, de ha megcsak fel is hozom, hogy jo lenne mar meglatogatni a baratnomet vagy elmenni vele moziba, na akkor mar kezdodik is a veszekedes, mert hogy mit akarok en ott nekem itt a gyerek, nem kell nekem mozizni es a tobbi es a tobbi. Mar tisztara bele betegedek ebbe az egeszbe. Szuleim sajna meghaltak testverem nincs, nincs akihez fordulhatnek. Mar nem tudom mit tegyek. Az egyetlen ami ugy mondd meg eletbe tart az a kislanyom, erte barmit megtennek, de nem vagyok benne biztos, hogy ilyen apa kellene neki. Ti mit tanacsolnatok, mit tennetek a helyembe?
2012. jún. 16. 12:34
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy a legujabb heppje most hogy az en fizetesemet is oda kell neki adnom, majd o azt beosztaj, aztan kapok hetente penzt a bevasarlasra es ennyi. Mar egy eve fodrasznal se voltam, se ruhat nem vettem magamnak semmi. Nem panaszkodaskent mondom, csak kicsit furcsalom, mert annak idejen minden kozos volt, most pedig meg a leveleket, se hozhatom fel a postaladabol meg a kulcsot is elvette tolem. Nem csaltam meg soha, mindig jol viselkedtem vele, barmit kert en megtettem, talan ez is volt a baj....
2012. jún. 16. 12:40
 2/21 uccu ***** válasza:
96%

Szomorú, amit mondani fogok, de akár élhetnél egyedül is gyermekeddel és akkor nem kellene görcsölnöd. Le kell vele ülni, hogy most akkor váljatok vagy ne? Az ember azt hiszi, hogy lehet változás, de erre kicsi az esély. Azt hiszem nem kell mostantól kiszolgálnod,ezt te rontottad el, te tudsz változtatni rajta. A szex hiánya, a veszekedése és a közönye tényleg arra utal, hogy nem megy. Ne várd meg míg idegesíteni fogjátok és meg is üt titeket. a csúnya beszéd után, általában az jön... Próbáld meg a szomszédnak odaadni a kislányt, amíg beszélsz vele, hogy ő ne legyen jelen, ne maradj kiszolgáltatott helyzetbe. Mondd meg neki, hogy te nem szolgálod ki mostantól és ha nem változtat pozitív irányba, egyedül találja magát.

Persze finoman és kérdezd meg tőle, hogy ő mit is szeretne tulajdonképpen...Az egyetlen esély, ha változtat, ehhez akarat kell. Ha nem agresszív és hajlandó rá, akkor első lépésként egy fél napig ő vigyázzon a kicsire. Majd jutalomként valakinek odaadod és kimozdítod, elmentek ketten egy moziba. Próbáld meg kideríteni, hogy hol van munka után...Ne csukd be a szemed, gondolj arra, hogy van egy gyermeked, akit fel kell nevelned apával vagy apa nélkül. Még most derüljön ki...

2012. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 uccu ***** válasza:
Olvasd el légyszíves az egyesület anyagát a lelki erőszak is erőszak. Letör és ellehetetlenít és anyagilag függővé tesz. jelezz vissza, hogy mennyi illik rátok az ott leírtakból...
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna hagyni, hogy ideáig fajuljon a helyzet. Lenéz, te a tulajdona, a csicskája vagy és kuss a neved. Nem tudom, ez visszafordítható-e,sajnos valószínű válás lesz a vége. Mindenképp mondd el neki, hogy ELÉG volt,itt a vége ennek az egyeduralomnak, vagy családapa lesz, te pedig egyenrangú partner, vagy te válsz. Döntsön. (sajnos egy ilyen ember lehet kapva kap az alkalmon,és húz is, de ez esetben csak idő kérdése, és amúgy is lelépne, degondolom te sem akarsz a kutyája lenni)
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 uccu ***** válasza:
2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne érts félre, nem akarlak megbántani, de felkötném magam az első fára, ha olyan lennék mint te...

Én is szeretem a páromat, de szerintem akkor sincs az a szerelem, amiért körbenyalnám a valagát...már bocs. Jó hülye vagy, hogy hagyod magad. Ez pontosan azért van, mert csendben vagy, nyuszi vagy, besz.ari vagy. Nem tisztel téged egyáltalán de ebben neked is van szereped szerintem. Velem ilyesmi nem fordult volna elő, mert nem jutottam volna el eddig...rég otthagytam volna már. Határozottnak és keménynek kell lenned...pont, hogy a gyereked miatt.

2012. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Elolvastam,és 2 dolog jutott eszembe( nem sértésnek írom)

1. nagyon sajnállak hogy így élsz

2. Meg is érdemled hogy így élsz-

Sajnálom tényleg,hogy így kell élned. Bár én nem ennyire drasztikusan,de hasonló körülmények között éltem. El is váltam az exférjemtől.

Bár utálom ha valaki "Én elhagynám" , "Dobd ki" "Elválnék" " Költözz el" tanácsokat osztogatja, de ebben az esetben bármelyik lehetőség jó tanács lenne.


Amikor azt írtam hogy meg is érdemled a sorsodat azt azért írtam,mert annak ellenére hogy nem foglalkozik veled, elhanyagol, nem foglalkozik a lányával, még cselédet is csinált belőled amihez te is jócskán asszisztáltál. EWlső körben nem szolgálnám ki. Ha enni akar,akkor menjen ki a konyhába és szedjen magának. Ha veszekszik akkor onnantól kezdve mossa a saját ruháját ő maga.

Ha ki akarok kapcsolódni a barátnőmmel akkor egy vasárnap szépen felöltöznék, és odaadnám a lányukat neki,hogy "Vigyázz a lányodra egy kicsit, mert nekem most dolgom van" és szépen elmennék..Ha durván elfajulna a veszekedés,akkor jön az amit soha nem szoktam tanácsolni..Váljatok el.

Hidd el nekem. Egy nap arra fogsz ébredni,hogy a lányod 20 éves te meg közelebb leszel az 50-hez mint a harminchoz. Nem is fogod megérteni,hogy rohanhatott ilyen gyorsan az idő, hiszen semmit ne éltél.

2012. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, és ne add oda neki a fizetésed. Nem albérlő vagy a házában, amennyiben meg közös a ház, váláskor jár neked, mindenből a fele. Csak jobb életed lesz nélküle, a kislányod is nyugodtabb életet érdemel, mert gondolom, azért te is ideges vagy egy kicsit, a kialakult helyzettől. Szép apránként összeszedném a cuccomat,amikor nincs otthon, és elköltöznék egy időre az egyik barátnőmhöz. Természetesen beadnám a válókeresetet is, utána meg elmennék a gyerekemmel egy albérletbe.
2012. jún. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt a szempontot se felejtsük ki, hogy a lányod esélyes, hogy ugyanilyen pasit fog találni magának felnőttként. Legfőképp az ő érdekében válnék, de azonnal.
2012. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Párterápia?
2012. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!