Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nők miért használják fegyver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért használják fegyvernek a saját gyereküket a válásnál?

Figyelt kérdés
2012. okt. 27. 10:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
4%

Mert egy gyereknek sem jó, ha apa nélkül kell felnőnie.

16/L

2012. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

A sértett büszkeség miatt és mert tudják, ezzel okozhatják a legnagyobb fájdalmat a férfinak.

Azt persze elfelejtik, hogy ezzel a saját gyermeküknek ártanak legtöbbet.


30N

2012. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
72%
Nem a közös gyereket?
2012. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Azért mert nők!Az anyám ugyan ezt csinálta amikor leváltak,én már 25 voltam a testvérem pedig 22.Még így is ebben a korban minket akart felhasználni és részben sikerültis neki.Soha nem felejtem el a kis játszmáit amiben minket belevont..szánalmasak az ilyen szülők,most tőltöttem a 30-at de még mindig játszmázik,vagy is próbálkozik.Nekem sok szenvedést és fájdalmat okozott a kis taktikáival és játszmáival..Nem kívánom senkinek hogy ilyen anyja legyn.Lelki terror,zsarolás,apától eltíltás,az apa fricskázása és stb dolog.EZT MÉG FELNŐTT FEJJEL IS NEHÉZ VOLT MEGÉLNI,NEM HOGY EGY KIS GYEREKENK VAGY EGY KAMASZNAK.aZ ILYEN SZÜLŰ ÁSSSA EL MAGÁT,MERT EGY ÉLETKÉPTELEN NYOMORÉK AKI A GYEREKEIBE AKAR KAPASZKODNI ÉS ŐKET HAZSNÁLJA ESZKÖZNEK..
2012. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
ooppsz bocsi a nagybetűért beragadt a gomb..
2012. okt. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Sosem értettem. De saját tapasztalatból tudom, hogy hatalmas kárt lehet okozni ezzel a gyereknek. Már felnőtt vagyok, de még mindig vannak bennem sebek...:(
2012. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
91%
Amit én láttam magam körül, válástól, csak egy a lényeg. Az exének alá tegyen. Mindegy ezzel kinek árt még. Nem egy 15-20 közti fiatallal beszélgettem és minden hol ez volt a lényeg. Hogy ezek a fiatalok kivoltak idegileg, nem számít. Anyukájuk mindig azon töri a fejét, mivel tudja még piszkálni az exét. Ez az egyetlen életcélja sok nőnek. Nem álltalánosítás, van más hozzá állás is, de sokkal kevesebb.
2012. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
25%
Már megint egy " az aljas, szívtelen, gonosz nők miért használják ki az ártatlan férfiakat?" kérdés...taps.
2012. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
71%
Nem véletlenül kérdez meg ilyet az ember. Sajnos sokszor előfordul... persze vannak akiknél fordítva van.
2012. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
38%

Úristen!


Idióta!


Utolsó!

Én csak azt nem értem.MIÉRT kell általánosítani?

2012. okt. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!