Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Újra megszivatott az élet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra megszivatott az élet. Mit tehetek? Érdemes ügyvédet fogadni, pereskedni? Van ügyvéd, aki lát ebből pozitív kilábalást?

Figyelt kérdés
8 hónapja úgy éreztem megtaláltam végre életem párját. Előtte egy 4 éves kapcsolatból született egy kisfiam, ahol az apuka 6 hónapos terhesen rakott ki albérletbe minket. Ezt már túléltem és most jön az újabb hidegzuhany. Vettünk egy közös házat (50% tulajdon), közös hitelre. Viszont a pasinak volt a válásából 3 millió forintja, ami az önerőt képezte, de még kellett hozzá az én fizetésem is. Most úgy döntött a drága, hogy másfelé kacsingat és elmondása szerint már nem akar velünk élni. Nekem kp. kb. 300 ezer van benne, ami bútorokra, költözésre, felújításokra ment el. De a hitelt az ő számlájáról vonják. Nagyon mérges vagyok, hogy így átvert, nem értm minek kellett ez a közös dolog, ha nem voltak komoly érzelmei. Ráadásul a fiam is megszerette. Nincs hova mennünk, esetleg albérletbe. Mik a lehetőségeim? Hagyjam itt a házat? Legszívesebben kicsinálnám, leperelném róla azt is ami nem az enyém? De nem tudom mit tehetek? Lehet kényszeríteni, hogy adja el a házat? A 3 millióról nincs papírunk, nem írtunk semmit róla.
2012. okt. 11. 10:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
24%

Kedves Kerdezo!


En sem ertem, hogy mi lehet az oka annak, hogy ilyen rovid ido utan "kifele" kacsingat a "parod". Esetleg nem tudta elfogadni a picit, vagy keveselte a rajuto idot? En, ha ereznem, hogy szeretnek es torodnek velem egy kapcsolatban, no meg nem vagy egy hazisarkany, tuti hogy nem kellene mas. Lehet, hogy tenyleg csak rosszul valasztol, s veled nincs semmi baj, ennyi infobol nehez megallapitani. Nem vagy egyszeru helyzetben, sajnalom.


A hazzal kapcsolatba gondolom a hitelt is megosztanak a kerdes, hogy azt tudnad fizetni? Valoszinuleg Te maradhatnal a hazban....


Sok sikert, erot, es kitartast kivanok!!!!

2012. okt. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Hát szerintem te viheted azt amit megvettél a házba és ha nincs róla papírod hogy a ház közös tulajdon akkor semmit sem tehetsz.

Ha rendes lenne a párod azt amit még belefizettél a kölcsönbe neked visszafizeti és ennyi.

De nem értem,hogy ha már egyszer megégetted magad mért nem vártál még egy kis időt amíg "elmélyül " a kapcsolat.

8-hónap után én nem mentem volna bele semmi közösbe mert ez rövid idő még,mért nem oldotta meg egyedül ha házat akart venni.Ja,hogy te kellettél hozzá még,vagyis a fizetésed!Lehet ő ezt már akkor sejtette,hogy nem tervez hosszú távra veled csak...!

2012. okt. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem értem mit akarsz és miért akarod "kicsinálni" a volt párodat. Összesen 300 ezer forintod van a házban, semmi több. Mit szeretnél?
2012. okt. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%

Vagyis a pasi befizetett 3 milliót, és a többit is ő fizeti hitelben. Neked 50%-osan tulajdonod, tehát használhatod.


Magyarul neked 50%-osan tulajdonod egy olyan ház, aminek a nagyrészét a pasid fizeti! És még neked áll feljebb?


Ő fizeti a ház nagyrészét, te meg használhatod amíg akarod, ebben hol az átverés? Állítsd le magad szerintem, mert ha ezt bárkinek előadod, mindenki egy bolond pénzéhes libának fog nézni.

2012. okt. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát. Hasznos volt! Hivatalosan is én szerepelek a papíron, mint 1/2-ed tulajdonos. Igazából attól tartok, hogy elmegyek a gyerekkel albérletbe és valamit rámterhel úgy, hogy nem is lakok is. Én ki akarok szállni a hitelből és a tulajdoni részre sem tartok igényt. Abból meg tanultam, hogy semmi közösködés tovább, a pasikról letettem, csak a fiamnak fogok élni. Jó tanulópénz volt. Igazából egy álarc mögé bújt férfi volt, aki állítása szerint már nem tudja hogyan kezelni a fiamat, mert van egy kislánya, akit elvitt tőle az exe és lelkiismeretfurdalása van, hogy az én fiammal több időt tölt, mint a saját lányával. De higgyétek el én mindent megtettem, hogy a lehető legtöbbet találkozhassanak, többet, mint mikor én még nem voltam, minden működött is, aztán a képbe került egy lány, aki imponált neki, akivel mostanáig levelez, sms-ezget. Egyik napról a másikra kiszeetett belőlünk. Állítása szerint ő ilyen, mindig kell neki a megerősítés másoktól, hogy mekkora nagy ember. Gondolom a válása oka is valami ilyesmi lehetett, de ezt nem jelentem ki, mert csupán a privát véleményem, nem tudhatom. Szóval beleválasztottam. A cuccokat viszem amit vettem, de most, hogy elköltözöm nem akarok még hitelt is fizetni, nincs miből. És még itt laktam sem ingyen éltem, közös kasszán voltunk, hiszen én hittem, hogy minden jól működik. Én kis naív. És abban is igazatok van, hogy valószínűleg velem van a baj, úgyhogy párkeresés befejezve. Köszi mindenkinek!
2012. okt. 11. 20:06
 16/20 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el,ne siess el legközelebb semmit!Mindent csak nagyon óvatosan és megfontoltan.

Sok sikert!:):)

2012. okt. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen. A gyerekek nyavalyáival leterhelt nőnél mindig vonzóbb lesz egy gondtalan új csajszi. Ez sosem kellemes érzés.
2012. okt. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Addig ne menj sehova, amig a hitel nem kerul le a nevedrol, csak akkor, ha rossz ott nektek (nyilvan nem jo, de a stresszre gondoltam).

Az tuti, hogy a hapsi erre utazott...

Ha meg barmit rad akarnak terhelni, Te nem fizetsz, remelhetoleg a bevont ingatlan fedezi a koltsegeket, csak felkerulsz nehany evre khrbe (bar lista)...

Ha menned ne legyel szivbajos, vigyel mindent, amit Te vettel, azt is, amit ajandekba kaptal.

Pihend ki ezt a sz.r kapcsolatot, aztan hajra, a magany az nem megoldas, erre Te is ra fogsz jonni idovel.

Rengeteg olyan pasi van, aki egy kedves, szereto felesegre vagyik (pl. en is) es nem az a celja, mint ennek a pasasnak...


Kozoskodni pedig tenyleg nem erdemes sajnos...

2012. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Rengeteg olyan pasi van, aki egy kedves, szereto felesegre vagyik (pl. en is) es nem az a celja, mint ennek a pasasnak.."


Ja, csak azok a pasik meg csúnyák vagy lúzerek, és nem fognak kelleni nőformájú nőnek. Az egyedüllét igenis jobb, mint együtt lenni valakivel, aki nem vonz minden téren, és csak elviseled, mert "nincs jobb". Az csak hazugság, és a másik ember becsapása, és szär élethez vezet.

2012. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ezzel nem ertek egyet, azert mert valaki epp a parjat keresi nem jelenti azt, hogy csunya vagy luzer.
2012. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!