Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ment tönkre kapcsolatotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ment tönkre kapcsolatotok, házasságotok xbox miatt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 07:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
nem..de egy ismerősömé a narancsgép miatt
2011. jan. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%
Ha arra gondolsz hogy a párod többet foglalkozik a játékkal, mint veled, akkor én is ebben a cipőben járok. A legnagyobb probléma az, hogy hiába mondom neki, hogy ez így nem jó, nem érti meg. De ugyanakkor ha meg kimozdulok valamerre barátokkal még féltékeny is. Csak egy hajszál választ el attól, hogy elhagyjam. 28/L
2011. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

ps2 miatt majdnem. Hazajön puszi, és csüccs elé estig.

Közben enni kér, inni kér, kiabál a játékkal.

Azután kötöttünk egy fogadást: könyvmolykodás kontra playstation, ki bírja tovább. Közben felfedeztük újra egymást. Kirándultunk, elmentünk vacsorázni, moziba...

Egy hét után visszaesett. Ekkor csúnyán ráripakodtam, hogy én azért feledkezek inkább a könyvekbe, mert nem bírom elviselni amit csinál. Elmondtam hogy rosszul esik, hogy abból a hülye gépből áll az élete, elsírtam, hogy milyen jó volt az az egy hét, amikor újra egymásra találtunk. Ráadásul nagyon megijedek én is és a baba is a hasamban amikor ordítozik.

Néha-néha a barátjával leül elé autóversenyre és verekedősre, a többit odaadta az öccsének.

Beszélj vele, mindenképp. Tudom jól, hogy az ilyesmi nem állapot!

2011. jan. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

nem xbox,hanem valami hülye számitógépes játék...

Kb fél év után nagyon meguntam,kiszedtem a videókártyáját egy rosszabbra amivel nem futott,letöröltem a játékot,felöltöztem csinibe és megmondtam hogy vagy velem játszik vagy keresek én is egy játszótársat de az igazi lesz...

Évek óta maximum a telefonján játszik meló közben ha unatkozik:)

2011. jan. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

3 éve együtt, 2 éve együtt is lakunk.


Az én ellenségem a: wow és a póker. Ez minden mennyiségben. Eleinte nem zavart, mert eléggé más az érdeklődési körünk, amíg wowozott, addig én mondjuk megnéztem egy pszichothrillert dvd-n, de mikor már a gép elől szedtem össze a mosogatnivalót, és délutános műszak előtt elfelejtett ebédleni (jó h a buszt nem késte le) akkor kicsit bepipultam és kiosztottam, majd felhívtam a figyelmét arra h ez már erős függőség, és tegyünk valamit ellene. Később odáig fajultak a dolgok, hogy megkértem, válasszon: az ámítógép vagy én.


Mára a helyzet továbbra is változatlan, éppen albérleteket nézegetek... :-((

2011. jan. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Ilyenkor az esetek egy részében egyszerűen arról van szó, hogy a férfi unja a nőt és érdekesebb neki a játék. Ha megpróbálsz beszélni a férjeddel és nem hajlandó letenni a játékot az egyértelmű jele hogy nem szeret. Ha meg nem szeret akkor ott régen nem az Xboxról van szó...
2011. jan. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
37%

Lányok kössetek kompromisszumot. Határozzátok meg mennyi időt tölthet a gép, ps előtt. Kevesebb legyen mint ami általában szokott. Fokozatosan rövidíteni, de egy min idő megmaradhat. A szex nagy úr, ezzel lehet zsarolni.

Ha semmi változás és tényleg hónapok évek óta csinálja akkor nincs mese, egy időre költözzetek el.

Ha majd nem lesztek akkor majd lesz sírás-rívás.

Ha nem fut utánad (akkor itt vagyok én :D ) akkor jobb is lépni mert csak elhatározással lehet lemondani ilyen dologról. Ha az nincs meg, és erősebb a szerelemnél akkor Finis ....

2011. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Ja 29/F az előző voltam.
2011. jan. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Na.. ne is mondd! Igen, 2 éves párkapcsolatom ment tönkre pont az XBox miatt! Ma már azt mondom, jobb is! Én csak egyszer szóltam, hogy baj lesz, nem hatotta meg. A másodiknál dobtam. Mondjuk nekem az tett be, hogy felhívta a haverjait is játszani, és észre sem vette, hogy Ők egyre sűrűbben inkább engem csábítgatni jönnek, nem játszani!
2011. jan. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Lányok, lehet hogy ki kéne ezt próbálnunk a párjainkon... :)

2011. jan. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!