Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tobszori valas es utana megis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tobszori valas es utana megis hazassag?

Figyelt kérdés

Vannak itt olyan holgyek akik tobszor is ferjhez mentek es nem bantak meg?

Ha igen miert mentetek ujra ferjhez es hol volt a hiba a hazassagotokban?

Esetleg visszavagytatok az elso ferjetekhez?



#válás #házasság #tobszori hazassag
2012. okt. 23. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 házasságra gondolsz, vagy még többre?


Többet nagyon kevesen vallanak be, mert rájuk már mindenki furcsán néz (megjegyzem joggal, viccet csinál az egyik legszebb intézményből).


A másodjára házas emberek nekem azt mondták mindig az első lesz az első, azért mert vele tapasztaltak meg mindent, de nem mennének vissza.

2012. okt. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam mert ugy erzem kicsit tabu ha valaki ujra ferjhez megy.Mintha egy kovetkezo evekig tarto elettersi kapcsolat nem ua lenne mint egy kovetkezo hazassag.Mi rossz van abban ha az ember optimista es ujra huseget fogad unnepelyessen.
2012. okt. 24. 00:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Én másodszori házasságomra találtam meg az igazit. Az elsőnél csak azt hittem, hogy jól kijövünk és a hibáit meg tudom szokni. De nem sikerült, nem jöttük ki teljesen jól és elváltunk még az első házasévünkben.

De másodszorra már nagyon alaposan választottam és azóta is kiegyensúlyozott házasságban élük. Ja és most töltöttem a 30-at.


De ismerek olyan pasit, aki 4szer házasodott, úgy néz ki megmarad a 4. feleségénél (már éppen ideje volt 60 éves fejére eldönteni, hogy mégis mit akar). Igen, az ilyen emberekre én is furcsán nézek.


De szerintem a második házasság még belefér. Engem csak apróbb kellemetlenségek értek miatta.

2012. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és válaszolva a kérdésre, egyáltalán nem vágyom vissza az elsőhöz, jóban vagyunk és évi 1szer beszélünk talán, de egyáltalán nem érdekel, éljen boldogan.


A második házasságomnál mindent ugyanúgy "elsőnek" tudtam megélni, első házasság, első házvétel stb...mintha előtte soha nem is lett volna.

2012. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írták azt a nótát, " se veled se nélküled élni nem tudok" No itt ez forog fenn. Nem ritka az ilyen ugyan azt többször elveszem. Ott van a barátok közt is :-)
2012. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az valami sorozat? nem magyarban elek

Mindenki lehuhogta az ismerosom mert ujra 4x ferjhez ment Pedig ok ua sokadik elettersukat fogysztjak ez nem ugyanaz?

se veled se nelkuled ismerem sokszor hallom valaki meseli az elso kapcsolata meg sem volt olyan rossz utolag

2012. okt. 26. 16:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Úgy értelmeztem, hogy ugyan ahhoz a férfihoz többször hozzá mész.

Hogy elváltál és máshoz mész hozzá? Legyen nagyobb szerencséd mint eddig volt. Na de nem ártana végig gondolni, mi vezetett az első váláshoz, hogy ne lépj bele ugyan abba a gödörbe

2012. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én házasság-párti vagyok, vagyis ha szeretek valakit, együtt élek vele és azt gondolom ezt így is szeretném folytatni vele, akkor jöjjön az esküvő.

Az első házasságom 2 évig tartott de maga a kapcsolat 7 évig összesen. Ma is jóban vagyunk, beszélgetünk egymással, de vissza nem sírjuk azokaz időket. Elmúlt, jobb így. A második házasságom maga volt az eszement szerelem. Szintén 7 évig tartott a kapcsolat, és amilyen viharosan indult, olyan csúnyán lett vége.

Ha beleszeretek majd valakibe újra, szerintem én újra házasodnék :-)

2012. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!