Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elmondtad a párodnak a házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtad a párodnak a házasságkötésetek előtt, hogy elvárod tőle a hűséget és te is hűséges leszel? Vagy eleve úgy indultatok, hogy nyitott a házasságotok és egyikőtöket sem zavarja, ha a másiknak párhuzamos kapcsolata van?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Há most vagy nyitott kapcsolatban élünk, ki merre jár nagyokat kefél. Vagy összeházasodunk és csak egymással.

Azért a gyereknek sem mindegy hogy anya és apa néha mással fekszik le, meg még ha kicsi is a gyerek, érzékeli a dolgokat. Meg a párhuzamos kapcsolat mondjuk nem egy éjszakás kapcsolatokra utal, hanem mondjuk 3 családra egy időben...

Aműgy mindeki úgy é ahogy akar, nekem ez nem menn, ha énis vissza tdom dogni magam nő létemre hogy nem menjek el minden szemben jövő jó pasival, akkor a párom is tegye meg. És ez nemtom miért csak a férfiak kiváltsága lehet, egy nőnek is van vadászösztöne, meg párosodási is, csak mi nem a puncinkkal gondolkodunk, szal nem uralkodik el rajtunk a puncink....

27/N

2009. aug. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Mi eleve úgy indultunk, hogy ha együtt vagyunk, akkor nincs félreizémizé. Szerintem ezt nem a házasságkötés előtt kell tisztázni, hanem akkor, amikor kimondódik, hogy "mi együtt vagyunk." Ez nálunk az első hónap után kiderült (mármint az, hogy "járunk").
2009. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hozzátenném, hogy én úgy gondolom (és a párom is), hogy ha engem szeret, akkor kizárólag velem szeretkezzen. Ha más kell neki, akkor minek van mellettem?
2009. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Sajna kapásból több vadásznöstényt ismerek mint amennyit szeretnék.


Szerintem az olvasók nagy része is....



Igaz nem a punciukkal gondolkoznak....

Bár lehet azzal sikerülne....

2009. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
Szerintem alap, hogy elvárja az ember a hűséget ha összeházasodnak. Ha volt katolikus esküvőtök akkor Isten színe előtt hűséget ígértek egymásnak. Innentől nem csak a párodnak, de Istennek is el kell számolnod vele ha félrelépsz. Én inkább nem vállalnám be hogy hűtlenkedek. Az egy dolog hogy a földön mit kapsz ha kiderül, de "odafönt"... :D
2009. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hozzátenném a kérdésemhez, hogy BESZÉLTÉL-E erről vele? Vagy csak gondoltad, hogy ugyanúgy vélekedik erről mint te? Az érdekel, hogy beszéltek-e erről, vagy tabu téma? Ha nem tisztázzátok az elején az elvárásaitokat ezen a téren, borulhat-e a kapcsolat e miatt később?

Van aki párhuzamos kapcsolatnak tart minden más emberi kapcsolatot a társánál, a kettőjükén kivül, és persze hűtlenségnek tartja azokat. Ő a betegesen féltékeny, aki az anyósára is féltékeny, ha az meglátogatja őket, mert akkor a társa az anyjával fog inkább foglalkozni.

Van akinél nem számit hűtlenségnek, ha csak szexel mással, de nem szerelmes belé, és van akinél az nem hűtlenség ha bele szeret másba, de nem szexel vele. Van aki ha észre veszi, hogy elakarják csábitani visszavonul, sőt megbeszéli a párjával, hogy bár jólesett neki a harmadik közeledése, de nem akar megégni. Kéri a segitségét a társának, hogy ki tudja kerülni a csábitót. Ha egy munkatárs az illető, akkor inkább munkahelyet változtat.

2009. aug. 10. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármiféle esküvő nélkül is alapvető egy párkapcsolatban a hűség. Ha meg megcsal, mehet isten hírével, amerre lát.
2009. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez magától értetődő. Mármint a hűség. Nincs ról amit beszélni.
2009. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a biztonság kedvéért azért tájékoztattam, hogy ha megcsal, én kinyírom.. az életemet adtam a kezébe..ha ezt nem becsüli, vége lesz a világnak. nemcsak nekem, de neki is.
2009. aug. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ez nálatok nem egyértelmű akkor kár összeházasodnotok. A gyereked előtt pedig nem lesz egy egészgéges család minta ami miatt ő sem lesz egészgése felnőtt.
2009. aug. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!